Şimdi Ara

Xperia Z2, Z3, ve Z3 Compact için Lollipop güncellemesi Hindistan'da kısa bir süre içinde başlayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

Orijinalden alıntı: okty13

quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

bu sadece z serisine özel olmamalı. Ayrıca ne zaman hindistan kelimesini görsem durum bu kadar vahim adam yerine konmuyoruz cümlesi aklıma gelir. Bir güncelleme almak için ganj nehrine kadar gitmek mi lazım.

adam yerine konmamakdan kasıt nedir? elektronikten yada daha genel bir ifadeyle teknolojiden hindistan kadar anlayan bir ülke olmadan, onlardan önce sahip olmayı istemek biraz abes sanki :)

bu ülkenin masterini yurt dışında yapmış mühendislerini bile avrupanın her yerinde hindistanlı hocalar eğitiyor bilmem farkında mısınız yada hiç duydunuz mu?

Hindistan'ın yazılım konusunda ki gücünü bilmeden herkes yorum yapıyor o yüzden ben vazgeçtim artık laf anlatmaktan. Güç derken yazılım geliştirme konusunda birinci onun da altını çizelim yinede. :) Sana tavsiyem boşver uğraşma.

Çok hintli tanıdığın için haklısın.
    Benim tanıdığım bir yazılımcı var Beykent Üniversitesinde hintlilerin yazılım konusunda bir o kadar iyi olmadığını söyledi. Babanızın oğlu süper yazılımcı olsa savunmazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

bu sadece z serisine özel olmamalı. Ayrıca ne zaman hindistan kelimesini görsem durum bu kadar vahim adam yerine konmuyoruz cümlesi aklıma gelir. Bir güncelleme almak için ganj nehrine kadar gitmek mi lazım.

adam yerine konmamakdan kasıt nedir? elektronikten yada daha genel bir ifadeyle teknolojiden hindistan kadar anlayan bir ülke olmadan, onlardan önce sahip olmayı istemek biraz abes sanki :)

bu ülkenin masterini yurt dışında yapmış mühendislerini bile avrupanın her yerinde hindistanlı hocalar eğitiyor bilmem farkında mısınız yada hiç duydunuz mu?

Bizim yazılımcılar bireysel kısaca Türk milleti bireysel. Yoksa hintlilerin çoğundan zeki yazılımcılar var. Başka ülkelerin başarısı ile övüneceğinize biraz da kendi ülkesinizdekiler ile övünün.

• hintliler yazılım konusunda dünya devi bu yüzden hindistan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

quote:

Hindistan'ın yazılım konusunda ki gücünü bilmeden herkes yorum yapıyor o yüzden ben vazgeçtim artık laf anlatmaktan. Güç derken yazılım geliştirme konusunda birinci onun da altını çizelim yinede. :) Sana tavsiyem boşver uğraşma.

Çok hintli tanıdığın için haklısın.
    Benim tanıdığım bir yazılımcı var Beykent Üniversitesinde hintlilerin yazılım konusunda bir o kadar iyi olmadığını söyledi. Babanızın oğlu süper yazılımcı olsa savunmazsınız.

Ne alakası var. Ben yeryüzünde en zeki milletin Türkler olduğunu düşünüyorum fakat siyasi ve dış güçler yüzünden önleri kesildi. Vecihi Hürkuş'u unutmadık. Şu an görsel iletişim okuyorum ve o kadar becerikli insanlar var ki anlatamam. Hıntlı sevdiğimden değil sadece bu işte iyiler. Yoksa emin olsun herkes biz kendi dilimizi adapte etmiş olsak şu an teknoloji çok daha ileride olurdu yazılım olarak.bu da tabı türkçe nin önemi.

• adam nereden çok para kazanıyorsa oraya yoğunlaşır, normaldir, tr versiyonu da yakında düşer
  • z ve z1 üvey evlat muamelesi görmüş anlaşılan...ramsa ram işlemciyse işlemci.... illa bir b.kluk yapacaklar....

• Teşekkürler iyi yorum yaptığın için.
  • z ye gelene kadar...
  • quote:

Teşekkürler iyi yorum yaptığın için.

Ben asla kendi milletimi boş yere övmem. Bu kendini kandırmak olur. Ama bir de işin gerçek tarafı var. Biz gerçekten zekiyiz ve ne istersek yapabilecek kapasitedeyiz. Problem şu, yapmıyoruz. Ben teşekkür ederim.

• Rica ederim.

Yapmamaktan ziyade güvenmiyor millet birbirine.

ios,android e oyun yazan ekiplere genç kardeşlerimize rastlıyoruz.

Donanımhaber yönetimide bu tip konuları pas geçiyor.

En azından onlara özel bir bölüm olmalı.
  • Hani z1 e destek? Ucuz firmalardan ürün alınca desteği de ucuz oluyor...

• Önümüzdeki hafta da Endonezya ya verilecekmiş güncelleme hadi hayırlısı. Kısa bir detay aktarım.
    Sony Endonezya, duyurusuyla birlikte yazılımda gerçekleşen değişimleri de açıkladı. Xperia modeller, Android Lollipop’a kavuştuğu zaman çok daha detaylı yeni bir arayüz ve kilit ekranına, telefonlarda birden fazla kullanıcı desteğine ve uygulamaları SD karta taşıma özelliğine de kavuşacak. Güncelleme 1.2 GB civarında olacak ve kurulum da 20 dakika kadar sürecek.

• z3 güncellemeyi bugün yaptı ama hattımı tanımlamıyor..

• Xperia z beklemedeyiz.

• z1 için hala bekliyoruz. bundan sonra ya nexus serisi kullanacağım yada androide elveda diyeceğim
  • Kamerayı iyileştirin, lütfen.

• Merhaba;
    sony xperia z3 compact kullanıcısıyım ve android lolipop 5.0 güncellemesi gelmiş. ancak , çevremde exchange mail kurulumunda lolipop 5.0 da sorun olduğu bilgilerini aldım ve şahit oldum.fakat diğer telefonlar htc ,lg, samsung idi.acaba aynı sorunu benim telefonda da yaşar mıyım? çünkü şirket maili benim için çok önemli ve exchange mailde sorun yaşamak istemiyorum.
    Konu ile lgili bilgisi olan varsa desteğinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.