Şimdi Ara

Xperia Z2 nihayet ülkemizde satışa çıkıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
2.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir telefona neden 2.000 tl vermek mantıksızca olsun ki. Kusura bakma ama insanları yargılayamazsınız. Bir sürü insan tanıyorum bilgisayarlara sürüce para veren. Ben her şeyimi telefonumla yapıyorum. Telefonum benim hem bilgisayarım hem fotoğraf makinem ve daha sayamadığımız bir sürü şey. Kısaca telefonumla yapamadığım şey yok. Sadece bilgisayara 2 bin ler veripte telefona 2.000 tl mi verilir diyenlere kızmamak elde değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapdragon 805 gelince bütün bu telefonlar güncellenecek. Hiçbir amiral geminin 805'ı es geçeceğini düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Htc one m8 2.200 tl'ye düştü piyasada. Çok geç kaldı çok. Temmuz'da yeni model tanıtılacak.

Nerede 2200 TL hemen alcam.

Almazsan adam değilsin;

http://www.bizdeuygun.com/HTC-One-M8_157445.html

Garantisiz M8 alacağıma garantisiz bir siyah bir beyaz G2 alırım canım sıkıldıkça değiştirir kullanırım.

• Distribütör garantili yazıyor sitede ayrıca paralel olsa bile htc ithal cihazlarada 1 yıl garanti veriyor.

Oda olmadı 2.200tl +100tl bonusla distribütör garantili;
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-one-m8-cep-telefonu-114098099?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 13 Mayıs 2014; 18:35:12 >
  • hollowman_ kullanıcısına yanıt
    Xperia Z2 nihayet ülkemizde satışa çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpBayonet_05

Z2 bana göre iPhone 5s ten kat kat kat iyi bir telefon. Ve iphone 5s in 64 gb'ı 2.500 TL ise kimse kusura bakmasın Z2' ye 2.400 hiç de pahalı değil hatta çok ucuz. İphone 5s fiyat/performans ürünü olacak diyenler var. Kusura bakmayın ama çok salakça yorumlar yapmışsınız. Ucuz demiyorum pahalı ama 5s e neden laf etmiyorsunuz ona kızıyorum işte.

s3'le ayni sene cikan iphone5'e ios7 geldi cok cok buyuk ihtimallede ios8'de gelecek.s3 4.4.2'yi alamicak.nedenmi iphone 5s'e laf etmiyorum..iste bu yuzden:-)
  • Sony iyi telefon yapıyor tamam da Türkiye pazarını hiç ciddiye almıyorlar.Biraz pazarlama stratejileri çalışmaları gerek

• @orhanyıldız
    Ne olduğu belli olmayan sitelerden alacağıma 200 TL daha koyar bildiğim yerden resmi garantili alırım.

@assasin34
    İphone 5'in rakibi S3 diyemeyiz.Çünkü aralarında 6 ay gibi bir zaman dilimi oluyor.Şimdi S5 çıktı İphone 5S ile karşılaştırılıyor.Ama 4 ay sonra S5 , İphone 6 ile karşılaştırılacak.6 ay sonrada S6 ile İphone 6 karşılaştırılacak.
    S3 2012 Mayıs'ta çıktı İphone 5 ise 2012 Eylül'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 13 Mayıs 2014; 19:09:00 >
  • quote:

@orhanyıldız
    Ne olduğu belli olmayan sitelerden alacağıma 200 TL daha koyar bildiğim yerden resmi garantili alırım.

@assasin34
    İphone 5'in rakibi S3 diyemeyiz.Çünkü aralarında 6 ay gibi bir zaman dilimi oluyor.Şimdi S5 çıktı İphone 5S ile karşılaştırılıyor.Ama 4 ay sonra S5 , İphone 6 ile karşılaştırılacak.6 ay sonrada S6 ile İphone 6 karşılaştırılacak.

Lan he he "nerde 2.200tl alacam" diyorsun daha ucuzunu gösteriyoruz beğenmiyorsun
  • Fiyatlar şaka gibi.
  • sony'den daha farklı bir fiyat politikası beklerdim. tamam s5'den de one m8'den daha başarılı bir cihaz ama asgari ücretin 900 TL olduğu bir ülkede 2400-2500 TL nedir?

• hepsi burada da vardı şimdi yine kaldırmışlar

• niye böyle diyonuz anlamadım.altı üstü 100 tl. Diğer taraftan bakarsak 100 tl world kart bonus veriyor. Z3 hemen çıkacağı için sevinmeliyiz çünkü bunun fiyatı 1500 tl civarında olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

@orhanyıldız

@assasin34

Lan he he "nerde 2.200tl alacam" diyorsun daha ucuzunu gösteriyoruz beğenmiyorsun

2200 TL'ye bulamayacağını bildiğim için alacağım dedim zaten.2200 TL'de o site ve o garanti için yüksek fiyat daha ucuza bulunur.

• Millet apple'a saydırırdı abartı pahalı diye, şimdi ise fiyatlar ortada.
  • assasin34 A kullanıcısına yanıt
    Tm da o samsung bu sony?

• telefonu isteyen arkadslar varsa beni google+,MessagaMe whatsApp'tan (teknokaptan) diye ekleyebilirler turkiyeye gelme ihtimalim olursa gelirken telefonu turkiyedekinden biraz dahha ucuza temin etme sansim var beni takip etmeye devam edin.

TEKNOKAPTAN

amerikadaki gozunuz kulaginiz.

• Snapdragon 805 gelince bütün bu telefonlar güncellenecek. Hiçbir amiral geminin 805'ı es geçeceğini düşünmüyorum.

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Aynen LG, 2K ekranı oyunlarda Full HD çalışacak bir şekilde ayarlarsa bomba olur.

Birde bu telefonu 12 taksit ile alırsanız taksitiniz bittiğinizde Z4 tanıtılacak, Sony bu kadar düşünceli bir firma işte, hemen taksit ödediğin gibi hemen bir durak ötede iner Z4'ü kaparsın.

Xperia Z2 nihayet ülkemizde satışa çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood Money -- 13 Mayıs 2014; 20:08:01 >

• lan var yaa... bu Türkiyedeki sömürücüler bi bitmedi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.