Şimdi Ara

Xperia Z, SP veya iPhone 4s tercihi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1ay kadar s4 mini kullandım. Ancak pek keyif almadığım için sattım. Bütçem max. 900 tl.. En azında 1 yıl kadar sorun çıkarmayacak bir cihaz arıyorum. Ağırlıklı olarak internet, Facebook, mail ve müzik olarak kullanımım var. Xperia sp veya temiz ikinci el xperia Z almayı düşünüyorum. Öte yandan 1 yıl kadar kullandığım ve çok memnun olduğum 4s de aklımda. Farklı model önerilerinizi de bekliyorum. Yorum ve tavsiyeleriniz için Tşk..

• Xperia Z pahalı değil mi? Ben 1000 TL üzeri diye hatırlıyorum.
  • Kardeşim Hiç Ikinci Ele Felan Bulaşma Al Sıfırından Bir Xperia Sp Kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş Bu 3 model arasında En iyi Xperia Z
  • tabı Z ustun 2.el temız ıse alınır gayet tabı,ama 0 olarak sp cok saglam ve hızlıdır,batarya olarakta rahat ettırır.
  • İkinci el Z alacağını, Sıfır xperia Sp al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

İkinci el Z alacağını, Sıfır xperia Sp al derim

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xperia sp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda söylenenlere katılıyorum. İkinci el Z yerine sıfır SP tercihtir. Eğer bir yakınından falan bulursan ayrı konu ama ikinci el telefona bulaşmak mantıklı olmayacaktır. Yine de her ikisinin de Kullanıcı Yorumlarının bulunduğu bir bağlantıyı BURADA Paylasıyorum. Listeden seçerek okuyabilirsiniz.

Edit: Ekleme: 4s geçmişte kaldı, almayın hiç. Önümüzdeki modellere bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machinista -- 5 Haziran 2014; 17:24:38 >
  • 4Si bir kere sil Onun dışında sıfır SP bence daha mantıklı
  • Z birazcık daha iyidir. Ama en iyisi kutusunu ilk siz açtığınız telefonu kullanmaktır. Sp
  • 1 yıl kullanacaksan sıfır sp al.
  • O fiyata en iyi telefon tartışmasız GM Elite lite

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkurt

Yaklaşık 1ay kadar s4 mini kullandım. Ancak pek keyif almadığım için sattım. Bütçem max. 900 tl.. En azında 1 yıl kadar sorun çıkarmayacak bir cihaz arıyorum. Ağırlıklı olarak internet, Facebook, mail ve müzik olarak kullanımım var. Xperia sp veya temiz ikinci el xperia Z almayı düşünüyorum. Öte yandan 1 yıl kadar kullandığım ve çok memnun olduğum 4s de aklımda. Farklı model önerilerinizi de bekliyorum. Yorum ve tavsiyeleriniz için Tşk..

blackberry z10 al hocam. hem mükemmel akıcı bir işletim sistemi var hem android uygulamalarını çalıştırabiliyor. 2 gündür kullanıyorum android ne büyük eziyetmiş bize yaw... android uygulamalarını androidden daha hızlı açıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.