Şimdi Ara

Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 haftadır bu root, flash kernel vs işleriyle uğraşıyorum. En sonunda gözümü karartıp rootladım. Cihaz şu an garanti dışı fakat süper özelliklere kavuştum. Heyecanlı bir şekilde sabahlara kadar deneye deneye gözlerime kan oturdu. Hata yapmamak için baya uğraştım fakat şu an çok memnunum.Bu deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim
    4-5 tane rom yükledim fakat aralarında en iyisi ve en gelişmiş özelliklere sahip olan PAC-ROM.

-Yalnız klavyeye bir çözüm bulamadım. Türkçe karakterleri bir türlü geri getiremedim.
    Örneğin:i ye basınca ı yı gösteriyor.. Bunun çözümünü bilen biri varsa söyleyebilir mi?

+[Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE]
    +Google Apps yükledim

Yüklü olan ROM
    Google Apps 4.3 uyumlu
    PAC-ROM site
    Kaynak

SS'leri paylaşayım hemen
     Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE] Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE] Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE]
     Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE] Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE] Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n_geen -- 8 Şubat 2014; 11:52:17 >

• Anlatım için teşekkürler,
    http://download.cyanogenmod.org/?device=yuga CM11 romunu denemişmiydiniz?
  • Evet bu romuda yüklemiştim. Fakat beğenmedim. Pac romda ki bazı özellikler yok.

Zaten Pac rom:
     Xperia [Z] PAC-ROM [JB4.3.1][CM][AOKP][PA][HALO & PIE]
    hepsinin birleşimi bir mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n_geen -- 8 Şubat 2014; 16:33:43 >
  • Root Explorer (File Manager) ile klavyeyi sil istediğin klavyeyi yükle sorun olursa verileri temizle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.