Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1932. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2010 da üye olarak bilgisayar tamircisi olduğum için teknik yardımda binlerce insana yardımcı olmuşumdur, Saçma sapan sebeblerden dolayı ban yemem forumdan ziyadesiyle soğuttu beni hatta çoğunuz hatırlarsınız bu forumda çocuğun birine yardımcı oldum bana küfretti ikimizde ban yedik...
    sadece bu konu için foruma girerken yanlışlıkla konu dışına ciddi bir konu açtım bütün troller saldırdı konunun içine etti adamı şikayet ettim benim konum silindi..

bıktım artık böyle saçma şeylerle uğraşmaktan bu forum bence bu yöneticiler yüzünden mahvoldu benim konumu trolleyen ceza bile almadı :)

zaten uzun zamandır Teknoseyirdeydim bundan sonra tamamen teknoseyirseyim kendimi banlıyorum bugün hepiniz hakkınızı helal edin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 24 Mayıs 2016; 8:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Sen beğendin mi x i başkan? Bazı özellikleri kırpılmış 4K çekim ekran çözünürlüğü vs az kalıyor amiral gemisi değil gibi. Gerçi tam benim ayarımda kamera iş görse yeter. Fdh fazlası boşa gpu yükü. Ama 2000 üstünde düşük özellikli cihaz almakta biraz yanlış gibi.

Cihaz fena değil, orta segment bir cihaz. Zaten amiral gemisi değil kardeşim. Sony'nin yeni cihazı 4 GB ram ile gelecek.(tahminlerim ölçüsünde). Sanıyorum Eylül / Ekim aylarında yeni amiral gemisi olan X serisi gelecektir.

İşte o ayarda cihaza 2000 çok olur. Kararsız kaldım.

Müdür, bana kalsa el kadar telefona 1000 TL bile çok ama gerek kur değerleri ve gerekse de devetin uyguladığı saçma vergiler yüzünden cihazların fiyatı çok fahiş. Ama maalesef sistem bu, pek yapacak bir şey kalmıyor biz tüketicilere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Katılım zamanı: 7 Aralık 2010

2010 da üye olarak bilgisayar tamircisi olduğum için teknik yardımda binlerce insana yardımcı olmuşumdur, Saçma sapan sebeblerden dolayı ban yemem forumdan ziyadesiyle soğuttu beni hatta çoğunuz hatırlarsınız bu forumda çocuğun birine yardımcı oldum bana küfretti ikimizde ban yedik...
    sadece bu konu için foruma girerken yanlışlıkla konu dışına ciddi bir konu açtım bütün troller saldırdı konunun içine etti adamı şikayet ettim benim konum silindi..

bıktım artık böyle saçma şeylerle uğraşmaktan bu forum bence bu yöneticiler yüzünden mahvoldu benim konumu trolleyen ceza bile almadı :)

zaten uzun zamandır Teknoseyirdeydim bundan sonra tamamen teknoseyirseyim kendimi banlıyorum bugün hepiniz hakkınızı helal edin...

İyi bilirim kardeşim o banlı günleri. Hakikaten donanım haber yöneticileri adil değil bir çok noktada. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim. Haklar helaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle başkan,benim demek istediğim mesala cihaz 2500 lira s7 edge ile yarışır fiyat olarak ama özellik olarak gölgede kalıyor. O noktada içime sinmedi, senin fikrin nedir ben onu öğrenmek istedim. Sony cihazları seviyorum, multimedia özelliklerini kullanıyorum müziği keyifle dinletsin ekranı kaliteli olsun peşindeyim. 820 ısınma konusunda fark yapıyorsa x düşünülür, yoksa premium 2000 lira çok iyi fiyat.
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm dostum bu duruma,nerede olursa olsun insan haktan, hukuktan yana olsun. Sana yapilmis bir yanlis varsa, elbetteki, sogumaktada haklisin, terki diyar eylemektede...
    Sağlıcakla kal azizim

• yhackup kullanıcısına yanıt
    Teknoseyire ben de bakayım. Dhden bıktım. Kaç adam bi forumu doğrultamıyor.

• quote:

Öyle başkan,benim demek istediğim mesala cihaz 2500 lira s7 edge ile yarışır fiyat olarak ama özellik olarak gölgede kalıyor. O noktada içime sinmedi, senin fikrin nedir ben onu öğrenmek istedim. Sony cihazları seviyorum, multimedia özelliklerini kullanıyorum müziği keyifle dinletsin ekranı kaliteli olsun peşindeyim. 820 ısınma konusunda fark yapıyorsa x düşünülür, yoksa premium 2000 lira çok iyi fiyat.

Kağıt üzerindeki donanım değerlerine pek aldanmamak lazım. Standart kullanımda senin ihtiyacını karşılıyor mu bence bu önemli.
    Premiuma gelecek olursak, kullanma imkanım oldu cihazı. Fena değil, ama benim şahsi fikrim X serisini beklenenden yana. Benim Sony'de görmek istediğim ilk şey, kenar çerçevelerin sıfıra yaklaşması. Bu çerçeve stili cihazı çok klas gösteriyor.
    Dediğim gibi kardeşim, bekleyip görelim

• quote:

quote:

Öyle başkan,benim demek istediğim mesala cihaz 2500 lira s7 edge ile yarışır fiyat olarak ama özellik olarak gölgede kalıyor. O noktada içime sinmedi, senin fikrin nedir ben onu öğrenmek istedim. Sony cihazları seviyorum, multimedia özelliklerini kullanıyorum müziği keyifle dinletsin ekranı kaliteli olsun peşindeyim. 820 ısınma konusunda fark yapıyorsa x düşünülür, yoksa premium 2000 lira çok iyi fiyat.

Kağıt üzerindeki donanım değerlerine pek aldanmamak lazım. Standart kullanımda senin ihtiyacını karşılıyor mu bence bu önemli.
    Premiuma gelecek olursak, kullanma imkanım oldu cihazı. Fena değil, ama benim şahsi fikrim X serisini beklenenden yana. Benim Sony'de görmek istediğim ilk şey, kenar çerçevelerin sıfıra yaklaşması. Bu çerçeve stili cihazı çok klas gösteriyor.

X serisinde daraldı mı ki :/ ekran kasa oranı daha kötü x performans modelin diye biliyorum.

• t.ayan T kullanıcısına yanıt
    X dar performans değil. Performansın bedeli mi diyelim

• Lumia 950 çok hoşuma gitti. Bir çılgınlık yapıp sonyi terkedebilirim. X serisine ısınamadım. X2 iyi mi olur acaba?

• quote:

quote:

quote:

X serisinde daraldı mı ki :/ ekran kasa oranı daha kötü x performans modelin diye biliyorum.

Yanlardan başladılar, bi de üste ve alta el atarlarsa tamamdır bu iş

• quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Lumia 950 çok hoşuma gitti. Bir çılgınlık yapıp sonyi terkedebilirim. X serisine ısınamadım. X2 iyi mi olur acaba?

Lumia hakkında bir şey diyemeyeceğim ama, X serisinden sağlam bir amiral gemi bekliyorum...

• Hocam Kağıt üstünde bakınca pek oo dedittmiyor. Özellikle 2700 mah batarya diğer sony modellerinden sonra ciddi misin dedirtiyor. :)
  • Creedence Clearwater R. kullanıcısına yanıt
    Öyle gibi :)

• Sonyde o potansiyel yok başkan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

Hocam Kağıt üstünde bakınca pek oo dedittmiyor. Özellikle 2700 mah batarya diğer sony modellerinden sonra ciddi misin dedirtiyor. :)

Son çıkan cihazdan bahsediyorsan o ara bi cihaz. Öyle sanıyorum asıl cihazı Eylül /Ekim döneminde çıkaracak.

• quote:

Sonyde o potansiyel yok başkan :D

Sony'nin canı sağolsun diyim ne diyim

• Selamunaleyküm abilerim.
    öncelikle aranıza yeni katıldım diyebilirim.sizlere bi sorum olacak.benim experia z telefonum şarz aleti kurbanı oldu.yanlış bağlantı sonucu cihaz hiç acılmıyor.muhtemelen işlemci yandı diyolar bunun hakkında yardımcı olabileceğiniz bişey varmı sizlerden ve tecrübelerinizden faydalanmak,bilgi edinmek istemiştim.
    Hayırlı günler dilerim.
  • arkadaşlar kişilere ayrı ayrı bildirim sesi ayarlayabileceğim bi program var mı? GoSMS programı yapıyo bu işi ama o programın da çook ayrıntısı var sıkılıyorum. istediğim sadece istediğim kişiye farklı bir bildirim sesi atamak.. bunu yapan bir program olmalı mutlaka :)
  • Aslan yarim A kullanıcısına yanıt
    Anakart yandıysa gitmiştir üstad

• 
Sayfa: önceki 19301931193219331934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.