Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1850. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevapsız çağrıları halletmişlerdir inş
  • eraysgt kullanıcısına yanıt
    Şu anda TR Turkcell romunu indiriyorum birkaç saat içerisinde flashlarım.
  • 5.1 indirip de flashlayalım sıfırlama vakti gelmişti ^^

Generic ukraine Rom unu indiriyorum bakalım ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 7 Eylül 2015; 21:24:56 >
  • brkn17 B kullanıcısına yanıt
    Hadi kolay gelsin benim bugün vaktim yok yarın yüklücem bi inceleyin nasılmış bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vril kullanıcısına yanıt
    Ben de ekranı yaptırmazdan önce Aliexpessten alımkar olmuştum ama sonradan vazgeçtim. Hatta kendim takacaktım.
    2 çeşit ekran satılıyor bildiğim kadarıyla, birisi sadece ekran, diğeri kasa ve ekran bir, arada tercih sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alice Glass

herkese merhaba. 3 yıl boyunca xperia p kullandıktan sonra üzerine biraz para katarak takas ile general mobile disc. 2+ aldım. çok güzel bi cihaz ama sony kalitesinden sonra pek güvenilir gelmiyor bana. şuan aklımda satıp veya takas ile ikinci el xperia z almak var. sizce hala alınabilir mi?

hayır sakın böyle bi hata yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

5.1 indirip de flashlayalım sıfırlama vakti gelmişti ^^

Generic ukraine Rom unu indiriyorum bakalım ^^

bi sıfırlanmaya benim telefonunda ihtiyacı var ama inat ettim M'ye saklayacağım
  • anilkoc A kullanıcısına yanıt
    bu mesajdan sonra bir rom yüklemek için neler yaptım neler :D :S

sürücü imzalamayı devre dışı bıraktım
    java sürümlerini güncelleyip adt ve eclipse kurdum
    (sistemi 26 defa yeniden başlattım) flashtool son sürümü yüzünden
    flashtool eski sürüme döndürdüm

bu arada firmware inmişti zaten
    onu ftfye çevirdim
    sisteme yazdırdım
    şuan flashlıyorum

umarım açılır ^^

açılmaya niyeti yok gibi

ooo açıldı arka plan felan değişmiş 10dk'dır açılmasını bekliyorum yuh ya

simge boyutu seçme gelmiş ayarlarda daha önce varmıydı bilmiyorumda ana ekran ayarlarına böyle birşey eklenmiş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 8 Eylül 2015; 0:09:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Bu gün xperia-z nin ekranı tamamen of oldu, kırıldı. Nasıl oldu bilmiyorum ama arka cebimdeyken olmuş. Kasalı ekran alıp kendim değiştireyim diyorum ama kendime güvenemiyorum. İzmirde tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı. Bir de kaça mall olur acaba bilginiz var mı.

İzmirde bildiğim bir yer yok ama takacakları malzemenin kalitesine göre 250/350 TL arası bir fiyat çıkar...

Hmm.. anladım.
    Bu gün İzmirin çankaya semtindeki bir kaç telefoncuya Xperia-z'nin ekranını kaça değiştirirsiniz diye sordum, ağız birliği yapmışlar gibi hepside 200 tl. dediler. Orjinal mi diye sordum, Orjinal değil ama bugüne kadar takılanlardan bir bir şikayet almadık dediler. bu kaçamak cevap içime sinmedi doğrusu.

Yine bu gün internette montaj videoları bulunan Saints bilgisayarı aradım, orası takılan ekran tamamen orjinal olduğunu ve 400 e mall olacağını söyledi. Ayrıca piyasadaki ucuza takılan taklit ekranlara pek güvenilmemesi gerektiğini söyledi. Ne yapsam acaba 200 tl. verip burda mı, yaptırsam, yoksa 400 tl. verip orjinal mi taktırsam bilmiyorum, telefondan da çok memnunum atmayada kıyamıyorum doğrusu.

Önüne orijinal ile yan sanayi ekranı koysam farkı anlayabilecek misin? Adam tabi 400 TL der, hem Sony dışarı yedek parça vermiyor. Piyadasa servis hariç takılacak tüm ekranlar oem dir. izmir'de herkes aynı toptancılardan alır.

Servisin taktığı ile dışarıdan aldığın ekran arasında fark yok. Çankaya'da 2000 ticaret e git. oradan al ekranını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

quote:

herkese merhaba. 3 yıl boyunca xperia p kullandıktan sonra üzerine biraz para katarak takas ile general mobile disc. 2+ aldım. çok güzel bi cihaz ama sony kalitesinden sonra pek güvenilir gelmiyor bana. şuan aklımda satıp veya takas ile ikinci el xperia z almak var. sizce hala alınabilir mi?

Neden hocam biraz açabilir misiniz? Yarın garantisi devam eden bi cihazı alacaktim, satıcı ile anlasmistik. Pişman olacağım bisey yapmak istemem.

• Stock rom 5.1.1 nereden bulabilirim

• simge boyutu seçme gelmiş ayarlarda daha önce varmıydı bilmiyorumda ana ekran ayarlarına böyle birşey eklenmiş ?
    dokun ve öde gelmiş
    menüler renklenmiş ayarlar ekranı
    tümünü kapat butonu felan düzeltilmiş
    bence ufak tefek şeyler düzeltilmiş ama ben hızını şuan boş telefonda 50xe göre daha iyi buldum
  • Link için teşekkürler Ukrayna atacağım bir de uygulama yedekleme olayı nasıl yapabilirim

edit. buldum, yedekle ve geri yukle uygulamasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dedektif S. Holmes -- 8 Eylül 2015; 0:42:22 >
  • Ben beğendim bu sürümü :)

• Isınma problemi devam ediyor, şarj konusunu yarın gün boyunca test edip istatistik vereceğim

• Isınma normal
    Klavye samsungda ki numerik destek gelmiş daha önce varmı idi hatırlamıyorum
    Ses ayarları kısmı üç çizgi ile genişletir hale gelmiş sessiz öncelik Vs gitmiş
    Ekran akıcılığı artmış sistem içinde gerçerli

• Arkadaşlar Xperia Z telefonumda şebeke çekmiyor ya arada çok az bir E hızında tek çizgi hat geliyor yada hiç yok. Durup dururken böyle bir problem çıktı ortaya garantisi bittiği için dışarda bir tamirciye gösterdim telefonu antenden tut entegrelerine kadar herşeyi söktüm denedim bi ana kart kaldı sökülmedik ama sorunu bulamadık sana yeni telefon yolu gözüküyor dedi :) sebep ne olabilir bir fikriniz varmı?
    Not: Sıkıntı hatta değil o kesin her türlü sağlama yapıldı.
  • Cevapsiz cagrilarin görünmemesi durumu düzelmis mi peki arkadaslar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

quote:

Neden hocam biraz açabilir misiniz? Yarın garantisi devam eden bi cihazı alacaktim, satıcı ile anlasmistik. Pişman olacağım bisey yapmak istemem.

sıkıldım sürekli aynı şeyi yazmaktan ama hadi bi kez daha yazalım senin için

işlemci tasarruflu değil, ekranın full hd'si ile birleşincede batarya yetmiyor. arka kapak sol üst köşeden kalkıyor. kalkan kapaktan giren toz kameraya giriyor kamerada leke oluşuyor. bunlar bendeki sorunlar değil he kronik sorunlar
  • 
Sayfa: önceki 18481849185018511852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.