Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1730. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

eXistenz Ultimate v 3.5.0 çıkmış internetim olmadığından indirip deneme şansım olmadı.

Bu romu kullanıyorum uzun zamandır sağlam rom öneririm

Birde bu ayar nerde bulamıyorum.

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

valla o ayarı ben de çok aradım lakin bulamadım. Zannediyorum o ekran görüntüsü bizim telefondan değil..
  • Hekeze merhaba.
    Benim şöyle bir problemim var arkadaşlar telefonumun (Xz) ekran kilidini açıyorum 3-5 dokunma işlemi yapıyorum mesela parmağımı çekmeme rağmen dokunmatik hala orada basılıymış gibi kalıyor sanırım ve telefon kilitleniyor.Sonra yan tuşabasıp tuş kilidini kilitliyorum 5-10 sn sonra açıyorm kilit ekranını bazen geçiyor bazen geçmiyor paso takılıp duruyor.Fabrika ayarlarına döndüm olmadı sony pc complent ile tüm verilerimi silerek onar dedim şimdi aynı dert tekrar devam ediyor.Bende kalın bir ekran koruyucu film var bu zamana kadar der olmadı başıma ama acaba ondan olabilirmi sizce.Gerçi 1 seneden fazla zamandır takılı duruyor ama bisürü kılcal çizik var.Söküp denemeye kıyamıyorum boş yere ziyan olmasın diye.Sizin bir yorumunuz varmı bu beladan nasıl yırtarım :)
  • Abi merhaba, sen miui v5 kullanıyorum diyince ben de flashladım hoşuma gitti güzel bir rom. Ama son sürümü mü indirdim emin değilim. Bende ki sürüm 4.9.26 sendeki sürüm ne acaba?
    Düzenleme: Bir de bu romu root etmek için link verebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkn17 -- 17 Şubat 2015; 20:33:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkn17

Abi merhaba, sen miui v5 kullanıyorum diyince ben de flashladım hoşuma gitti güzel bir rom. Ama son sürümü mü indirdim emin değilim. Bende ki sürüm 4.9.26 sendeki sürüm ne acaba?

Merhaba dostum...
    Evet bir aya yakındır kullanıyorum çok seri ve güzel bir rom. Özellikle Sony uygulamalarının çalışması ve her şeyden önemlisi PureXaudio'nun çalışması benim için tek sebep.Tabi Sony kamerasını da eklemek kaydıyla. O dediğin sürümü 3 hafta falan kullandım, fakat çalışmayan bir kaç yeri vardı... Şuan kullandığım 4.11.7 bu daha da stabil... Root için ister kendi çakılı Root modülünü kullan, istersen ben menüde supersu uygulaması görmeye alışığım diyorsan aşağıdaki supersu Zip dosyasını recoverden flashla..
    Kendi menüsündeki Root gezginine ulaşman için,
    Araçlar/İzinler /Root yetkisi yolunu takip et...

Miui 4.11.7: Link
    Supersu zip: Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 18 Şubat 2015; 1:58:40 >
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    günaydın kardeşim sana yine ihtiyacım var.
    pm den yazacaktım ama kapalı.
    sd kartımın adaptörü kayıp onu formatlamam gerek lakin pc de ve diz üstü pc de de kart giriş yeri yok bunu nasıl yapabilirim.kart başkasına vereceğim temizlemek gerek yadım lütfen.saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

sd kartımın adaptörü kayıp onu formatlamam gerek lakin pc de ve diz üstü pc de de kart giriş yeri yok bunu nasıl yapabilirim.kart başkasına vereceğim temizlemek gerek yadım lütfen.saygılar.

Neden PC üzerinden biçimlendirmek istiyosunki? Ayarlar - Depolama - SD Kartı Sil menüsünden biçimlendirebilirsin diye düşünüyorum.

• kardeş onu bende gördüm acemi olunca başka bir telefona takacağım görmez diye korktum.
    oradan yapayım sağol
  • eğer telefonun ekranında kalın bir ekran filmi varsa ve sensörlerin üstünü kapatıyorsa bu sıkıntı oluyor. benim de başıma gelmişti. filmi çıkarttım sıkıntı geçti. özellikle kırılmaya dayanaklı filmler de oluyor bu sıkıntı.
  • Sensorleri kapatan cinsten bendeki ekran koruyucu ama kalin olanlardan degil hocam. Yakin zamanda degistirip denerim tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Abi merhaba, sen miui v5 kullanıyorum diyince ben de flashladım hoşuma gitti güzel bir rom. Ama son sürümü mü indirdim emin değilim. Bende ki sürüm 4.9.26 sendeki sürüm ne acaba?

Merhaba dostum...
    Evet bir aya yakındır kullanıyorum çok seri ve güzel bir rom. Özellikle Sony uygulamalarının çalışması ve her şeyden önemlisi PureXaudio'nun çalışması benim için tek sebep.Tabi Sony kamerasını da eklemek kaydıyla. O dediğin sürümü 3 hafta falan kullandım, fakat çalışmayan bir kaç yeri vardı... Şuan kullandığım 4.11.7 bu daha da stabil... Root için ister kendi çakılı Root modülünü kullan, istersen ben menüde supersu uygulaması görmeye alışığım diyorsan aşağıdaki supersu Zip dosyasını recoverden flashla..

Verdiğin sürümü flashladım abi sağ olasın. Ve kendi menüsünden dediğin gibi root u aktif ettim. Tekrardan teşekkürler.
  • quote:

Dostum geç cevap verdiğim için kusura bakma... Telefonun depolama kısmından SD kartı sil dediğinde komple silinir kart...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Merhaba dostum...

Verdiğin sürümü flashladım abi sağ olasın. Ve kendi menüsünden dediğin gibi root u aktif ettim. Tekrardan teşekkürler.

Sen de sağol dostum

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    canın sağ olsun kardeşim dediğin gibi yaptım.
  • quote:

canın sağ olsun kardeşim dediğin gibi yaptım.

Eyvallah kardeşim

• eXistenZ v3.5.5 gelmiş
    movies güncellemesi de geldi L'nin ayak sesleri geliyor sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 20 Şubat 2015; 13:33:14 >
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    Evet bazı problemleri fixlemiş. bende dün kurdum romu gayet güzel olmuş.
  • ARKADAŞLAR YARIM EDİN !!!!!!!!!!!!!!!!!
    telefonla sabah arama yaptım hiç bişeyi yoktu sonra cebiime koyum bı kaç saat sonra mesaj yazmak için çıkardım ve ekranın çatlak oldugunu bu yüzden kullanılmaz hale geldiğini gördüm yani cebimde hiç bi darbe almadan oldu kvk bana 608 lira masraf çıkardı bunu nsıl halledebilirim yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Evet bazı problemleri fixlemiş. bende dün kurdum romu gayet güzel olmuş.

air temasında kilit açarken siyah ekrana düşme sorunu devam ediyor mu ?
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    Bende oluyor eski sürüme göre daha iyi

• Xperia Z için yurtdışından ucuza alışveriş yapan var mı? Ekran koruması vs. baya ucuz ürünler var fakat bazılarına güven olmuyor alan ve memnun olan varsa linkiyle atarsa sevinirim

Edit : Birde bu siyah kaplamalardan ucuza internette bulabilir miyim? Kullanan arkadaşlar var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 21 Şubat 2015; 13:49:48 >
  • 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.