Şimdi Ara

Xperia Z - Arabist

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 martta umreye gidecek tanıdıklarım var mart sonuna kadar telefon kesin çıkmış olur mu orada ve fiyatı ne olur bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gizemcesi

15 martta umreye gidecek tanıdıklarım var mart sonuna kadar telefon kesin çıkmış olur mu orada ve fiyatı ne olur bilgisi olan var mı?

Xperia Z alınmaz.Menü geçişleri yavaş ve 1080P ekran o cihazı çok zorluyor.720P ekranla 3-4 ay önce çıksaydı şu an Samsung'un tahtını almış olurdu ama olmadı.
    Htc One çıkacak mart sonuna 600 dolara onu al.
  • Benimde yakın zamanda gidecek tanıdığım var , oradan almanın eksileri nelerdir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

quote:

15 martta umreye gidecek tanıdıklarım var mart sonuna kadar telefon kesin çıkmış olur mu orada ve fiyatı ne olur bilgisi olan var mı?

Xperia Z alınmaz.Menü geçişleri yavaş ve 1080P ekran o cihazı çok zorluyor.720P ekranla 3-4 ay önce çıksaydı şu an Samsung'un tahtını almış olurdu ama olmadı.

Eğer telefonu gördükten sonra da beğenirsem başka bir şey düşünmüyorum, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Benimde yakın zamanda gidecek tanıdığım var , oradan almanın eksileri nelerdir acaba?

https://twitter.com/MayedAljarman/status/305221542151856128 sony ortadoğu resmi twitter sayfasında 2499 aed olacak yazıyor ve haftaya çıkarmış. Avrupadan alınmadığı için uluslararası garantisi geçersiz diye biliyorum. 2.el olarak satarken yurt dışı olduğu için daha düşük bir fiyata alıyorlar. Başka bir eksisi var mı bilmiyorum.
  • Millet Z'yi eline almadan yorum yapıyor. Ben o kadar video izledim bir tanesinde bile donduğunu görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

quote:

2 ay öncenin en iyi işlemcisi değilmiydi içinde işlemci.Ayrıca belki yazılımsal bir kıtlık vardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.