Şimdi Ara

Xperia SP ve L'nin Avrupa fiyatları netleşiyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
3.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar 1250 lira bana biraz fazla geldi ve bugün ani bir kararla LG Optimus 4x aldım, 999 lira.

İncelemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Arkadaşlar 1250 lira bana biraz fazla geldi ve bugün ani bir kararla LG Optimus 4x aldım, 999 lira.

İncelemenizi öneririm.

giriş için pahalı gibi ama düşecektir kısa zamanda bu telefonu 1000 tl nin altında bulmak mumkun olur en fazla 2 ay sonra
  • quote:

Arkadaşlar 1250 lira bana biraz fazla geldi ve bugün ani bir kararla LG Optimus 4x aldım, 999 lira.

İncelemenizi öneririm.

Geçmiş olsun. Keşke bir konusunu okusaydınız.
  • son pısmanlık fayda etmeyecek ama ne dıyelım hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

quote:

İncelemenizi öneririm.

Biraz araştırma yaptım ve şu anda telefondan gayet memnunum. :)

Yazılım konusunda Samsung gibi hızlı güncelleme desteği sunmayacağını biliyordum ama bu benim için sorun değil. Şu anda jb güncellemesi yaptım ve herşey harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

son pısmanlık fayda etmeyecek ama ne dıyelım hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullan..

Pişman olacağımı da nereden çıkardınız? Telefondan gayet memnunum? :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

quote:

İncelemenizi öneririm.

Biraz araştırma yaptım ve şu anda telefondan gayet memnunum. :)

Yazılım konusunda Samsung gibi hızlı güncelleme desteği sunmayacağını biliyordum ama bu benim için sorun değil. Şu anda jb güncellemesi yaptım ve herşey harika.

Cok ısınıyor diye biliyorum 4 cekirdek oldugu için. Yazılım biraz geç gelebilir ancak lg'nin desteği keseceğini sanmam. Ama bence sp aradaki 250tlye değerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açikçasi beni burada düşündüren iki nokta var. Birincisi dahili hafizanin düşük oluşu ama bu da fazla problem değil root+voib kurtarir sanirim. Ikincisi ram android işlemine göre biraz düşük kalma ihtimali var ama sony şuan strateji olarak orjinal android arayüze ufak dokunuşlar yaparak hem güncelleme sorununu hem de bu tip ram sikintisini falan aşmayi düşünüyordu. Umarim en kisa zamanda geniş bir alici kitlesi tarafindan tercih edilir. Fiyati bence pahali değil sonuçta s3ten daha iyi bir cihazdan bahsediyoruz.

• Ekranın Tft olması sizce de sıkıntı değil mi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.