Şimdi Ara

Xperia SP için yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar SP kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum.Bu telefon çok iyi gözüküyor ancak kağıt üzerinde.Gerçek günlük kullanımda nasıl olduğunu merak ediyorum.Kullanıcılar kulübünde baya şikayet var.O yüzden korkuyorum.Sorularım olacak ancak ondan önce Bütçe Max 850 Paralel ithalat olur yeter ki güvenlir olsun o civara telefon arıyorum işte pek oyun oynamam çok müzik dinler internete girerim görüşme falan kamera pek önemli değil bu fiyata önerilerinize açığım.

Sorularım;

1- Telefon 4.1 ken mi yoksa 4.3 ken mi daha iyi.
    2-Ekran nasıl sönük duruyor diyorlar sizce nasıl.
    3-Ses kalitesi ve yüksekliği nasıl ?Bazıları telefonla konuşamıyorum karşı taraf duyulmuyor falan diyor.Ayrıca müzik kalitesi falan nasıl.
    4-Kasma,donma,ısınma gibi şeyler oluyor mu?
    5-Wi-fi sorunu oluyormuş buna rastladınız mı? Rastladıysanız hiç çekmiyor mu?
    6-İnternet hızı nasıl?
    7-Telefonda görüşme yaparken sorun yaşıyor musunuz? Sesin gitmemesi ve ya gelmemesi gibi.
    8-Şarj nasıl?
    9-Uygulamalar da sorun yaşıyor musunuz ? ve oyun performansı nasıl?
    10-Telefon hakkında kendi şikayetleriniz nelerdir?Bu telefon alınır mı ? Alınmaz mı?

Lütfen yardım şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beko-ST -- 14 Nisan 2014; 16:36:37 >

• Güncel.
  • Up...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-bence 4.1 ken daha iyi wifi dışında
    2-ekran da hiçbir problem yok
    3-müzik kalitesi iyi yükseklik iyi ahize sorunu vardı 4.3 ile çözüldü 4.1 de hala var ama duyulmayacak gibi değil
    4-kasma ,donma yok
    5-hızı iyi
    6-süper
    7-süper
    8-muhteşem
    9-açamayacağın oyun ,uyumsuzluk yaşayacağın uygulama yok
    10-kamera daha iyi olabilir ,biraz kalın

batarya hakkında,
    stamina ile gece 12 de yattım sabah 8 de kalktım şarj gitmedi bazen 1 gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beko-ST

Merhaba arkadaşlar SP kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum.Bu telefon çok iyi gözüküyor ancak kağıt üzerinde.Gerçek günlük kullanımda nasıl olduğunu merak ediyorum.Kullanıcılar kulübünde baya şikayet var.O yüzden korkuyorum.Sorularım olacak ancak ondan önce Bütçe Max 850 Paralel ithalat olur yeter ki güvenlir olsun o civara telefon arıyorum işte pek oyun oynamam çok müzik dinler internete girerim görüşme falan kamera pek önemli değil bu fiyata önerilerinize açığım.

Sorularım;

3-Ses kalitesi ve yüksekliği nasıl ?Bazıları telefonla konuşamıyorum karşı taraf duyulmuyor falan diyor.Ayrıca müzik kalitesi falan nasıl.
    6-İnternet hızı nasıl?
    7-Telefonda görüşme yaparken sorun yaşıyor musunuz? Sesin gitmemesi ve ya gelmemesi gibi.
    8-Şarj nasıl?
    10-Telefon hakkında kendi şikayetleriniz nelerdir?Bu telefon alınır mı ? Alınmaz mı?

kendi görüşlerimi söyliyim

1- 4.3 iken daha fazla ayarlama seçenekler vs. özellikler olyor ama kamera en iyi 4.1 deykendi
    2- ben sönük durduğunu görmedm ekran parlaklığını düzgün ayarlamak gerek kendinize göre bu kişiden kişiye değişir
    3- sizi yarı yolda bırakmıycak bi sesi var ama çokta aşırı bi ses değil yani müziğin kalitesine göre değişir
    4- donma yada kasma pek yaşamıyorum açıkçası çok nadir görüyorum ısınma ise eğer oyun oynarsanız tüm cihazlar ısınır buna engel olunamaz
    5-wifi güncellemeden sonra eskisi gibi değil artak daha önce çekmediği yerden çekmeye başladı diğer cihazlar arasında sönük kalıyodu güncellemeyle halledildi bence bu
    6- internet hızı kullandığınız internetin hızına bağlı örneğn vodafone için kullandığımda biraz yavaş oluyordu ama evde modeme bağlanınca çok hızlı oluyor
    7- öyle bi sorunu yok zaten o sorunlar şebekeyle operatörle ilgili cihazın bunla ilgili bi sorunu yok
    8- bu cihazı aslında doğruyu söylemek gerekirse şarjı için almıştım ki çok memnunum piyasadaki bu fiyata en güçlü şarjlardan biri bu
    9- çok nadir sorun yaşarım oda eğer cihazda depolama birimi doluysa oluyor onun dışında çok akıcı kullanılıyor oyun performansında kusur yok
    10- ben bunu aldığım sıralarda (8 ay önce yaklaşık) daha yeni çıkmıştı ama sony ye güvendim bana şarj gerekiyordu beklediğimide karşıladı geri kalanlarda sadece kamera gibi bi sorun var netlemeyi iyi yapamıyor çekerken falan (kamerası yinede o kadar kötü değil) onun için Line kamera uygulamasını kullanıyorum oda bu açığı kapatıyor

umarım yardımcı olmuşumdur

• quote:

Orijinalden alıntı: Beko-ST

Merhaba arkadaşlar SP kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum.Bu telefon çok iyi gözüküyor ancak kağıt üzerinde.Gerçek günlük kullanımda nasıl olduğunu merak ediyorum.Kullanıcılar kulübünde baya şikayet var.O yüzden korkuyorum.Sorularım olacak ancak ondan önce Bütçe Max 850 Paralel ithalat olur yeter ki güvenlir olsun o civara telefon arıyorum işte pek oyun oynamam çok müzik dinler internete girerim görüşme falan kamera pek önemli değil bu fiyata önerilerinize açığım.

Sorularım;

6-İnternet hızı nasıl?
    8-Şarj nasıl?

1- Telefon 4.1 iken daha iyiydi son güncellemelerle ebesine atladılar telefonun. Ekran titremeside cabası.
    2- Ekran kalitesi kötü , renk üretimi sıkıntılı.
    3- Sesi iyi
    3- Kasma donma kesinlikle yok hızlı cihaz.
    5- Wi-Fi çekim gücü çok nadir düşüyor yakın olsanız bile 2 diş çekiyor ama nadir.
    6- Mobil internet hızı iyi , ama ona görede paketiniz olması lazım.
    7- Yok.
    8. Bir günü çıkarıyor.
    9- Gayet akıcı çalışıyor.
    10- Şikayet yok ama alma bekle Xperia M2'yi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.