Şimdi Ara

Xperia Serisi En kolay Root/Unroot Yöntemi Burada... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
23.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sombre06

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

arkadaslar bu yöntem yerine asagıdaki linkteki yöntem daha pratik bence

http://forum.donanimhaber.com/m_56127891/tm.htm

.62 de çalışıyor mu bu yöntem. Siz hangi sürümü kullaniyosunuz?

62 de calısmıyor ama sürümü 42 ye cekip root edebilirsiniz. 42 ye cekmek için;

http://forum.donanimhaber.com/m_56755955/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56838847

• Denilenleri yaptım telefon yeniden başladı. Press any key yazdı bir tuşa bastım program kapandı şimdi nasıl silebilirim silinmeyen dosyaları?
  • ALL Done yazıyor ancak onun 2 satır üstünde failed to superuser.apk gibi birşey yazıyor yükleme başarısız olmuş diyor menüde de yok superuser diye birşey. Systemapp remover'i indirdim açtığımda telefonunuz root edilmemiş yazıyor. Niye olmadı acaba?

Xperia Serisi En kolay Root/Unroot Yöntemi  Burada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 23 Ocak 2012; 19:12:19 >
  • PM atmışsın. PM alamıyorsun kutunu boşalt doluysa. Ram miktarını arttırmak için Sistemde kurulu gelen işine yaramayan programları Dondurailirsin. Titanium backup kullan. Tabi root etmen gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

PM atmışsın. PM alamıyorsun kutunu boşalt doluysa. Ram miktarını arttırmak için Sistemde kurulu gelen işine yaramayan programları Dondurailirsin. Titanium backup kullan. Tabi root etmen gerekir.

Fırat bu yöntemle tahmini kac mb free ram arttırdın?
  • bir ara 280 yapmıştım ama neleri dondurdum hatırlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Titanium backup pro ile uygulamaları nasıl donduruyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

bir ara 280 yapmıştım ama neleri dondurdum hatırlamıyorum.

firat gene uctun
  • Xperia neo için denedim bütün ayarları sırasıyla yaptım. Run dosyasıni açtım. .cmd ekranında birkaç etabı başarıyla geçti fakat sonra telefona superuser vs. Dosyaları yazmaya sira geldıgınde yapamadı. O satırların sonunda "Failed. Read only file system" yani dahili hafizanin salt okunur olduğunu söyleyem şeyler yazdı. Bunu son 5-6 satirda yaptı. son satirda all done yazdı telefon kapanıp açıldı ama bir fark yoktu. Sanırım bu hata benim daha önce bir usb flash diskte basıma gelen "disk yazmaya karşi korumalı" hatasıyla aynı ve onunkinin çözümü yoktu. Şimdı arkadaşlar benim sorum şu: android cihazin dahili hafızası nasıl yazmaya karşi korumalı olur ve bunun yazilimsal bir çözümü var mıdır? Teşekkürler.
  • 4.0.A.2.368 ben bu surumu telefonuma nasıl yuklucem :D arc s kullanıyorum multi angell ozelligi de :D bu eklentinin içinde olması lazım :D
  • 62li sürüm için kolay root olayı çıkmadımı bilgisi olan yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat_silvan

62li sürüm için kolay root olayı çıkmadımı bilgisi olan yokmu?

çıkmadı. ne varki şu 62 li sürümde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumutk

Hocam Titanium backup pro ile uygulamaları nasıl donduruyoruz?

Listeden uygulamaya dokunuyorsun dondur diyorsun bukadar
  • quote:

quote:

Onlarca defa yazdık gene yazalım bilmeden geçtik

• bnmde tel 62li bnde dıyorum neden olmuyo acaba ne zaman cıkar bu ya
  • quote:

quote:

quote:

Onlarca defa yazdık gene yazalım bilmeden geçtik

arkadaşlar tekrar 42 li sürüme dönebilirsiniz... bende 62 ye geçmiştim baktım root yok geri döndğm 42 ye
  • Bu root olayının telefona bir zararı var mıdır ?
  • zararı yok yararı var :))) telefon belleğindeki programları hafıza kartına taşıyabiliyorsun ve telefon rahatlıyor kısacası bu :)
  • Ya ben unroot yapamıyorum. Daha doğrusu yapıyor gibi gözüküyor fakat superuser duruyor. Anladığım kadarıyla superuser kendisini güncelleştirmiş otomatik olarak ve unroot işe yaramıyor. Eski root sürümünü yükleyip deniyorum yine aynı şey. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemik81

Ya ben unroot yapamıyorum. Daha doğrusu yapıyor gibi gözüküyor fakat superuser duruyor. Anladığım kadarıyla superuser kendisini güncelleştirmiş otomatik olarak ve unroot işe yaramıyor. Eski root sürümünü yükleyip deniyorum yine aynı şey. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum

superuser i unroot yap
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.