Şimdi Ara

Xperia m5 mi G4 mü ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzak ara g4
  • tam m5 almak üzereydim ki burayı g
  • m5 aldım telefondan çok memnunum bir sıkıntısı yok kameraları harika....
  • M5 orta seviyenin üstünde bir cihaz olsada g4 alma imkanın varsa g4 al.

• M5 in islemci vasat kamera her sony teldeki gibi cop,g4 fp cihazi

• quote:

Orijinalden alıntı: Keremkasikci07

m5 aldım telefondan çok memnunum bir sıkıntısı yok kameraları harika....

Hayirli olsun benimde bir sonraki istedigim cihaz m5

Hem cipset hem kameralari fiyatindan daha ust duzeyde 1300kusurlerede indi

• m5 in kagıt uzerındekı verılerı sony z 3e ıslemcı vs olarak yakın kamerada daha öte pilde geride hani söyle bakınca f/p ürünü gibi ucuzda ama orta segment..z3 halıhazırda satısta iken m5 ıle pıyasayı zorlamak ıstemez sony kı m5ın abısı z5tir ztn :) ama m5ın en kafa karıstırıcı kısmı ıslemcı gucuyle kamerası bız kullanıcılar ıcın..bırkac gune kadar haberım bıle yoktu böyle bır modelden bende baya baya heves ettım ama cıddı anlamda gerı planda kalmıs bır ürün adam akıllı kullanıcı videoları yok özellıkle pil konusunda

m5 i alanlar ise şartz kapanma sorunu vs bınımum sorunlardan bahsedıyor kı z3+ z5 hatta z6 konusulan su zamanda sony ın m5 ın uzerıne duracagını dusunmuyorum..Yazılım destegını cıddı anlamda verse android dunyasına bomba gıbı duser orası kesın f/p olarak ama arka planda kalmıs bır ürün gıbı kalacak ve hatta sony m5 kullanıcıları yuzunden markaya cıddı anlamda zarar ettırecek..Amiral gemi uzerınde rakıplerı yenı modellerı cıkarma asamasında iken sony geri kalmak istemez.. Ama sony önumuzdekı yıllar ıcın ıslemcı pil ve stabıl yazılım durumu için bu modelın ustune 6 ay kadar tam destekle duserse su surecte z serısı ıcın bırkac yıl cıddı anlamda zaman kazanmıs olurken guzel reklamını ıcra ederdı ama hayaller paris hayatlar malum :)

Heves edip carcur etmemek lazım.. yakın fıyat olarak g4 daha bi önde ve aralarında uretım olarak 5-6 ay kadar fark var..

İşin garibi baya baya biz kullanıcılar deneme tahtası olduk 6 ayda bir telefon değişiyor ve son sistem telefonlar 2500 ün üzerinde :) 2000li rakamlarda kesinlikle denem tahtasıyız eskı model yenı model parcalar birleşimi üzerine... 2 ileri 1 geri şeklinde hep nedense :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak14 -- 18 Aralık 2015; 0:13:42 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.