Şimdi Ara

xperia c4 kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xperia c4 kullanan varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim. almayı düşünüyorum ama bilinen bir telefon değil. o yüzden kararsizim. ayrıca aklımda zenfone2 32 gb var. yardım ederseniz sevinirim.

• 3 gun once aldım,gunlerce okudum ızledım arastırdım,bekledıgım gıbıde cıktı memnunum,sonynın kasa cerceve oranındakı handıkapları gıderılmıs,ekran panel kalıtesı oldukca yuksek tutulmus,ana konusunda ben bugun cektıgım resımlerı paylastım bakabılırsın nette 1100e alanlar oldu dun n11 den,zarıf kıbar kalıtelı kasa yapısı keza oyle dunyanın en ıyı selfıe telefonu secıldı ve bosuna degıl,acıkcası begendım aldım memnunum.Bılınmemesı normal cunku en son gelen model c4,ondan once gelen m4aqua ve E4G bıle yenı yenı bılınıyor o yzuden,fakat benım aldıgım sony center sadece cumartesı ve pazar 7 tane satmıs bende son kutuyu almıstım torıumdan,ust kattakı teknosayı cuma aksamı stok ıcın aramıstım beyazıda sıyahıda var demıslerdı,ben cumartesı ıftara yakın saatte gıttım teknosadada kalmamıstı,bılınmıyor fakat gozuken o ki son satısları ıyı basladı C4 un.
  • Xperia C4 fiyatını hak etmiyor.1000 TL'nin altına inmesi gerek.O fiyata Meizu Mx4,Asus Zenfone 2,Sony M4 Aqua,LG G3 önerebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes farklı bisey diyor. ne karar vereceğini şaşırıyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkselEsEs

Xperia C4 fiyatını hak etmiyor.1000 TL'nin altına inmesi gerek.O fiyata Meizu Mx4,Asus Zenfone 2,Sony M4 Aqua,LG G3 önerebilirim.

M4 aqua o hafızayla hak ediyor zenfone 2 hak ediyor ama c4 neden hak etmiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C4 yerine alınabilecek daha iyi telefonlar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

quote:

Xperia C4 fiyatını hak etmiyor.1000 TL'nin altına inmesi gerek.O fiyata Meizu Mx4,Asus Zenfone 2,Sony M4 Aqua,LG G3 önerebilirim.

Aquada SD kart girişi var zaten.Donanım bakımındanda C4'ten üstün.Asus Zenfone 2'ye söylenecek pek birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkselEsEs -- 16 Temmuz 2015; 1:32:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

quote:

Aquada SD kart girişi var zaten.Donanım bakımındanda C4'ten üstün.Asus Zenfone 2'ye söylenecek pek birşey yok.

Uygulamalar tamamıyla sd karta taşınmıyor.
    Performans olarak c4 en yaygın test olan antutu testini baz alırsak m4 ü ve zenfone 2 1.8 ghz versiyonunu geçiyor. Ayrıca zenfone 2 ekranı ile c4 ekranı arasında ciddi fark var.

• Zenfone 2 de şarj uzun gitmiyor bilginiz olsun. Surekli kullanımda 4 saat kadar ancak dayanıyor. Konunun birinde 6 saat kadar gidiyor demiştim ama yanılmışım. 3000 Mah in hakkini veremiyor. Kamerası fiyatına göre iyi.

• miryokefalon M kullanıcısına yanıt
    Alıcak olursam 32 gblik olanı alırım dizi film çok izliyorum ekranı kötü diyorlar. Doğru mudur? Bir de on kamerayı merak ediyorum. Biraz bilgilendirir misiniz?

• Ekran önemliyse C4'ün ekranını beğenmeyene henüz rastlamdım, ekranı çok iyi. Kamera konusuna gelince C4 ön 5 mp flashlı ön kamerasıyla en iyi selfe telefonu ünvanını taşıyor.

Kafanıza takılabilecek sorular olursa cihazın ana konusundan faydalanabilirsiniz.

• yuksek kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için sağolun. C4 ana sayfasını takip ediyorum. Kafamda şu an c4 var ama zenfone2 yi uzun zamandır takip ediyorum ve uzun ömürlülük açısından daha cazip geliyor. Kafamdaki soru işaretleri zenfone2 için. Kimi çok güzel kimi çöp diyor. Bulunduğum yerde gidip inceleyebileceğim bir yer de yok. Oyun performansı da benim için önemli o yüzden kafamda büyük bir soru işareti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit6802

Bilgilendirme için sağolun. C4 ana sayfasını takip ediyorum. Kafamda şu an c4 var ama zenfone2 yi uzun zamandır takip ediyorum ve uzun ömürlülük açısından daha cazip geliyor. Kafamdaki soru işaretleri zenfone2 için. Kimi çok güzel kimi çöp diyor. Bulunduğum yerde gidip inceleyebileceğim bir yer de yok. Oyun performansı da benim için önemli o yüzden kafamda büyük bir soru işareti var.

Zenfone 2 al 4 gb ram ile daha uzun ömürlü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

quote:

Ekranı beni kıllandıran şey. Dizi ve film çok izledigim için tereddüt ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

İPS ekranı var

• quote:

quote:

quote:

ıps ınde cesıtlı sınıf ve kalıtelerı var,o yuzden magazaya gıdıp ıkısınıde kurcalayın c4 un ekranının barız ustun oldugunu buradan yazılan cızılenle degıl kendı gozlerınızle gorursunuz zaten.c4 e gomucem.diye olmadik yerden sallanmasi entresan menuler yag gibi resmen,ne kasmasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 17 Temmuz 2015; 20:09:15 >

• iki telefon aldım; 32gb'lık zenfone 2 ve xperia c4...

zenfone 2'ye laf edeni anlamıyorum; antutu benchmark çalıştırdım 47289 puan aldı, neredeyse note 4 ile kafa kafaya alet... menüler yağ gibi akıyor... c4'ün esprisi flashlı ön kamera; menüler hala hafif hafif kasılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortarxl

iki telefon aldım; 32gb'lık zenfone 2 ve xperia c4...

zenfone 2'ye laf edeni anlamıyorum; antutu benchmark çalıştırdım 47289 puan aldı, neredeyse note 4 ile kafa kafaya alet... menüler yağ gibi akıyor... c4'ün esprisi flashlı ön kamera; menüler hala hafif hafif kasılıyor...

Peki zenfone2nin ekranını nasıl buldunuz?

• yigit6802 Y kullanıcısına yanıt
    çok parlak değil ama sorun olacak kadar da sönük değil... eski telefonlarım da çok parlak ekranlı değildi (galaxy 551, galaxy win) bu telefonda da bir kaybım yok yani...
  • mortarxl kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.