Şimdi Ara

XP yüklemede pc kapanıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, uzun süredir kullandığım bilgisayardan randıman alabilme amaçlı XP yüklemek istedim fakat şu ekrandan sonra laptop gücünü tamamen keserek kapanıyor. Bir fikri olan var mı?
     XP yüklemede pc kapanıyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu süreç bittikten sonra pc kendini yeniden başlatması gerekiyor ama laptop çok ısındığı için kendini açamıyor olabilir mi eski laptopların çoğunda oluyor bu olay eğer sorun buysa laptopa soğutucu takıp yeniden xp yüklemeyi denemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avenged

bu süreç bittikten sonra pc kendini yeniden başlatması gerekiyor ama laptop çok ısındığı için kendini açamıyor olabilir mi eski laptopların çoğunda oluyor bu olay eğer sorun buysa laptopa soğutucu takıp yeniden xp yüklemeyi denemelisiniz.

Bende öyle düşündüm. Bugün termal macunu yenileyeceğim bi umarım ondandır. Değiştirmeyeli bayağı oldu çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalax

quote:

Orijinalden alıntı: avenged

bu süreç bittikten sonra pc kendini yeniden başlatması gerekiyor ama laptop çok ısındığı için kendini açamıyor olabilir mi eski laptopların çoğunda oluyor bu olay eğer sorun buysa laptopa soğutucu takıp yeniden xp yüklemeyi denemelisiniz.

Bende öyle düşündüm. Bugün termal macunu yenileyeceğim bi umarım ondandır. Değiştirmeyeli bayağı oldu çünkü.

İşe yaramadı yine aynı problem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.