Şimdi Ara

xp smartdiski neden tanımıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 40 gb usb smartdiskimi daha önce tanıyan ve otomatik açan bilgisayarım, system mechanic programını çalıştırdıktan sonra bir daha açılmaz oldu. başka bilgisayarlarda açılan usb smartdiskim kendi bilgisayarıma taktığımda açılmıyor artık. yardım edebilir misiniz?işletim sistemi xp home

• saygıdeğer arkadasım system mechanic prıgramının sistem optimasyo secenlekrinde disk bakımı ile ilgli ksımlarını bi incele derim daha sonra ayarlar denetim masası yönetimsel araçlar kısmından bilgisayar yönetimine gel en altta disk yönetimi sekmesini tıkla ve usp hdd nini orda görünüp görünmediğini kontorl et eger görünüyor sa sürücü harfi atanmıs olup olmadığının kontorlünü yap ardından disk dinamik mi temel mi görünüyor konturol et

ayrıca System Mechanic'in System programını kaldır ve bi dene eğer disk göürünüyo ise yazılımın varsa uptdaelerini yap yada daha yeni bir sürümünü kullan
  • o hdd yi balka makinada dene ve sonra o pro yu makinadan kaldır
  • arkadaşım yazıyı dikkatle okursan başka bilgisayarlarda çalıştığını söyledim smartdiskin. problem benim bilgisayarda. ayrıca system mechanic i kaldırdım yine olmadı. win xp home yi onardım yine değişiklik olmadı. galiba çözüm bulamayacağız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.