Şimdi Ara

XP KULLANANLAR KULÜBÜ 130+ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
1
Favori
11.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yıl 2012 olmuş halen XP kullananlar var, Win 7 64 bit akar kıskanın lan beni,

Sırf sizin gibi "YIL OLMUŞ 20XX BU DEVİRDE XP KULANAN MI KALDI" cılara inat intel i3 lü radeon 6850 li sistemimde xp kullanıyorum. En az 2015 yılına kadar da kullanacağım.

Ekleyin listeye beni de. Bazı ilkokullular liseliler gibi bilgisayarla windows Vista ile merhaba demedim. Daha forumda bazıları agucuk gugucuk yaparken ben Windows 3.1 kullanıyordum. İddia ediyorum ki microsoft'un şu ana kadar çıkardığı en stabil ve hızlı çalışan işletim sistemi windows xp'dir. Hala'da üzerine başka bir microsoft işletim sistemi çıkartamadılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbul Beyefendisi -- 11 Aralık 2012; 19:31:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turgut Bey

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yıl 2012 olmuş halen XP kullananlar var, Win 7 64 bit akar kıskanın lan beni,

Sırf sizin gibi "YIL OLMUŞ 20XX BU DEVİRDE XP KULANAN MI KALDI" cılara inat intel i3 lü radeon 6850 li sistemimde xp kullanıyorum. En az 2015 yılına kadar da kullanacağım.

Ekleyin listeye beni de. Bazı ilkokullular liseliler gibi bilgisayarla windows Vista ile merhaba demedim. Daha forumda bazıları agucuk gugucuk yaparken ben Windows 3.1 kullanıyordum. İddia ediyorum ki microsoft'un şu ana kadar çıkardığı en stabil ve hızlı çalışan işletim sistemi windows xp'dir. Hala'da üzerine başka bir microsoft işletim sistemi çıkartamadılar...

Bol kullanmalar bu arada Windows 8 diye bir işletim sistemi çıkardılar haberiniz olsun, bakın burada sizin gibiler için güzel bir çalışma yapmışlar,

http://www.chip.com.tr/galeri/dinozorlar-icin-windows-8-rehberi_2628.html

Bu arada konu kapanabilir,

• Hayırlı olsun sana da iyi kullanmalar. Ben taş devrinde yaşamaktan memnunum. Sen uzay çağında yaşayabilirsin kimsenin sana karıştığı yok. Siz de bize karışmayın. Yok bu devirde xp mi kullanılırmış, yok sene 2012 olmuş da bilmem ne.

Ayrıca daha Türkiye'de xp kullanan onbin'lerce bilgisayar kullanıcısı olduğuna göre (şirketlerin %70'i) konuyu da bir kural ihlali olmadan kimse kapatamaz kapattıramaz...
  • xp mi

• Beni de ekleyebilir misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 1.0 kullanıyorum memnunum sıkıntı çıkmadı bi krom tarayıcı kuramadım
  • Win. 10 pro akar. Mukemmel teşekkürler microsoft

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEFACTO07

Win. 10 pro akar. Mukemmel teşekkürler microsoft

Oyun oynuyor musunu oyunlarda sıkıntı cikariyor mu acaba win10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan en pro en stabil windows 8.1 pro'dur
  • 128 MB Ekran Kartı
    512 MB RAM
    Intel Celeron
    ve tabi ki XP
  • Tüm zamanların en iyi işletim sistemi XP dir.
    Benide yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Haneke

quote:

Orijinalden alıntı: DEFACTO07

Win. 10 pro akar. Mukemmel teşekkürler microsoft

Oyun oynuyor musunu oyunlarda sıkıntı cikariyor mu acaba win10

oyunda oynuyorum. Gayet güzel olmuş bu windows 10 Pro. Rezerve yaptırmıştım. ücretsiz ve orjinal bir şekilde kurulumu tamamladım. Zaten hangi programın uyumlu olup olmadığının da testini yapıyor. 50 program üzerinden yaptığı testte hepsi uyumlu çıktı.

Deneyin derim.
  • Beni de ekler misiniz? Lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agentwho -- 26 Haziran 2016; 5:35:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.