Şimdi Ara

XP Format Nasıl Atılır ? Fotolu Anlatım (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.524
Cevap
26
Favori
3.552.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cd yi taktığımda herhangi bir tusa fln basın yazdı.sonra da drek windows kur a geçti şu c d biçimlendirme kısmına
    aradaki aşamalar cıkmadı ne yapmam gerek
    ilk kez format atcam pc ile pek aram yok
    yardım lütfeen
  • Biliyoruz zaten ama sağolasın
  • arkadaslar bi sorum olcak.bnm kur sabit disk bulamadı die bi hata veriyor da sata özellıgını kapat dio herkez ama biosumda oyle bir sey bulamadım buraya biosumun fotusunu koyacam yardımcı olursanız sevinirim..

http://d1207.hizliresim.com/z/l/9u5y8.jpg
  • Arkadaşlar bugün format atarken pc'ye windows kur işlemlerini tamamladıktan sonra pc'yi yeniden başlatıyor buraya kadar herşey normal.Yeniden başlatınca tekrar kur ekranı geliyor.İlk defa başıma geliyor böyle bir olay.Bios'tan oynamam gereken bir ayar filan mı var?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • tşkrler
  • birşey sorucam +- orda yapamıyorum nasıl yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: UquR37

arkadaslar bi sorum olcak.bnm kur sabit disk bulamadı die bi hata veriyor da sata özellıgını kapat dio herkez ama biosumda oyle bir sey bulamadım buraya biosumun fotusunu koyacam yardımcı olursanız sevinirim..

http://d1207.hizliresim.com/z/l/9u5y8.jpg

ilk önce biostan ahci modunu kapat öle dene. olmazsa sata driverlı bir cd bulman gerekiyor. yada sata driverleri internetten indirip usb atıp cdden önyükleme yaptıgında f6 basmalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: y_ahmet

Arkadaşlar bugün format atarken pc'ye windows kur işlemlerini tamamladıktan sonra pc'yi yeniden başlatıyor buraya kadar herşey normal.Yeniden başlatınca tekrar kur ekranı geliyor.İlk defa başıma geliyor böyle bir olay.Bios'tan oynamam gereken bir ayar filan mı var?

cdden önyükle oldugu için tekrar o ekran geliyor. ancak tuşa basmazsan bişey olmaması gerekiyor. yada format bittikten sonra boot olarak tekrar hdd ayarla.
  • Konunun okunma sayısı
  • 5 yıl önce burdan öğrenmiştim format atmayı ne günlerdi be...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayağı oldu xp kullanmayı bırakalı ama şimdi kuzenimin bilgisayarına buradan bakarak format attım. Sağol Kıdemli Yarbay
  • Beyler, bana da yardim edebilir misiniz? Flashtan xp kuramiyorum. Bios ayarlarini falan herseyi yaptim, wintoflash ile flash'i da hallettim ama kur'da disk bolmeye gelince Hdd gozukmuyor, yalnizca 'A' var,o da usb zaten. C ve D yok. Ne yapmaliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bRaVo!

yıl olmuş 2013. hala xp kullanan var mı

çoğu kişi xp kullanıyor
  • konu 2006'da açılmış. şuan için de kurulum aynı mıdır?

yükleme cd'sini nerden bulabiliriz?

bazı resimler görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shide

konu 2006'da açılmış. şuan için de kurulum aynı mıdır?

yükleme cd'sini nerden bulabiliriz?

bazı resimler görünmüyor.

evet kurulum hala aynıdır. yükleme cdsini internetten araştırdıgında bulabilirsin.
  • arkadaşlar ben bilgisayarımı format atması için bilgisayarcıya götürücem ama yerel disk d de önemli fotoğraflarım var onları bilgisayarcı görmesin diye folder lock isminde dosya şifreleme proğramını D ye kurdum şimdi bilgisayarımı götürtüp sadece C ye format attırsam o dosyalarım durur mu yoksa silinir mi ACİL YARDIM ÇÜNKÜ BİKİNİLİ FALAN FOTOĞRAFLAR VAR GÖRMESİN AYIPPP :D
  • Bende Serial Yok Win7 deki gibi orayı atlama şansımız yokmu sonra programla orjınlerız ?
  • bak kardeşim format atarak zaman kaybetme . computer system fixer programıyla sistem dosyarını silip yerine yenisini yüklüyor. aman dikkat !!! program çalıştığı esnada pc yi kapatma veya reset atmaya maruz bıraknayın sisteminiz açılmama tehlikesine girer.!!!

https://hotfile.com/dl/197585995/f5a4453/computer_sistem_fixer.rar.html
  • Format Atıcam Ya Acil Faceden Ulaşınnn Cevaple Ekliyimmm [Kunye=]
  • Product key nerden bulabilirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.