Şimdi Ara

Xp Format Atarken Koplyama Hatası alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Normal Hatam Buydu.
    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1149067_10201357237886756_902877141_n.jpg

daha sonra Format atmak istedim ekran kartıda dayalı olaran normak mavi ekran yazısı verdi.
    HDD Değiştirdim gine mavi yazılı ekran geldi daha sonra monit. değiştirdim gine olmadı kablosunu değiştim olmadı.anakartı değiştim olmadı.Ekran kartı zaten yok

2 Tane DDR2 Ram 512 var onları çıkarttıp taktım olmadı.Formata kalkıştım DVD Raytır Ağırzalıydı. 3 4 DVD ama normal de cd okuyor ine ile açıyorum. 3 4 dvd de de Bölümleri seçiyorum f ile biçimlendiriyorum tam koplama işlemi bitiyor % 96 95 98 Kalıyor.
    HDD Denendi.
    Ram Denendi.
    DVD raytır Denendi.
    Ankart Denendi.
    Moni.kendisi kablosu CHKDSK Mini xp sistemi geri yükleme İlk hata için denendi.
    CD denendi.

Bir yerde hatamı yapıyorum diyorum Lütfen Bilinçli arkadşalarım yardımcı olsunlar.
    " Hepinize Şimdiden Teşekkür Ederim Saygılar... "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumdays -- 31 Ağustos 2013; 1:14:13 >

• herseyi denemişsin birde flash bellek ile format atmayı denersen süper olacak ozaman belli olur ...
  • Onu düşünmedim değil diğeri ful dolu ömürsü full program.. :/
  • mecbur birsekilde deneyeceksin 2 pc varsa diğerine aktar flash denemeden hdd değiştirecek değilsin ya...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.