Şimdi Ara

XIGMATEK MIDGARD psu cızırtı sesi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben vatandan yeni XIGMATEK MIDGARD PURE BLACK EDITION 600W MidT ATX SİYAH KASA bir sistem topladım
    ama kasanın psu sundan cızırtı geliyor yanlız bu cızırtı pc çalışınca oluyor ve sistem stabil şekilde çalışıyor pc boş bırakınca ses kesiliyor yani işlem yapmayınca bir türlü anlam veremedim
    ayrıca pc açmayıncada ses gelmiyor sadece çalışınca lütfen yardım edin çok endişeliyim

sistemi:
    fx 6100 loki sogutuculu
    asus m5a99x evo r2.0
    shappire 7850 1gb
    4gb ram var corsair
    wd 500gb harddisk
    ve kasa başta soyledigim gibi

• Aynı psu'lu X4 955 + HD6850'li sistem 1.5 senedir sorunsuz kullanılıyor, psu yük altına girince fanı haliyle ses yapar ama sendeki durum biraz daha farklı değişim gerekebilir, bir kaç kişi de farklı marka psu'lar da bu cızırtı sorunu olmuştu...
  • teşekkürler arkadaşım bende oyle yapcam sanırım ama servise gidip bu normaldir falan derlerse
    çünkü sistem çalışıyor normal cızırtı gelip gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blody_thoot

teşekkürler arkadaşım bende oyle yapcam sanırım ama servise gidip bu normaldir falan derlerse
    çünkü sistem çalışıyor normal cızırtı gelip gidiyor

ilginç aynı sorunu bende yaşadım psunun bozuk olduğu söylendi.

direk değiştirdiler bir kaç kişi daha böyle probleme rastlamış işin ilginç tarafı şuan da ufaktan ses duyuyorum

yük altında reset gibi bir durum falan hiç olmadı ancak ses düşündürüyor oyunlar da falan bu ses yokken

sayfa yenilediğiniz de mouse ile yukarı aşşağı yaptığınızda ses oluyor ise aynı sorun.
  • evet aynı sorun yarın götürcem servise ama banada degiştircekler gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blody_thoot

evet aynı sorun yarın götürcem servise ama banada degiştircekler gibi geliyor

sistemi alalı 1 ay olmadıysa hemen müşteri hizmetlerinde değiştiriyorlar

1 aydan fazla oldu ise garantiye gönderiyorlar yeni alacağınız güç kaynağını da orada test edin

windows derecelendirme testinin sonlarına doğru ses çok artıyordu arızalı olan da yeni güç kaynağında sorun varmı yokmu diye bunu deneyebilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.