Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zor da olsa havoc 3.4 ve opengapps pico kurdum. Zaten rom 17 nisanda opengapp sde 22 nisanda güncellenmiş. Daha çok yeni bir güncelleme.

-Rom bana oldukça yavaş geldi ki belki sistem yeni kurulduğu içindir.
    -Aşağıda google arama çubuğu sol ekranda tarih bilgisini silemedim gerçekten sinir bozucu.
    -ben telefonumu hep pil tasarrufunda kullanırım. Bunda pil tasarrufu yaptığın anda karanlık moda geçiyor başka şansın yok. Sırf arka plan beyaz olsun diye pil tasarrufunu iptal etmek zorunda kaldım. Yalnız havoc 2.5 in pil tasarrufu açık hali 3.4 ün pil tasarrufu kapalı halinden daha akıcı çalışıyor.

benim hepi topu yüklü 26 uygulamam var facebook instagram vs. kullanmam, senkronizasyonun bir çoğu kapalı, hiç oyun da oynamam. Benim beklentim telefonda sıfır gecikme olsun yağ gibi aksın, kasma hiç ama hiç olmasın. Bu açıdan beni memnun etmedi rom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr0742 -- 25 Nisan 2020; 19:29:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opengapps bu romda düzgün çalışmıyor denemek için gapps kurmadan sadece romu kurun deneyin yine de beğenmezseniz zaten yapacak bir şey yok. Ama ben bu şekilde kullanıyorum herhangi bir sıkıntı görmedim ki bana göre 2.5 den daha akıcı ve tutarlı çalışıyor.

• Arkadaşlar note3 pronun telegram kanalı varmı paylaşır mısınız.

• Arkadaşlar hala aranızda bu telefonu kullananlar varsa iyi batarya buldum.Bizim telefon ile birebir uyumlu 6 saat ekran süresi veriyor.Youtubeden bakın kendiniz değiştirin satıcı tüm aparatları yolluyor.

https://www.deji.com.tr/xiaomi-redmi-note-3-mucize-batarya-deji
  • ayhanst A kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum ama batarya hala taş gibi maşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayhanst A kullanıcısına yanıt
    Ben de orijinal batarya ile kullanıyorum sıkıntı yok.

• Arkadaşlar bende havoc 2.5 dan havoc 3.5 a geçtim. rom ve bitgaps ı kurdum.

Bu en alttaki google arama çubuğunu kaldırma biliyor muyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 26 Haziran 2020; 0:42:18 >
  • 4 gün dayanabildim. Baya yavaş geldi bana . tekrar 2.5 versiyonuna döndüm.

• Arkadaslar benim telefon yinede yavaş. Romları sıfirdan kurdugum halde eski perfomans yok.

Benim tahminim islemci yada grafik kartı SOS vermeye başladı.

Sizlerde böyle durum yaşayan varmı?

• fagala kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı gittiği yere kadar kullanmaya devam :D

• Arkadaşlar HavocOS 3.8 [Q) android 10 cıktı hata yok.Temiz kurulum yapın tüm uygulamalar siliniyor.

twrphttps://downloads.sourceforge.net/project/orangefox/kenzo/OrangeFox-R10.1_01-Stable-kenzo.zip?r=&ts=1593626440&use_mirror=jztkft

romhttps://sourceforge.net/projects/havoc-os/files/kenzo/

gapps bitgapshttps://bitgapps.cf/arm64/Q/BiTGApps-arm64-10.0.0-R8_signed.zip

Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanst -- 17 Eylül 2020; 21:38:33 >

• Son durum şöyle.

Tekrar orjinal roma döndum. Android 6 miui 10
    Telefon tekrar yağ gibi oldu.

Şu an için sıkıntı yok.
    Sadece batarya hızlı bitiyor.

• Vay be, buralar hala canlı :D Galiba 4 sene önce almıştım telefonu, geçenlerde iPhone'u satınca tekrar geri döndüm. Şarj soketi sıkıntılıydı, onu değiştirdim. Telefon hala taş gibi. Bataryası falan da iyi, 1 tam gün gidiyor.

Bu arada @OnLyMoKoKo ya teşekkürler. Birkaç sene önce benim telefona IMEI atmıştı :))
  • Kaç tane custom ROM denedim hepsinin bir yerlerinde bir şeyler çıkıyor, ya telefon donuyor, ya fazla şarj tüketiyor ya ısınıyor bir şeyler oluyor. Temiz kurulum format data falan hak getire sonunda yine döndüm MIUI 9 sürümüne. MIUI 10 da bildirim sorunu var, şarj fazla tüketiyor. O değilde telefon fiyatları da uçmuş yeni telefon almak da dert oldu, bu iş iyice armudun sapı, üzümün çöpüne döndü.

• 9unkarekoku 9 kullanıcısına yanıt
    aynen bende Android Q romların hepsini denedim sayılır, hiçbiri stabil değil yada çok ısınıyor ve şarjı bitiyor şuan havoc 3.7 kullanıyorum stabil diyebilirim ama ısınma ve fazla şarj tüketme sorunu var, yeni telefon konusunda benim telefon 1 yıl daha gider gibi daha sonra 150 $ civarında orta segment xiaomi yi avrupadan gelen akrabalara getirtmeyi planlıyorum benim kate de aynı şekilde gelmişti aliexpress den avrupaya söylemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat977 -- 26 Temmuz 2020; 21:16:46 >
  • Yeni ve güncel romlar için telegram hesabını takip edin arkadaşlar

Şuan kullandığım ve tavsiye edebilecim blissrom 12.9
    Yakın zamanda 12.10 güncellemesi alacak geliştiricinin verdiği bilgi.

📌 Information About Teknologi 📑

Software 💻
    Android 📱
    Film 🎥
    Games 🎮
    Tips & Trick 📑
    Aplikasi 📲
    Operating System 📀

🔗 Channel YouTube C- nTu21 🎥 :
    www.youtube.com/c/nTu21 !!

🔗 Website 🔗 :
    www.ntu21.blogspot.com 🔛

🔗 @SAFAGE_21 🎥
    t.me/s/SA
    https://t.me/CB_nTu21

• Havoc os 3.7 ile yaşadığım sorunlar kurduğum son sürüm Orange fox recovery ve son sürüm bitgapps ile düzeldi bilginiz olsun. Kendiliğinden restart etmesi ısınması FC vermesi falan hepsi gitti.

• Superioros android 9 kullaniyorum gayet memnunum. Android 10dan daha iyi. Miui eu kullaniyordum sonrasinda birçok rom denedim. Bunda mutabık kaldım

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Benimde şarjj etmemeye başlayinca 20 liraya parça aldım kendim değiştim. Ses biraz cizirtili idare ediyorum belki ilerde daha kaliteli board alirim. Tel kötü olsa çoktan atmiştim ama kiyamiyorum :)

• gençler merhaba

cihaz çok eski olmasına rağmen hala içindeki rom ile sorunsuz performans veriyor. cihazın kulaklık girişi bozulmuş.
    dolaysı ile bunu nasıl nerde tamir ettirebilirim ve elinde yedek parça olan varmıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.