Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ksahinler

quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

Ben alalı bir ay oldu, takip numarası dahi gözükmüyor henüz. İptal mi ettirsem acaba ?

Hangi siteden aldınız?

dx.com dan aldım. İptal ettirmek sorun olur mu ?

Hiçbir sorun olmaz para iadesini anında yapıyorlar. Chinabuye dan alın. En geç 20 günde kapınıza gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben alalı bir ay oldu, takip numarası dahi gözükmüyor henüz. İptal mi ettirsem acaba ?

Hangi siteden aldınız?

Hiçbir sorun olmaz para iadesini anında yapıyorlar. Chinabuye dan alın. En geç 20 günde kapınıza gelir.

hocam ben adresi nereye yazacağımı bulamadımda yardımcı olurmusunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elixironn

quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi siteden aldınız?

hocam ben adresi nereye yazacağımı bulamadımda yardımcı olurmusunuz ?

My Account>Address Book>Enter New Address

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Mali

http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10400mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24884651
    Bu ürün orjinal midir acaba?

orijinal dostum ben oradan satın aldım gayet memnunum
  • şimdi bu ürünü alırsam iphone 4s i mi dışarıdayken şarj edebilir miyim ? tam olarak ne işe yarıyor bu arkadaşlar ??
  • Ben arkadaşa dx'ten samsung s4 bataryası aldım 2 tane. Ürünler nedense İsviçre üzerinden gelmiş, 2 batarya gümrükte kalmış ve diğer ürünler gelmişti. Para iadesi zaten alamıyoruz, o sebepten dx'den daha alışveriş yapmak istemiyorum. Sizlerden dx'ten alıp ürünü gümrükte takılan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Ben arkadaşa dx'ten samsung s4 bataryası aldım 2 tane. Ürünler nedense İsviçre üzerinden gelmiş, 2 batarya gümrükte kalmış ve diğer ürünler gelmişti. Para iadesi zaten alamıyoruz, o sebepten dx'den daha alışveriş yapmak istemiyorum. Sizlerden dx'ten alıp ürünü gümrükte takılan oldu mu?

bende dx den s3 mini için 2 adet batarya aldım. takip numarası vermedikleri için akibetlerini bilmiyorum. 25 gün oldu haber yok :)
    dun mail attım 10 gün daha bekleyin para iadesi için dediler. bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLK45

quote:

Ben de açıkçası yurtdışından alıp o kadar bekleyip risk almaktansa sanalpazardan almayı düşünüyorum, biraz fazla verelim ama işimizi sağlama alalım da orjinallik konusunda emin olamadım ben de.

• quote:

Bende buradan almak istiyorum ama orijinal mi ona guvenemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitkilavuz

quote:

Bende buradan almak istiyorum ama orijinal mi ona guvenemedim.

sanalpazar'dan satıcıya mesaj atmıştım, orjinallik konusunda ısrar ediyor, ürün yorumları da satıcı yorumları da çok olumlu zaten, forumda da ondan alanlar memnun, ben sanırım sipariş geçeceğim en yakın zamanda.

• 8 eylülde aldım.. Türkiye ye giriş yaptı bakalım ne zamana gelir ankaraya .. chinabuye-singapur post

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22,66$ olmuş
  • arkadaşlar ebay.dan 10 dolar ındırım kodum var bunu almak istiyorum lityum polimer midir pili xiaomi 10400 e göre tavsiye eder misiniz ??

http://www.ebay.com/itm/Romoss-10400mAh-Universal-Cellphone-Portable-External-Battery-Charger-Power-Bank-/141079406686?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item20d8fce85e

ya da ebaydan bana şarz bankası tavsiye edebilecek kimse var mı acaba acill bugun kodun son günü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossclimatt -- 21 Eylül 2014; 19:16:52 >

• HB - HIZLIAL DA 99 TL

HB de şaudan mobil uygulama ve visa karti ile kampanya var

teorik olarak ( dolaylı bile olsa ) 75TL ye geliyor
  • hocam ben de chinabuyeden sipariş verdim,kargonun Türkiye ye girip girmediğini nasıl öğreneceğim
  • Herkes çöp kullanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLK45

quote:

Satıcının adres ve telefonu var mı?

İSTANBUL diyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Ben arkadaşa dx'ten samsung s4 bataryası aldım 2 tane. Ürünler nedense İsviçre üzerinden gelmiş, 2 batarya gümrükte kalmış ve diğer ürünler gelmişti. Para iadesi zaten alamıyoruz, o sebepten dx'den daha alışveriş yapmak istemiyorum. Sizlerden dx'ten alıp ürünü gümrükte takılan oldu mu?

bende dx den s3 mini için 2 adet batarya aldım. takip numarası vermedikleri için akibetlerini bilmiyorum. 25 gün oldu haber yok :)
    dun mail attım 10 gün daha bekleyin para iadesi için dediler. bakalım ne olacak

Sıkıntı da orada. Ben 10 parça falan ürün aldım, 8 ayrı kargoyla geldi, hangisiyle pil yolladılar bilmiyorum. Adamlara mesaj attım, pil gelmedi diğer hepsi geldi dedim, gelmeyen ürünün hangi gönderiyle çıktığını öğrenmek istiyorlar. Ben ne bileyim, hepsi farklı zamanlarda geldi, ambalajları yırttım, attım. Bütün ambalajları saklasam ancak bilebilirdim eksik siparişi. Saçma.

Neyse, bu chinabuye'den 10400'lük + silikon kılıf siparişi verdim, 3 ucuz ürün daha ekledim ve hepsi beraber gelsin diye işaretledim. 2.30 dolar kargo çıkması şaşırttı, dx'ten alışmışız bedava kargoya. O da %5 indirim koduyla 1 dolara maloldu. İhtiyacım olmadığı halde bu ürünü aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert.

8 eylülde aldım.. Türkiye ye giriş yaptı bakalım ne zamana gelir ankaraya .. chinabuye-singapur post

merhaba bende sizden 1 gün sonra almıştım :) ve benim ürünüm ile aynı tarih ve aynı kargo ile giriş yapmışlar ^^
    21/09/14 07:56 2014-09-21 07:56:30 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
    bakalım hangimize daha önce ulaşacak ?
    şehir bursa

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.