Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu çin sitelerinden almak istemiyorum. sanalpazarda şu iki ilanı buldum.

5200 mAh :http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-5200mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24883128

10400 mAh :http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10400mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24884651

bu ürünlerden birini alan var mı? ürünler orijinal midir acaba? orijinal ise hazır 10TL hediye varken bende 1 adet almak istiyorum?

• ReiCheN kullanıcısına yanıt
    orjinal e benziyor ...ama bilenlere sormak lazım...

alan varmı ????

yada anlayan bir arkadas acıklama yaparsa cok makbule gecer.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qedo -- 25 Temmuz 2014; 9:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qedo

orjinal e benziyor ...ama bilenlere sormak lazım...

alan varmı ????

yada anlayan bir arkadas acıklama yaparsa cok makbule gecer.....

Sıcak fırsatlarda konusu var bu satıcının. Sizi şöyle alalım:

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=95152527

@ReiCheN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyshi4 -- 25 Temmuz 2014; 9:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • revelax kullanıcısına yanıt
    5200 3600-3700 mah
    10400 7000-7500 mah

• Konu açıldığında almıştım hala kargo takipte görünmüyor 6 gün önce kargolandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

Konu açıldığında almıştım hala kargo takipte görünmüyor 6 gün önce kargolandı

benim de aynıdurumda hocam. nette araştırdım, swisspost seçmiştim ben, isviçreye girdiğinde takip açılıyormuş, o da bir 10 günü buluyormuş...
  • Bugün sanalpazarda ilanı olan m ali araz ve enesaydın00 arkadaşların dükkanlarından powerbankleri aldım. Orjinalliklerini, pil durumu hariç test ettim. Eve döndükten sonra içini de açıp pillerini de kontrol edeceğim.

Ama sizlere Link veremiyorum. Çünkü bu konuyu baltalamak suçuna giriyormuş ve 1 puan cezası varmış. Daha önce burada verdiğim Link yüzünden ceza yedim. Eğer beklemek istemiyorsanız konuları inceleyip hangi konu olduğunu kendiniz bulacaksınız artık.

Bu arada, led ışıkları da ince.

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    dostum cabuk inceler ve cevap yazarsan sevinirim ben hepsiburadan siparişi verdim 120Tl ye eğer orjinalse iptal edelim :)
  • Hala kararsizim sanalpazarda ki ilandan mi yoksa cin sitesinden mi alsam karar veremedim bir turlu

• DX'den gold olanı alcakdım fakat genuine ibaresi olmadığı için almadım gümüş olanını aldım. 47,40 tl tuttu.

Cesaret edip alan ve orjinal olduğunu teyit eden arkadaşlara çok teşekkürler. Gözüm kapalı aldım sayenizde ne olduğu belirsiz ebay aliexpress gibi yerdeki satıcılardan alcakdım az kalsın :)

Ürün geldiğinde bende kontrol eder foto eklerim bol bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

dostum cabuk inceler ve cevap yazarsan sevinirim ben hepsiburadan siparişi verdim 120Tl ye eğer orjinalse iptal edelim :)

Cihazlar %90 orjinal. %10'luk kısım da içini açınca doğrulanacak. Bu arada ben 5200mah modelinden satın aldım. 10400 zaten vardı. Ama satıcı zaten içini açıp resimlerini de koymuş. O resimler zaten sizin için kanıt niteliğinde.
    Yazıp yazmamakta tereddüt ediyorum ama göz göre göre 120TL ye kazıklanmanıza gönlüm razı değil. Ben olsam siparişi iptal ederdim. Sanal pazardan da aldığınızda her zaman için iade hakkınız var. Düşünmeniz bile hata.

Bu arada kargosu eline 7 - 10 gün arasında geçen arkadaş oldu mu? Kimin kargosu kaç günde geldi? Yada 15 günden fazla bekleyen var mı acaba?

Edit : Powerbankin içini açtım. LG pil var. Ayrıntılı videoyu hazırlamak uzun zamanımı alacak. %100 orjinal olduğuna emin olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 26 Temmuz 2014; 19:26:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Bugün sanalpazarda ilanı olan m ali araz ve enesaydın00 arkadaşların dükkanlarından powerbankleri aldım. Orjinalliklerini, pil durumu hariç test ettim. Eve döndükten sonra içini de açıp pillerini de kontrol edeceğim.

Ama sizlere Link veremiyorum. Çünkü bu konuyu baltalamak suçuna giriyormuş ve 1 puan cezası varmış. Daha önce burada verdiğim Link yüzünden ceza yedim. Eğer beklemek istemiyorsanız konuları inceleyip hangi konu olduğunu kendiniz bulacaksınız artık.

Burası sicakfirsatlar değil mi?
    Mesela birisi konu açtı.Bende başka bir yerde daha uygun fiyata buldum ve linkini koydum.Yani şimdi cezami alicam.Bunu gerçek sicakfirsat olmayan her konuda görüyoruz.Hatta ben sicakfirsatlara bu fiyatlar sorgulandığı ve birileri araştırıp yazdığı icin giriyorum.Ne güzel birileri benim yerime araştırıyor.Yoksa niye gireyim ki sicakfirsatlara.
    Eğer durum böyleyse herkes ceza alıyor forumda da haberimiz yok.
    Bence mübalağa ediyorsunuz.

• 22 temmuzda chinabuye'den sipariş verdim hala kargolayamadılar...
  • Selam Arkadaşlar,

ürünü az önce hepsiburada.com'dan 119 liralık fiyatıyla sipariş ettim. Hiç öyle dx'lerden alıp yok sahteymiş, yok LG'ymiş Samsung'muş falan uğraşamam.. 50 lira fazla verin, en azında bozulduğunda karşınızda hepsiburada.com gibi bir muhatabınız olmuş olur
  • mesajım bulunsun
  • arkadaşlar bende dxten siparişi verdim 4 gün once tracking number verdiler fakat sorgulattıgım zaman not found diyo bi sıkıntı mı var anlayamadım bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: uFaKNaZ

arkadaşlar bende dxten siparişi verdim 4 gün once tracking number verdiler fakat sorgulattıgım zaman not found diyo bi sıkıntı mı var anlayamadım bi türlü

Sıkıntı yok kodlar takip sistemine geç işleniyor

• Anladım tesekkur ederim buradakı arkadasların guvendıgı bır sıte oldugu ıcın dusunmeden sıparıs verdım kargo hıc olmaz dı mı :)

• JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Selam, çöpe atacak 65 lira civarında bir param yok ve dahası Problem çıkarsa karşımda kapı gibi dx var
    Birazcık ingilizce ve zaman ile halledilebilecek sorunlar çıkacaktır veya bir tane daha alır sizden 15 lira ucuza aynı ürünü kullanırım
    Tercih meselesidir, aynı malı ucuza almak beni mutlu eder. Iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Bugün sanalpazarda ilanı olan m ali araz ve enesaydın00 arkadaşların dükkanlarından powerbankleri aldım. Orjinalliklerini, pil durumu hariç test ettim. Eve döndükten sonra içini de açıp pillerini de kontrol edeceğim.

Burası sicakfirsatlar değil mi?
    Mesela birisi konu açtı.Bende başka bir yerde daha uygun fiyata buldum ve linkini koydum.Yani şimdi cezami alicam.Bunu gerçek sicakfirsat olmayan her konuda görüyoruz.Hatta ben sicakfirsatlara bu fiyatlar sorgulandığı ve birileri araştırıp yazdığı icin giriyorum.Ne güzel birileri benim yerime araştırıyor.Yoksa niye gireyim ki sicakfirsatlara.
    Eğer durum böyleyse herkes ceza alıyor forumda da haberimiz yok.
    Bence mübalağa ediyorsunuz.

Bu mesajınıza cevap vermiştim. Eğer başka bir konuda da aynı mesajı yazmadıysanız silinmiş demektir.

Evet silinmiş. Sebep te neyi yanlış yönlendirdim bilmiyorum ama yanlış yönlendirmeymiş.
    Bu durumlar da artık kabak tadı vermeye başladı. DH'in saygınlığı şu an bende yerlerde geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 27 Temmuz 2014; 11:08:32 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.