Şimdi Ara

Xiaomi piston 2 mi? Soundmagic Pl11 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Creative ep-630 kulaklığım kaybolduğu için yeni bir kulaklık alacağım.Ben bass sesleri iyi verecek ama mid ve tizleri de çok geri planda bırakmayacak bir kulaklık arıyorum.Araştırdığım kadarıyla Soundmagic pl11 ve Xiaomi piston 2 bana uygun gibi.Sizce hangisini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euphrates.k -- 27 Aralık 2015; 23:04:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunperver

Merhabalar.Creative ep-630 kulaklığım kaybolduğu için yeni bir kulaklık alacağım.Ben bass sesleri iyi verecek ama mid ve tizleri de çok geri planda bırakmayacak bir kulaklık arıyorum.Araştırdığım kadarıyla Soundmagic pl11 ve Xiaomi piston 2 bana uygun gibi.Sizce hangisini almalıyım?

Pl 11 bir tik onde ben sahsen kullanmadim ama internette bir video vardi hepsini deneyip deneyimlerini aktaran bir videoda pl 11 in daha ustun ve bass agirlikli bir kulaklik piston 2 ye gore

• quote:

Orijinalden alıntı: onr1818

Pl 11 bir tik onde ben sahsen kullanmadim ama internette bir video vardi hepsini deneyip deneyimlerini aktaran bir videoda pl 11 in daha ustun ve bass agirlikli bir kulaklik piston 2 ye gore

ben şahsen kendim vaziyetu olarak %100 inanıyor ve güveniyorum o videodaki arkidaşa... samimi söylüyorum dalga geçtiğim sanılmasın :D ckm500 ve piston 2 f/p kralı mesela, valla bak... sonracığıma ne kadar dikindirik kulaklık varsa hepsinde havadar sahne var, inanman mı ? 24 saat klima çalışıyor içinde... efendim kulaklığın şusu şöyle tabii ki bunda kıç tarafının açık olmasının önemi falan zart zurt... basları çok değil hatta hiç yok ama kontrollü, gerektiği yerde vuruyor. bakıyor böyle vurayım mı vurmayayım mı diyor o anki şarkıda şarkıcının ruh haline göre vuruyor sonra kendini bi geri çekiyor ki sormayın :D bu kadar yeter diyor böyle ayyyy cısss deyip geri çekiliyor o yüzden çok tatlı oluyor böyle pamuk gibi oluyor...

efendim tizleri o kadar berbat ki ama sıkıntı yok, türk polisi yakalar... emin ol ki sibilans yok o kulaklıkta ve tizleri şahane olan kulaklığımızda maalesef sibilans sorunu var. vokaller ve enstrümanlardan bahsettikten sonra midlere geliyoruz, sakın ha nasıl oluyor lan mid dediğin zaten vokal ve enstrüman değil mi demeyesiniz. videodaki adamdan daha mı iyi biliyorsunuz... bakın internette gördüğünüz tüm video olsun yazılı olsun bütün incelemelere inanıp hepsini doğru kabul edin. yanlış anlamayın ben yanlışlar demiyorum çünkü alanlar da onayladığına göre... gerçi nedense hepsi farklı bir tarafa doğru onaylıyor ama neyse :D

bakın arkadaşlar bir kez daha bilal'e anlatır gibi anlatıyorum. cpu yada ekran kartı almıyorsunuz. ortada fps falan yok. sıradan ve çoğunluk tabir ettiğimiz insanlığın elinde oyuncağa dönmüş durumda bu piyasa. ağzı olan konuşuyor. video izledim, inceleme okudum falan diye bir kulaklık hakkında fikir sahibi olduğunuzu sanmayın. biraz şüpheci olun ya. biraz kendinize güvenin. egonuz yok diyeceğim ama olduğunu biliyorum sadece yanlış yere çalışıyor egolarınız. başkalarını kopya edip bir tuhaf psikososyolojik ego kayması içindesiniz (ne dedim ya ben).

çamaşır makinesi alın biraz da hep kulaklık alıyorsunuz... unutmayın kirlenmek güzeldir (kafa bırakmadınız).

• Peki, sanırım aliexpressten pl11 sipariş edeceğim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.