Şimdi Ara

Xiaomi Piston 2 hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica ederim hocam yardım edebildiysem ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vril

arkadaşlar bu kulaklıktan alıcam fakat orjinalini nereden alabilirim bilmiyorum(hepsi burada dışında) önceden alan varsa tavsiye verebilirmi

Hocam bende bu kulaklıktan alacaktım baya bir araştırma yaptım orjinal adı altında okadar fake xiamoi piston 2 var ki inananamazsınız.Bizzat gözle kontrol edip ve sesini dinlemeden de alamayacağımıza göre güzelce araştırmakta fayda var diye düşünüyorum.youtubedan ve google görselllerden çok sayıda video ve resim inceledim.Şu anda almaktan vazgeçtim xiamoi piston 2 'yi.
    Size birkaç tiyo;
    1-orjinal resimlerinde silikonu yarım daire şeklinde.
    http://www.gearbest.com/cables-adapter/pp_153836.html
    ama burada ki silikon farklı aynı ilandaki xiamoinin orjinal resimlerinide koymuşlar dikkat edin silikonların farklı lığını göreceksiniz.
    2-silikonu çıkarınca ses çıkış kanalının ucunda ki ızgara orjinallerde parmağınızı ızgara üzerinde gezdirdiğinizde parmağınızla hissedersiniz yani ızgara biraz yukardadır kenarlardan ama fake lerde hafif içerde olur.
    3-Birkaçdaha ayrıntı yazabilirim ama onuda elinize geçince anlarsınız.(kulaklığın kontrol düğmelerini sökmeniz gerekli)
    saygılarımla umarım orjinal alırsınız.

• miui Türkiye'nin ibuygou ile anlaşması varmış şuan indirimde ben de sipariş vermeyi düşünüyorum
  • Beyler bende bu kulaklığı almaya karar verdim n11de satılan güvenilir değilmi veya hepsiburadada 90 tl vermeye değermi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.