Şimdi Ara

Xiaomi mi6 vs Nokia 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki telefon arasında kaldım. Varsa bu fiyatlarda daha iyi bir alternatif paylaşabilirsiniz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ikili arasında mi6,biraz daha çıkabilirseniz mi8 alın
  • Kesinlikle Nokia 8 öneririm. Mi 6 da; kulaklık girişi yok, hafıza kartı desteği yok, suya ve toza karşı dayanıklı değil ve üstelik ithalat garantili. Ayrica güncel telefon tavsiyesi konularinda bir arkadaş Mi6 sinda ghost screen olduğu için servise verdiğini para iadesi için ugrastigini anlatmis. Kesinlikle Nokia 8 öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia 8 de de ekran sıkıntısı yaşayanlar yokmuydu.

Bende Mi5'den Mi6 veya Nokia 8 'e geçmeyi düşünüyorum. MIUI arayüzü dolayısıyla da Mi6 cazip geliyor ancak Nokia 8 ise fiyat olarak, donanım paketi olarak fazlasını sunuyor. Sorun yaşama ihtimali de fazla gibi Nokia 8' de

Ek: Pil performansı olarak da Mi6 daha iyi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 25 Eylül 2018; 14:58:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi6

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi6 almanı öneririm çünkü arayüzü çok kullanışlı ve kendine has pratik hareketleri var. Mıuı 10 güncellemesinide aldı zaten telefonun arayüzü daha seri oldu ve pil performansıda arttı. İki telefonda da Snapdragon 835 var oyunda falan sorun yaşamazsın fakat Mi6 alırken Mıuı sürümünün global olmasına dikkat et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdussamed57

Xiaomi Mi6 almanı öneririm çünkü arayüzü çok kullanışlı ve kendine has pratik hareketleri var. Mıuı 10 güncellemesinide aldı zaten telefonun arayüzü daha seri oldu ve pil performansıda arttı. İki telefonda da Snapdragon 835 var oyunda falan sorun yaşamazsın fakat Mi6 alırken Mıuı sürümünün global olmasına dikkat et
    Mi6 önermişsiniz ama bu telefonun çözünürlüğü 720 x 1440. Bu bi handikap değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.