Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar elimde bir mi a3 var ekran değişi yapılmış cihaz bana çok takılıyor ve kasıyor gibi geldi acaba ekran değişiminden dolayı olabilir mi?

• LanTheyUse kullanıcısına yanıt

Yok dostum . benim telefonda da aynı sorun olmaya başladı.

Fabrika ayarına da dönüyorum, hard resette atıyorum ama fayda etmiyor.

Birdaha Android telefon alırsam 6gb ram den aşağı almam.

Orj amoled + servis ekranı mı ?

MiA google serisinde her zaman yazılım sorunu olmustur. Ram kaynaklı değil yani.

DH forumda alanlar cogunlukla yurt dışı , imei atılmış 1000/1100 TL yada TR daki ilk kampanyalar ile faturalı 1250/1300TL civarında bu cihazı aldıkları için o zaman SD islemci ve göreceli olarak uygun özellikleri vardı.

Kamerası yavaş ancak Gcam kurunca hala iş görüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba...cıhazım androld 10 versıyonu vardı .bugun 11 mart 2022 gunceelemesıı yapayım dedım lakın cıhaz acılınca dokunmatık calısmıyor..ne yapmalıyım..

• Bootloader kilidini açmıştım zamanında şimdi stock romdayım bootloaderı kapatmak istiyorum ama bunu telefonu sıfırlamadan yapmanın bi yolu var mı güncel yöntemler hakkında bilgim yok

• eg2077 E kullanıcısına yanıt

ekran tr alımı ama ekranı orjinal mi değil mi bilmiyorum babam yaptırmış o mağazada kapandığı için orjinal mi değil mi bilmiyorum öğrenmenin bir yolu var mı?

Fatura veya kadıköy Mİ servis.

Ama ekran modeline xiaomi de kolay. LCD takılmamışsa orjinal ürün amoled

• Güvenlik güncellenmesi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncellemeler. 2 aya bitecek ve a3 eol olacak maalesef .
    Xiaomi nin android one macerası böylece sona erecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 19 Haziran 2022; 20:24:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Yeni telefon bakıyorum artık ama ben 1400e almıştım A3ü. Bu fiyatlarda 5 binleri geçmeden doğru düzgün telefon kalmadı. Durumumuz çok acı gerçekten... S21 Fe alıp Samsunga mı geçsem diyorum ama o da batarya korkutuyor. Alınacak düzgün bir model göremedim.

• Ben de 1300'e almıştım. Hala memnunum. Kırılıp ölmediği ya da donanımsal bir sorun olmadığı sürece kullanacağım. Güncelde Mi A3'ün ön kamera ve arka kamera kalitesindeki cihazların fiyatları çok yüksek. Diyafram vs biraz takıyorum kafaya. Ona göre ürün arayınca da 8-9 bin TL çıkıyor ortaya. O fiyata da büyük konuşmayım ama telefon alınmaz.

• arkadaşlar ekran koruyucu film tavsiyesi verebilir misiniz. Özellikle iyi olduğunu tecrübe edenler..Teşekkürler.

• Merhaba ben de 2,5 yıldır kullanıyorum A3'ü pil performansı zayıflamaya başladı, 3 yıl genelde pil ömürleri. Orijinal batarya bulma şansımız var mı? Yetkili servis satış yapar mı? Orijinal bulamazsak nereden almalı? Deji batarya da yok maalesef bu model için? Değiştiren oldu mu hiç?

• A3 bu ay itibari ile Eol olmuştur. Artık aylık güncellemeler gelmeyecek.

• ishadami kullanıcısına yanıt
    Kadıköy meydan ( garantili - faturalı ve tr cihazi ise ) metrobüsten in ve sağa dön 2 dk uzakta xiaomi servis var. 2/3 gün de her işi hallediyorlar.

Teşekkürler, cihaz yurtdışı. Ücretli olarak satış yapıyorlar mı, biliyor musunuz? Hem hemen değiştirmek istemiyorum. Alıp kenara koymak daha sonra kendim değiştirmek istiyorum..

• Ben zaman zaman ariyorum ve gidiyorum. Ama arayip sormak gerek . genel de faturali garantili tr xioami ise aliyorum cihaz. Tlf u aciyorlar ama , servis güzel.

Türkiye garantili cihaz dışında satış yapmıyoruz dedi. Mi global politikasına uygun mu bu acaba? Ben cihazı yurtdışından almış sonra Türkiye ye taşınmış olabilirim. Parasını verip pil almak istiyorum satmıyorlar. Mi globale mail atmayı düşünüyorum..

• ishadami kullanıcısına yanıt
    :((

Anladım. Paralel garantili cihaz servis adresi bakman gerekecek.

Bu konu da apple çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.