Şimdi Ara

Xiaomi Mi 8 SE Ana Konu (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.064
Cevap
39
Favori
148.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MIUI 12.5 dün itibariyle çıktı. Şimdilik sadece yeşil portre modu sıkıntısı var arka kamera için onun dışında çok iyi olmuş desem yeridir. Ayrıca şebeke sorunu için tekrar modem dosyasını yüklemeniz gerekiyor.

Download link :https://androidfilehost.com/?fid=14943124697586366529

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 16 Temmuz 2021; 23:58:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Kamera sorunu IMEI kaynaklı mı?
    Resmi satılan ürünlerde de benzer sorun oluyor mu?

O bozuk bu bozuk diye diye güncellemedim. 10.3.2 de kaldım. Böyle emekli olur herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 17 Temmuz 2021; 0:5:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt

Kamera sorunu çeviri yapılırken ki ortaya çıkan bir sorun. Bir önceki güncelleme de de aynı sorun vardı düzeltildi. Bu telefon Çin özel telefon olduğu için Avrupa'da satışı yok o yüzden orijinal romlarda sorun olmaz bu şekilde.

• Yeni yazılım fena değil. Şimdiye kadar ki en iyi 12,5 diyebilirim. Mi browser biraz yavaş. Kendince ek özellikler koymuşlar browser a ve zorlamışlar bayağı. O nedenle alternatif bir browser ile 12,5 güzelce kullanılır.

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Trw için hangi sürüm istiyor. Şuan 11.0.3 stabil kullanıyorum geçmeye değermi 6 7 saat ekran süresi var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q6600

Trw için hangi sürüm istiyor. Şuan 11.0.3 stabil kullanıyorum geçmeye değermi 6 7 saat ekran süresi var.

Dün için şarjım su gibi aktı gitti. Bugün fulleyip tekrar deneyeceğim. Yine hızlı biterse eskiye dönüş kesin.

• Mi room 9.10.10 a geri dönüş yaptım. 12.5 çok güzel ama şarj günü çıkarmıyor.

• Notebook için Xiaomi 65w gan2 şarj aleti almıştım. Telefonu bununla şarj etmede sakınca var mıdır sizce?

• lewel123 kullanıcısına yanıt
    Kasanın içi deli gibi toz çekiyor, modelde kronik sorun. 2 yıl sonunda emekliye çıkmak zorunda kaldı. Mi 11 lite aldım yerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Notebook için Xiaomi 65w gan2 şarj aleti almıştım. Telefonu bununla şarj etmede sakınca var mıdır sizce?

Şarj aletinden memnun musunuz? Bende laptop için 65w şarj aleti bakıyorum. Bir öneriniz varmıdır?

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Boyutu küçük, laptop için aldım ama şimdilik telefon şarj etmede kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Aynı sürede şarj oluyor.

Yanında gelen kablo ,standart, kısa biraz(1m olsa gerek). Laptoba kısa kaldığı için tekrar kablo almam gerekiyor.

Şahsi görüşüm 300tl ye almam.
    Hepsiburada indirimlerini birleştirip 200e mal ettim.
    Hepsiburada da visa indirimi vs oluyor. 250/50 gibi. Üstüne kendileri indirim kodu dağıttı geçen ay. 300/100 indirim olmuş oldu.

Tekrar denk gelir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Boyutu küçük, laptop için aldım ama şimdilik telefon şarj etmede kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Aynı sürede şarj oluyor.

Yanında gelen kablo ,standart, kısa biraz(1m olsa gerek). Laptoba kısa kaldığı için tekrar kablo almam gerekiyor.

Şahsi görüşüm 300tl ye almam.
    Hepsiburada indirimlerini birleştirip 200e mal ettim.
    Hepsiburada da visa indirimi vs oluyor. 250/50 gibi. Üstüne kendileri indirim kodu dağıttı geçen ay. 300/100 indirim olmuş oldu.

Tekrar denk gelir belki.

Teşekkür ederim cevap için.

• herkese merhaba

mı 6 kullanıyordum ılk cıktıgında almıstım cıhazı sattım

mı 8 se almayı dusunuyorum

bu satıcıdan alıs veriş yapan var mı

bakıyorum bu cıhazın malzeme kalıtesı vs bu fıyata verebılecek bır cıhaz yok gıbı

cok sık cıhaz degıstıren bırıde degılım dusuncelerınızı paylaşırsanız sevınırım.

• shinnig kullanıcısına yanıt
    Cihaz kalitesi çok güzel 3 yıldır kullanıyorum ilandaki imeil atılmış olabilir bu fiyata vermeyin. İkinci elde güzel cihazlar var. Yazılım desteği yok kendiniz yükleyebilirsiniz.

• Mi8se orjinal şarj soketi nerden bulabilirim. Netten aldığım ve kullanmakta olduğum maalesef hızlı şarj desteklemiyor ve pc ye bağlanmıyor

• Merhaba elimde hiç kullanılmamış paketinde mi 8 de baseus şeffaf kılıf var Çin'den almıştım mi 8 için yanlış geldi.1 yıldır duruyor uyguna vereyim mesaj atın

• Cihazımı satmaya karar verdim. Nasıl format atabilirim. Ayarlardan yapinca imei gidiyordu diye hatırlıyorum.

• İmei atılmış android 10 cihazda ne yaptıysam twrp yükleyemedim. Pc fastbootu görmüyor. Twrp yi yazmaya çalışırken telefon kapanıyor.

• Arkadaşlar elimde imei atılmış mi8se var. cihaz güncelleme almıyor. miui 12.5 rom stabil sürüm indirdim. yüklemeyi düşünüyorum. imei silinir mi ?

• 06turkmen kullanıcısına yanıt

Silinmez. Yükleyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.