Şimdi Ara

Xiaomi Mi 7'nin kılıfları ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de zaten en son verdiği cevaptan sonra kendisiyle muhattap olmamaya karar verdim, zaten ne yazdığı anlaşılmıyor, bir de tanımadığı insanlara fakir muamelesi yapıyor, bir akademisyen olarak cevap vermeye değmeyeceğini farkettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en çok merak edilen cihaz mi ye hayranım iphone sever olarak çinliler olmasa daha neler çekerdik bilinen markalardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anlamadigim bir konu var 1500 hadi bilemediniz 2000 tl bir tekefonda ne yapamadinizda 5000 veya 6000 gibi bir fiyat verip salaklik yapiyorsunuz. sadece merak ne yapiyorunuz söyleyin bizde yapalim diyelim bu elimizdeki telefon yetersiz degiştirelim.

not:redmi note 4 3/64 modelini 1 yildan fazla kullaniyorum daha hiç yolda birakmadi beni herhangi bir konuda 780 tl ye almiştim. yazik arkadaşlar para kolay kazanilmiyor.
    aylik maaşim da su an itibari ile 5000 tl. telefonum bozulsa 2000tl bir kuruş fazla para vermem yeni bir cıhaz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariftanis

Anlamadigim bir konu var 1500 hadi bilemediniz 2000 tl bir tekefonda ne yapamadinizda 5000 veya 6000 gibi bir fiyat verip salaklik yapiyorsunuz. sadece merak ne yapiyorunuz söyleyin bizde yapalim diyelim bu elimizdeki telefon yetersiz degiştirelim.

not:redmi note 4 3/64 modelini 1 yildan fazla kullaniyorum daha hiç yolda birakmadi beni herhangi bir konuda 780 tl ye almiştim. yazik arkadaşlar para kolay kazanilmiyor.
    aylik maaşim da su an itibari ile 5000 tl. telefonum bozulsa 2000tl bir kuruş fazla para vermem yeni bir cıhaz için.
    Hocam soruyorum iste ülkenin %99 telefonu

1)Alo demek icin

2) Whatsapp icin

3)Sosyal Medya icin

4) Oyun icin

Simdi bu 4 madde disinda kullanan %1'dir. 1100 liralik Mi Max 2'yle bunlarin tamamını Iphone X kullananla yapip ustune saej sıkıntısı da cekmiyorken bu Iphone'nin olayi nedir? Benim telefon 1.5 sene sonra donacak. Bende bunu atip yeni 1500 liraya telefon alacagim. 2500 liraya 3-4 sene telefon kullanacagim

• 10 yıldır profesyonel olarak bilgi sistemleri sorumlusu olarak çalışıyorum kendi tecrübemi paylaşmak istedim.şirket telefonum iphone7 kendi telefonum android ikiside zaman zaman donuyor android biraz daha fazla donuyor bu donmalar sadece marka ile ilgili olmuyor kullandığınız programı yazan yazılım firması ile ilgili oluyor. xiaomi nin bir çok ürününü kullandığım için kalitesini bildiğim için bu markayı seviyorum uygun fiyata kaliteli ürün yaptığını düşünüyorum. Herkesin kendi telefon tecrubesi var iphone alanlarda kendi tercihi, sonuçta iki firmada babamızın malı değil, saygı duymak lazım

• Slaved by makarna S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bence bu adam iPhone alacağına xiaomi alıp geri kalan paraya da Türkçe dersi alsaymış yazık :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slaved by makarna

Burda aplle'a parazı yedmienler gelmiş iyosa, aplle'a laf edior. Aplle aldim kafam rahad... Kimze bir Çinli çöbe para vermes. Aplle fani arkadaşlar beni beyenin de gücümüzü gösderelim şu androidcilere xiomiçilere
    Bu hangi dil beyler?

• artık bir karar verin.
    kanlı canlı görüntüsü dediğiniz mi7 de parmak izi ve çentik vardı.
    parmak izi umurumda değil. çentik gelmesinde ne gelirse gelsin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.