Şimdi Ara

Xiaomi Mi 6 ve Mi Max 2'nin teknik özellikleri sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burki_rock

1500 TL civarı olsun kimse paralel maralel bakmaz! Ben şu ciddi ciddi düşünüyorum. S7 edge'den geçelim bakalım, denemek lazım en azından :)

Daha yeni model + kar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MPT-76 kullanıcısına yanıt
    Mi 5 in sadece tek bir modelinde var, bir sürü modeli var Mi 5 in ayrıca. Her birinde bir özellik var diğeri yok, saçma sapan bir politika. Bence sen bilmeden konuşma.
  • 5.15" gayet yeterli. Taşınabilirlik daha kolay. Ortalama bir Çinli için büyük bile sayılır.

Ois olarak mi 5, samsung galaxy s7 kalitesinde değildi ancak fiyatı kurtarıyordu. Bu haberde ois özelliği olup olmadığı sızdırıl(a)mamış tahminimce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberfalcon

Mi mix 2 değil miydi bu?

Sd 660 olduğuna göre mi Max 2 dir. Mix 2 üst seviye donanımla gelir.

• Bu hafta mı note 2 veya one plus 3t den birini almak istiyordum şu Mi6 Plus ve mi max 2 aklımı karıştırıyor. Nasıl birşey oldukları kesinleşsede ona göre hareket etsem. 10 gündür bütün yabancı forumları takip ediyorum hergün küçük bir sızıntı yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LTE Band 20 desteklesin ve kameraya 5s te kaldırdıkları OIS geri konulup f1.8 gibi makul bir diyafram açıklığı ile sunulsun yeter.

• Gelecek bu telefonlarda. 2000 tl yukarısını bir telefona vermek adama koyar bu saatten sonra. Gayette 2000 tl altı telefonlar üretilebilir, satılabilir. Bundan sonraki telefonum sony, samsung, lg veya htc olmayacak

• Snapdragon 835 ve Full HD ekran

• Mi5splus yada mi5prime alma arifesindeydim bak şimdi aklıma düşürdüler:) 6 senelik telefon artık can çekişiyor bir an önce çıksada alsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Bari 5.5 inç olsaydı 5.1 inç çok küçük değilmi artık?

4.7" den 5.1" Mi5'e geçtim, 5.1" hafiften büyük ve kullanımı biraz zor, 4.9" falan olsa

• Piyasanın ihtiyacı olan telefon geliyor TR fiyatını çok şişirmezlerse çok iyi satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

Bari 5.5 inç olsaydı 5.1 inç çok küçük değilmi artık?

4.7" den 5.1" Mi5'e geçtim, 5.1" hafiften büyük ve kullanımı biraz zor, 4.9" falan olsa

Sen benim dediğime bakma 3.2 inş telefonla takılıyorum gözler miyop oldu.Oyun film için büyük ekran iyi olur dedim yoksa normal kullanım için cok yeterli 5 inç.Benim tele bakarken ahanda böyleyim Xiaomi Mi 6 ve Mi Max 2'nin teknik özellikleri sızdırıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

1500 TL civarı olsun kimse paralel maralel bakmaz! Ben şu ciddi ciddi düşünüyorum. S7 edge'den geçelim bakalım, denemek lazım en azından :)

1500 değilde 2000 veya 2200 civarında çıkabilir , ben mi5 kullanıyorum ve çok memnunum .Xiaomi ürünleri fiyatları uygun ve kaliteli oluyor.
  • Bu Xiaomi de kesinlikle bir hile var. Bende seviyorum miui arayüzü hızlı güzel telefon üretiyorlar ama donanımdan kırptıklarını düşünüyorum. Malzeme kalitesinde de birşey olabilir. Bu kadar ucuz olması imkansız.

One Plus keşke ülkemizde gelsede alabilsek. İthalatçı firma tedirgin ediyor garanti konusunda.

Casper ın A1 one plus ı da çok beğenildi. Marka Casper olmasına rağmen.

Akıllı telefonların çoğu işlerimizi görmemizi fazlasıyla sağlıyor. Yani bu kadar donanım takıntılı olmamamız gerekir diye düşünüyorum.

Samsung ve Apple telefonlarına o uçuk paraları vereceğine 2 tane telefon alırsın nerdeyse aynı donanım.

Arkadaşın dediği gibi Samsung Apple marka satıyor bu firmalar ürün satıyor. Çok doğru.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Valla aynen. S7 Edge'i hatuna vercem, VR seviyor ben pek kullanamıyorum gözlük olduğundan :)

Mİ6 güzel olacak bence.
  • kadirirdem kullanıcısına yanıt
    Valla 1500 taban fiyat, bunun mi6s i, mi6 premiumu falan olur. Öyle öyle 2000-2200 civarını görür her türlü.

He şu anki piyasada 2000 gelirse o bile güzel fiyat.
  • karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Benimki en iyi ihtimal. Zaten şuanki kur ile 1080TL civarı oluyor fiyat.

+200 gümrük paraları falan dersek 1280, eh az karla satsa 220 tl 1500 olur yani :P olsun yani :P

Ama 2000'i aşmasın kapış kapış gider ki +1 benim alacak olan :)
  • Mi5 i alalı 3 ay oldu gayet memnunum tam benim telefon ölü duruma gelecek iken mi6 ya geçerim güzel zamanlama olur.

• Xiaomi adamsın.

• Baya tuttu resmi olarak gelmesi lazım fiyat ne olur bilmem :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.