Şimdi Ara

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.849
Cevap
38
Favori
132.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Arkadaşlar Avrupa fiyatına göre tabi ki fiyatta düşüklük olur. Ancak Çin fiyatından düşük alma şansınız asla yok. Mi 10 Pro en üst donanım olan 12/512 modeli Çin'de 6.000 yuan bu da 5.200 TL yapar. Yani bu cihazı yerinden alırsanız fiyat bu. 2 ay içerisinde maksimum düşeceği fiyat 5.600 yuan.
    Tahmin yürütmek zor biliyorum ama sizce fiyatlar ne olur Türkiyede Mi 10 Pro için.

Ciddi ciddi düşünüyorum bu cihazı ama fiyat belirleyici benim için. Bütçe sorun değil ama Xiaomi makul fiyatla cihaz satmasına alıştığımız bir marka, tutup 8-9 bin derse o zaman hiç gerek yok şansı da olmaz zaten bu piyasada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Phaldor kullanıcısına yanıt
    Garantisiz olarak bana kalırsa fiyat 12/512 ( Mi 10 Pro ) 7.000 ila 7.500 arası 12/256 ise 6.000 ila 6.500 arası olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Tabi ki biliyorum nerede kaça satıldığını ve kimin ne kadar kârla getirdiğini. Bunları konuşmanın manası var mı? Beni bilen biliyor, cihazı ilk kim getirmişse bana gelir bende canım isterse alırım. Yeni çıkan cihazı almak istiyorsan ilk kullanan olmak istiyorsan parasına çok fazla bakmazsın. Zaten 2-3 gün kullanıp sıkılan biriyim. Fakat öyle insanlar var ki, yazılan mesajları görseniz onlar adına utanırsınız. Bakınız bir tanesi yukarda açıkça yazmış ve kalbinin kötülüğü ortada. Sahibinden gelen mesajları görseniz o kadar saygisiz-trol-çomar diye tabir ettiğimiz insanlar var ki sasirirsiniz mesajlara. Hatta SS eklemeyi düşünüyorum buraya:)
    Velhasıl kelam; kin, haset ve kıskançlıkla bir yere varılamaz.
    Hayırlı olsun. Deneyimlerinizi aktarabilir misiniz? Özellikle pil geceden sabaha % kaç gidiyor ve kaç dk de %100 oluyor? Teşekkürler.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Batarya dolum hızı gördüğüm en hızlı cihaz
    (Vivo iqoo, mate 30 pro gibi cihazları da kullandım. Onlardan hızlı dolduruyor)
    90hz kullandığım için 60hz ile kıyaslama fırsatım yok fakat pil bir günü dolu dolu çıkarıyor kesinlikle
    Ekran ışığı ve çerçevenin neredeyse 0 oluşu ve akıcılık telefonun premium hissiyatına oldukça katkıda bulunmuş
    (Xiaomi bu cihazla beraber kalitesini artırmış)
    Gece çekimini gayet başarılı buldum. (Mate 20 x-mate 30 pro-iphone 11 den daha iyi diyebilirim)
    12 ramli çıkan her telefonu kullanmış biri olarak en hızlısı olduğunu düşünüyorum (blackshark 2 den tutunda
    Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ] oneplus McLaren dahil, rog 2 den tutunda vivo iqoo dahil)
    Aklima gelenler bunlar

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro [ ANA KONUSU ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye çıkış tarihi hakkında bilgisi olan var mı ?

Gelir gelmez almayı düşünüyorum.
  • Satış fiyatı en az 10 k olur tekno marketlerde ve tutunamaz o fiyatla.

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    8/256 4-4,5 arası olur mu hocam sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vuslatteri

8/256 4-4,5 arası olur mu hocam sizce?
    Note 10 ne kadar şu anda? ona göre fiyatını düşünün
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Note 10 pro şuan 3500 lira, malum yollarla alınan

• Vuslatteri V kullanıcısına yanıt
    Haziran gibi olabilir. O zamandan önce zor. 5.500'den aşağı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 2 Mart 2020; 23:5:59 >
  • Kardeşim tekrar hayırlı olsun, efsane alet sahiden. Gece buysa gündüz nasıldır.
    Çin versiyonda tek eksi Band 20 yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 2 Mart 2020; 16:21:37 >
  • quote:

Kardeşim tekrar hayırlı olsun, efsane alet sahiden. Gece buysa gündüz nasıldır.
    Çin versiyonda tek eksi Band 20 yok.
    Teşekkür ederim. Hevesimi aldım ve bugün itibariyle sattım . Güzel cihazdı. Iraklı bir YouTuber aldı. 12 ramli cihaz bulamamış ve Türkiye'de sanırım bir tek bende vardı(telefoncu arkadaşların dediğine göre)
    Çok ilginç cihaz yok, ben aldım ilk ve bugün de gitti :))

• Sahibinden de atılan mesajları görseniz utanirsiniz. Adamlar hakarete kadar vardırdilar işi . Yazık gerçekten ne kötü kalpli insanlar var

• O kötü mesajlar çekememezlik, kıskançlık mesajlarıdir. Siz bu işi hobi edinmissiniz. Nerdeyse tüm markaların amiral gemi modellerini deneyimliyorsunuz. Dolayısı ile bu tarz telefonlara ulaşamayan insanlarda içlerindeki tüm kötülüğü akitiyorlar. O tarz mesajları ve o mesajları yazan insanları yok saymak en iyisi

• İnternet dünyasında ne yazık ki çok karşılaşılıyor bu tür insanlarla. Herkesin aklı kendine.. takmamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yen@l

O kötü mesajlar çekememezlik, kıskançlık mesajlarıdir. Siz bu işi hobi edinmissiniz. Nerdeyse tüm markaların amiral gemi modellerini deneyimliyorsunuz. Dolayısı ile bu tarz telefonlara ulaşamayan insanlarda içlerindeki tüm kötülüğü akitiyorlar. O tarz mesajları ve o mesajları yazan insanları yok saymak en iyisi
    İçten mesajıniz için teşekkür ederim sevgili kardeşim. Gayet net anlatmışsınız. Her ne kadar canımi sıksa da bazı mesajlar, sizin gibi dostane yaklaşım sergileyen arkadaşlar sayesinde kafama takmiyorum

• quote:

İnternet dünyasında ne yazık ki çok karşılaşılıyor bu tür insanlarla. Herkesin aklı kendine.. takmamak lazım.
    Teşekkür ederim Özcan bey, varolun

• Hocam selamlar. 10 pro ve oneplus 7t pro kamera kıyaslaması yapabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Hocam selamlar. 10 pro ve oneplus 7t pro kamera kıyaslaması yapabilir misiniz?
    Öncelikle bariz bir netlik farkı var. Teknik terimlerden anlamam ama 10 pro çok temiz foto çekiyor. Yani baktığınızda detaylar daha gerçekçi. Op 7p ile kıyaslama yapamicam çünkü arka kasa benzerliği dışında alakaları yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.