Şimdi Ara

Xiaomi’den 20.000mAh kapasiteli harici şarj cihazı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu xiaomi baya sağlam bir firma. Resmen gönül bağı oluştu adamlarla aramızda. Bütün teknolojik aletlerimi xiaomiden almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panasonic en iyi lion bataryayı yapan firmalar arasında özellikle ncr18650b modeli mağracılar ve dağcılar fenerlerine kullanırlar.
    Ürünün artısı mac book'u bile şarj edebiliyor olması eksileri ise cidii kayıp söz konusu ancak 8000mah kayıp fiyatı ila karşılaştırdığına göze batmıyor

• bu şarj cihazı bir patlasa uçağı bile düşerir

• Zamanında 16.000lik modelden aldım. 20.000lik iyide alüminyum yerine plastik kullanmaları kötü olmuş. Bence en kısa sürede bu revizyon şart

• Su markayi seviyorum ama ozellikle powerbankinda piyasada sahte kayniyor. Keske resmi sitesinden aliexpress baglantisi verse.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

bu şarj cihazı bir patlasa uçağı bile düşerir

Bence düşermez. :))

(dil sürçmesi latifesi)

• Yalnız çok büyük bir kayıp yaşıyor. 12.700

• quote:

Cihaz tam dolu şarjının en az 12700mAh'lik dilimini şarj edeceği cihaza aktarabiliyormuş

burada bahsedilen macbook için eğer telefon şarj edecekseniz en az 15000mAh civarını rahat aktarır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo01470 -- 11 Kasım 2015; 2:23:08 >
  • Ben 16000 mah xiaomi batarya aldim. Guya super verimliydi, ucuyordu kaciyordu. 3200 mah note 3 bataryami 0 dan kapali halde 2 kere tam dolduruyor. Yani 6400 mah gercek cikisi var. Dusunu yani. Neredeyse %30 verimlilikle calisiyor gercekte.

• xiaomi nin 10400 mah lık bataryasını kullanıyorum. gerçekten f/p açısından, xiaomi firması verilen her kuruşun hakkını veriyor.

• Kayip cok ama bu fiyata alinabilecek guzel markalardan bir tanesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERDARbdrm

Ben 16000 mah xiaomi batarya aldim. Guya super verimliydi, ucuyordu kaciyordu. 3200 mah note 3 bataryami 0 dan kapali halde 2 kere tam dolduruyor. Yani 6400 mah gercek cikisi var. Dusunu yani. Neredeyse %30 verimlilikle calisiyor gercekte.

nereden aldınız?

dediğiniz tüketim telefon açıkken mi oluyor kapalıyken mi? yani telefon açık kullanır halde o değerleri alıyorsa normal
  • bu kesin yok satar

• 20000mah diye çıkmanın ne anlamı var o zaman?

• Bu ürünün orjinalini nereden satin alabilirim ?

• Bu ürünün orjinalini nereden satin alabilirim ?

• Resmi sitelerinde yok, hiç bir yerde yok satışı. varmı bilgisi olan?

• AliExpress te huawenin var 20.000 mah lık onu alın daha iyi. 12.700 mah ı kullandırıyorsa ne anladım o işten

• İlk çıktığında banggod'dan aldım, şuan telefonumda takılı çok da memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: SERDARbdrm

Ben 16000 mah xiaomi batarya aldim. Guya super verimliydi, ucuyordu kaciyordu. 3200 mah note 3 bataryami 0 dan kapali halde 2 kere tam dolduruyor. Yani 6400 mah gercek cikisi var. Dusunu yani. Neredeyse %30 verimlilikle calisiyor gercekte.

Selam,

Sizin kullandığınız üründe sorun olması muhtemel veya farklı marka bir mobil cihazı şarj etmeyi deneyin. Benim sahip olduğum cihaz ile 2600 Mh bataryalı z3 compact cihazı cihaz açıkken %10 dan %100 e ortalama 4,5 kez şarj edebiliyor. Dediğim gibi muhakkak bir yerde sorun olmalı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.