Şimdi Ara

XCOM Enemy Unknown TR YAMA (BİTTİ) (YAMA BENİM DEĞİLDİR)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
6
Favori
14.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

XCOM Enemy Unknown TR yaması uzun zamandan beri var ama bazı arkadaşlar görmemiş olabilir diye buraya koyuyorum.

Yamayı yapan arkadaş bu blogda paylaşdı ama pek fark edilmemiş anlaşılan

Xcom Enemy Within hariç bütün DLC'ler çevrilidir.

KURULUM AÇIKLAMASI RAR DOSYASININ İÇİNDE

YAMANIN SİTE LİNKİ:http://xcomceviriprojesi.blogspot.com/2014/03/beta-surumu-yaynda.html?showComment=1456188734264

İNDİRME LİNKİ:http://www.mediafire.com/file/4o9161sy78ho56l/XCOMEnemyUnknownT%25C3%25BCrk%25C3%25A7eYama-oyunyamasi.org.rar/file

XCOM Enemy Unknown TR YAMA (BİTTİ) (YAMA  BENİM  DEĞİLDİR) XCOM Enemy Unknown TR YAMA (BİTTİ) (YAMA  BENİM  DEĞİLDİR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAT_Ccommander -- 23 Şubat 2016; 3:03:28 >

• hocam %100mü yama beta felan yazıyorda
  • %95 filan galiba önemsiz yerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAT_Ccommander

%95 filan galiba önemsiz yerler
    hocam deneyim oyunu alıp
  • yama steam ile uyumlu mu acaba?
  • AsterixOburix A kullanıcısına yanıt
    Uyumlu
  • teşekkürler
  • darısı xcom2 ye
  • File_1 içindekileri atacağım klasörün içinde bahsedilen klasör yok malesef. File_2 için bahsedilen klasörü bulup atıyorum ancak 1 için yok. Uygulayıp kullanan var mı aramızda ?
     XCOM Enemy Unknown TR YAMA (BİTTİ) (YAMA  BENİM  DEĞİLDİR)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfyilmaz

File_1 içindekileri atacağım klasörün içinde bahsedilen klasör yok malesef. File_2 için bahsedilen klasörü bulup atıyorum ancak 1 için yok. Uygulayıp kullanan var mı aramızda ?
     XCOM Enemy Unknown TR YAMA (BİTTİ) (YAMA  BENİM  DEĞİLDİR)

Yeni klasör oluşturmanız gerekiyor aynı isimlerle.

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    Denedim ama olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • melihozbilge kullanıcısına yanıt
    Ben yaptığımda olmuştu. Sizde neden olmuyor bilmiyorum.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Anlayan birisi eminim ki 5 dakikada halledebilir. Zaten Türkçe'ye çevrilmiş. Birisi Steam'e uyumlu yapsın yeterli. Oyunda konuşmalar var. Olayı anlamamız için gerçekten önemli bu konuşmalar. Umarım sesimi duyan birileri olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihozbilge

Anlayan birisi eminim ki 5 dakikada halledebilir. Zaten Türkçe'ye çevrilmiş. Birisi Steam'e uyumlu yapsın yeterli. Oyunda konuşmalar var. Olayı anlamamız için gerçekten önemli bu konuşmalar. Umarım sesimi duyan birileri olur.

Yaptım ben oyun Türkçe şuan, orjinal steam.

Bendeki dosya yolu bu şekilde:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\XCom-Enemy-Unknown\XComGame\Localization\INT
  • nasıl ya:D
  • Teşekkürler.
  • ben her şeyi gerekli yere yapıştırdığım halde sadece menüler türkçe görünüyor bilgisi olan var mı
  • Xcom gibi bir oyuna yüzde yüz yama çıkmaması çok şaşırtıyor beni
  • Büyük ihtimalle benim kullandığım yama diye biliyorum çünkü başka yama görmedim bu oyun hakkında. Ne burada ne de internette. O yüzden hiç kafanızda soru işareti olmadan çok rahat ve temiz bir şekilde yamayı gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Yama %100 e yakın bir seviyededir. Ben bu yamayla bitirmiştim oyunu. Çok az cidden çok az bir kısmı ingilizceydi hatta ingilizce olduğu yerleri bile unutmuşum bakın o kadar az yani. Bu yama ile o XCOM 2 yi yapmaya çalışıp SIKICI diye bırakan arkadaşların yaması arasında koca koca dağlar kadar fark var. Her iki yamayı da deneyimleyen arkadaşlar ne demek istediğimi gayet iyi anlamışlardır.
    Tek sıkıntı Türkçe karakterlerin kutucuklar halinde görünmesi ve sağ üst kamera penceresinde ki diyaloglardan çok uzun olanları bazen yarım kalmış gibi görünüyor ki bu da en fazla 5-6 ydı galiba hani taş çatlasa iki elin parmaklarını geçmez.

Ah birde Enemy Within için de bir yama olaydı of of of şahane olurdu işte o zaman keyfimiz 9-10 a katlanırdı valla.
    Az önce kontrol ettim benim kullandığım yamaymış.

Tekrardan kim yaptıysa Allah ondan bin kere razı olsun . İyi oyunlar^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vkopuzoglu -- 8 Ocak 2020; 18:9:27 >

• vkopuzoglu kullanıcısına yanıt
    Ben yapmadım hali hazırda olan yamayı buraya ekledim. Ve o Xcom 2 yamasını bu yamadan aldığım hevesle başladım. Ekip kurduk filan derken olaylar karıştı ben askere gittim, yamayı diğer ekibe devrettim. Ve hala istiyorum çeviriyi tamamlamayı çünkü hala oynamadım sadece yamayı test için ilk görevleri filan yaptım. Youtube'da ki çeviri yamasıda benim kanalımda. Keşke çeviriye tekrar başlıcak cesaret gelse
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.