Şimdi Ara

Xbox360 Satıp Fark verip PS3 almaya Değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xbox360 JTAG'LI konsolum var oynamadığım oyun kalmadı konsolumuda seviyorum fakat artık PS3 özel oyunlarıda oynamak istiyorum UC3 - GOW 1-2-3 - BEYOND TWO SOUL felan konsolu satıp CFW'Lİ PS3 alıcam ama üzerine 500 lira felan vericem sanırım değer mi arkadaşlar birde CFW'DE JTAG Kadar işlevsel mi yada direk PS4 alayım diyorum ama oyununa yetişemem orjinalda kullanamam o yüzden yorum bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spike_lee -- 28 Ocak 2014; 15:29:21 >

• öncelikle forumda jailbreak ve cfw hakkında konuşmak yasak ama ps4 e oyun yetiştiremem diyorsun git kırık bir ps3 al oyna üstüne 500 eklemezsin taibki ama 250-300 eklersin
  • Kendi konsolunu 400 - 450'ye satsan 200 tl ekleyerek 600'e kırık cihaz alabilirsin.
  • peki yani sizce değer mi gow uc infamus beyond two soul bunlar gerçektende oynanması gereken oyunlar mı sizce
  • CWF xbox ın üzerine 500 tl koyup cwfli ps3 mü alacaksın ? Seni varya kazık manyağı yapıyorlar yoluyorlar bildiğin
  • Normal ps3 al kırdırma oyunlar çok pahalı değil 2.el infamous 15tl gow 30tl last of usu 50ye aldım fifa desen 60online da oynnuyabiliyorum xboxıö da var jtaglı. Hocam bu arafa başa baş takas edenler var. 2el ps3 ü 380e aldım ben forumdan xbozı satıp ps3 te alabilirsin ikinci el

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350-400 benim konsolu alıyorlar 800-850 lirada 320 GB'LI CFW PS3 normal mi sizce veya bunun en uygun fiyatı ne piyada
  • spike_lee kullanıcısına yanıt
    kardeşm olurmu öyle şey kazık resmen başka dükkana git sat senin makineyi 450-500 e 700 e falan al kırık ps3ü
  • up
  • 500 tl cok hocam kaziklanmayin sakın.

• Naaptınız hocam 320gb scarlet red editionı 2psn oyunuyla 380e aldım ikinci el siz de ikinci el alın hocam

• Üzerine 500 lira biraz fazla,hatta biraz değil çok fazla...2.el konsollar 400-500 TL (PS3) siz bir de üstüne X360 veriyorsunuz...Oyunlara gelirsek hepsi muazzam oyunlardır mutlaka oynayın kararınız doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iissoo35

Naaptınız hocam 320gb scarlet red editionı 2psn oyunuyla 380e aldım ikinci el siz de ikinci el alın hocam

Off... Scarlet Red Slim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

quote:

Orijinalden alıntı: iissoo35

Naaptınız hocam 320gb scarlet red editionı 2psn oyunuyla 380e aldım ikinci el siz de ikinci el alın hocam

Off... Scarlet Red Slim

Valla hocam süper buldum direk aldım çok memnunum görüntüsü de süper

• iyide beyler CFW'Lİ 2.el konsolar 700'den başlıyo ben anlamadım bu işi bizim xboxlar hiç para etmiyo
  • spike_lee kullanıcısına yanıt
    o yazdığınız 800 - 850 liralık fiyatlara içinde 30 güncel oyun yüklü, sıfır makine satıyorlar kadıköy'de oradan alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 29 Ocak 2014; 3:33:27 >
  • ps3 herseye deger evde ps4 te var inanin ps3 le oynuyom ps4 yatiyor

• nerde hocam o dediğiniz yerler bi ben bulamıyorum sanırım
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.