Şimdi Ara

Xbox360,Ps3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. bütçem 700-800 civarı arasında 3 sorum var;

1- Xbox360,Playstation 3, hangisini almalıyım oyun için?
    2- Xbox360 alınırmı malum Xbox One çıktı yani x360 a oyun çıkarmı?
    3- Aynı şekilde Ps3 al derseniz yeni oyun çıkarmı verdiğim paraya değermi?
    4- Elimde 72 ekran tüplü tv var bu konsolları bağlıyabilirmiyim illa lcd mi almam lazım?

Lütfen yardım edin cevaplarınızı bekliyorum...

• 1-ikiside aynı şey grafik olarak falan xbox 360 ın tek farkı online oynamak istiyorsan yıllık 90 tl gibi bir ücret vermen gerekiyor ama tabi bu sayede xbox live da online oyun daha kaliteli oluyor.
    2-microsoft 2 yıl daha destek verecek xbox 360 a yani çıkar
    4-lcd almana gerek yok tüplü tvde xbox 360 oynayabilirsin.görüntü fena olmaz ama yazılar biraz bulanık oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evigtlose

arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. bütçem 700-800 civarı arasında 3 sorum var;

4- Elimde 72 ekran tüplü tv var bu konsolları bağlıyabilirmiyim illa lcd mi almam lazım?

1- Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Karşılaştırmaya başlarsan her ikisininde iyi yanları var, kararı zor olur.
    2- Çıkar ama çıkmasa bile şu ana kadar çıkmış sağlam oyunları bitirebileceğinden emin misin
    3- Çıkar.
    4- Bağlayabilirsin ama bir süre sonra görüntüsü hoşuna gitmeyebilir ' kişiden kişiye değişir tabi '. Evde masaüstü bilgisayarın varsa, onun monitörüne de bağlayabilirsin.

• TheStarBox kullanıcısına yanıt
    xbox 360 alırsam live a bağlanmam çünkü her oyuna para vermek istemiyorum internetten indiririm oyunları x live a bağlanınca ban yersin dediler ama teşekkür ederim tüplü tv ye bağlandığını bilmiyodum
  • sadece exclusive oyunlara bak hangi konsolun oyunları hoşuna giderse onu al çünkü onun haricinde tek fark marka ve fiziksel yapıları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureMusic

quote:

arkadaşlar öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. bütçem 700-800 civarı arasında 3 sorum var;

1- Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. Karşılaştırmaya başlarsan her ikisininde iyi yanları var, kararı zor olur.
    2- Çıkar ama çıkmasa bile şu ana kadar çıkmış sağlam oyunları bitirebileceğinden emin misin
    3- Çıkar.
    4- Bağlayabilirsin ama bir süre sonra görüntüsü hoşuna gitmeyebilir ' kişiden kişiye değişir tabi '. Evde masaüstü bilgisayarın varsa, onun monitörüne de bağlayabilirsin.

malesef laptop um var ama herhalde monitör alırım tv almaktansa teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

sadece exclusive oyunlara bak hangi konsolun oyunları hoşuna giderse onu al çünkü onun haricinde tek fark marka ve fiziksel yapıları.

baktım ve halo serisinin xbox a çıktğını gördüm benim en büyük hayalim halo ydu zaten ama diğer yandada gow, killzone var kafayı yicem abi ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

sadece exclusive oyunlara bak hangi konsolun oyunları hoşuna giderse onu al çünkü onun haricinde tek fark marka ve fiziksel yapıları.

baktım ve halo serisinin xbox a çıktğını gördüm benim en büyük hayalim halo ydu zaten ama diğer yandada gow, killzone var kafayı yicem abi ya

zaten konsol seçmenin en zor yanı exclusive oyunlardır. xboxta geow,halo ve forza var. playstationda uncharted,gt ve gow zor bir seçim

• Oncelikle one cikti ama pek saglam cikmadi. Ben kendi adima tavsiye etmiyorum ama gectigimiz nesile bakacak olursak bence 360 kesinlikle ps3 den daha saglam oyunlara sahip bir konsoldu + olarak cross chat ve live kalitesi diyebilirim.

• Oyunlar açısından karar vermen zor olabilir, ve ya görüntü açısındanda eşit gidiyorlar gibi gelebilir. Herşeyi geçelim, xbox 360 ın kolu yeter.
  • quote:

Hacı ben iki aydır araştırıyorum gamepadin pil süresine kadar inceledim xbox her türlü daha KALİTELİ bir cihaz ayrıca korsan oyun konusunda çok rahat edersin (korsandan yana değilim ama bi oyuna 100-200 lira veremen) gamepadi falan çok mükemmel son çıkan oyunlar bile sebep almak için Watch Dogs , Gta 5, Thief 4 oyunlar bir iki sene daha çıkar denildiği gibi onlinede oynarsın çözdüler o işide link falan

• manasizadam kullanıcısına yanıt
    Tamam iyi diyorsun da Amerika bölgesinden bu tarafa ban dalgası geliyor bilginize. Çoğu kişi banlanmış.

• Orası doğru oyunları çıkış tarihinden önce oynamasan bile live ın işi belli olmuyor onlineden kastım system link ile online oynuyosun ama live kadar değil tabi oyuncu sayısı belli başlı oyunlara talep var

• manasizadam kullanıcısına yanıt
    Ben FW'den bahsediyordum Jtag'de o özellik var tabi oyuncu bulduğun an oynayabiliyorsun. Tabi ne kadar orjinal olur orasını bilemiyorum.

• Ha ayrı tabi hocam ozaman

Fw de çok sıkıntı diye biliyorum en iyisi xkey ama işte

• evigtlose kullanıcısına yanıt
    1-Bence PS3(Hem online ücretsiz)
    2,3-Çıkar
    4-Oynarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorcher

Tamam iyi diyorsun da Amerika bölgesinden bu tarafa ban dalgası geliyor bilginize. Çoğu kişi banlanmış.

Şu forumda öneri isteyen gördüğümde uyarıyorum konsolu almadan önce, her defasında birisi çıkıp diyor ki 'ban işleri tamamen bitti 2 yıldır oynuyorum bak banlanmıyorum vs vs.' İnşallah yanılırım ama bende okumuştum bir yerde 2-3 ay önce okumuştum microsoft un bu konuda bir atak yapacağını.
  • PureMusic kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle kendi banlanmadığı için kimsenin banlanamıyacağını zannediyor.

• herkese teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için N'DexteR ın dediği gibi kolu çok daha kaliteli ve oyunları daha sağlammış xbox ın büyük ihtimalle xbox alıyorum
  • İmkanın varsa ikisini 2.el temiz olarak al bence.Bende ps3 var ve xbox almadım diye pişmanım çünkü aşırı fazla korsan oyun var Xbox'da.Ama PS'de gayet iyi.Uncharted 3'den inanılmaz zevk almıştım zamanında ve 3D ile muazzam oluyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.