Şimdi Ara

Xbox360 Nasıl PC Monitörlerine Bağlanır? (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
0
Favori
50.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla bn makinayı yeni aldım elim rahatlasın SAMSUNG 931BW düşünüyorum bnce gayet başarılı bir performans çizerler gibi gelio şimdi SAMSUNG 794MB ile kullanıyorum ancak yine başarılı gibi geldi alttan ve üstten kesmeler konusunda evet ancak benide rahatsız etmedi ancak neden mükemmel olmasın ilerde valla SAMSUNG 931BW düşünüyorum kısmetse

Xbox360 Nasıl PC Monitörlerine Bağlanır?

• Acil bu kabloyu Ankarada nerde bulabilirim.Yarın yola çıkacam
  • bende de samsung 794mb var crt :D cok mu sorun olur baglarsak ..su üsten altan kesme cok mu oluyo :S
  • Arkadaşlar elimde bi tane 2 li VGA splitter var.Amacım emektar monitörümle hem pc hemde 360 dan görüntü alabilmek.Yani tak çıkar yapmadan arada gezinebilmek.Bunun için input bölümüne monitörden den gelen VGA ı bağladım.Diğer output çıkışlarına da 360 dan gelen VGA ve PC den gelen VGA aparatını bağladım ama bi türlü görüntü alamadım.PC den görüntü aldım yalnız 360 a geçmek nasip olmadı.VGA spliter kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Gascoigne -- 25 Ağustos 2007; 14:32:33 >
  • Arkadaşlar kimse VGA çoklayıcı kullanmıyor mu?
  • Netten biraz araştırma yaptım."Rca to 3.5mm stereo adaptor" bu aparatla pc hoparlörleri ile vga kablo bağlanmıyor.Birde stereo jack nedir?
  • bende xbox360 alıcam da tv ye bağlamak bir yana pc ye bağlanabildiğini bilmiyordum :)
    benim monitörüm (FLATRON ez T730SH LG) oyunlarda 1280 x 1024 bu görüntüyü alabiliyorum sorun olmuyor ekranda xbox360 da boyle iyi grafik alabilirmiyim?
  • ben direk bağladım companent tan monime.vga sız cartsız curtsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 22 Eylül 2007; 16:58:38 >
  • beyler gittiğimiz yerde bu tür kablo vardı.bu kabloyu nasıl bağlıcaz bilen biri anlata bilirmi?

Xbox360 Nasıl PC Monitörlerine Bağlanır?
  • vaaay alpi baba sağolasın
  • selam,
    ankarada bu iki ucu dişi vga olan aparatı nerde bulabiliriz bilen varsa sevinirim
  • Elite xbox360 aldığımda lcd monitörümü DVI to HDMI dan bağlayabilecekmiyim birde elite te modeli tüplü tvyede bağlanıyormu?
  • elbette hdm-i dv-i kablo ile lcd monitore baglayabilirsin....

elite modelide tıpkı premium model gibi normal tv ye RGB kablo(PAL konsol ise) yada component kablonun sarı-kırmızı-beyaz ucları ile baglayabilirsin....

her turlu soruların için yardımcı olurum.....
  • arkadaşalar bende benq94vw var.. yeni bağladım monitöre aleti, kaç çözünürlükte oynuyorsunuz monitörden oyunları? bu monitörü kullann arkadaşlar fikir verebilir mi?
  • laptop umdaki monitor cikisini 360 icin monitor olarak kullanabilir miyim? sanirim bu monitor baglantisi bilgisayar goruntusunu external bir monitore vermek icin. bilgisayari acmadan sadece monitorunu kullanabilir miyim?
  • ankarada bu dişi-dişi vga aparatını 1 milyona buldum yerini öğrenmek isteyenler pm den sorabilir
  • Xbox 360'ı Full HD televizyona bağladım. Fakat arkadaki kablosundaki ayardan HDTV'yi seçtiğimde, makine restart atıyor ve ekran mavi ekran oluyor. Bunun sebebini bilen var mı?
  • Arkadaşlar monitörüm 1280.1204 destekliyor bu ayarı yaparsam ekranda kısılma olurmu yoksa 720p dahamı iyi görüntü verir
  • bu aparatların hepsını tek bır dukkanda mesela platınde bulmak gıbı bı sansımız varmı?
  • Sorular bir sürü ama çoğu yanıtsız kalmış gibi. Bir tanede ben sorayım. Samsung 226 BW lcd monitörüm var bu vga kablosunun ucuna changer bağlayarak dvi çevirip öyle bağlamaya çalışıyorum ama görüntü gelmiyor. Böyle bir şey yapmammı saçma yoksa görüntü alamamammı... Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.