Şimdi Ara

XBOX360'ı projektore bağlayabilr miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Projektorum BENQ 611 Xbox360 alsam bağlantı olur mu? Görüntü nasıl olur acaba?

• Component girisi varsa baglayabilirsin elbette.Goruntuyu Hakan abimize sorabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitarist02 -- 26 Haziran 2007; 19:45:07 >
  • compenet yok vga girişi var. vga dan bağlantı olur mu?
    Hakan abi görüntü nasıldır acaba?
  • (MTV)pimp my ride'da bağlıyolardı.
  • ben projeksyonla oynuyorm. Görüntü gayet iyi. Projeksyonun üstünde VGA kablosu varmı ona bak, yada componenet kablosu. İkisinden biri varsa oynarsın.
  • Ben projeksiyondan oyunuyorum sonuç muhteşem, ama şöyle ki bağlantı önemli. Xbox ın orjinal kablosunun component çıkışlarını rgb ye çeviren bi kablo bulman lazım ben yazıcıoğlundan almıştım 20 ytl ye (xbox için ayrı olarak satılan rgb kablosuyla çok iyi sonuç alamamıştım renkler daha soluktu) ayrıca ses sistemin de varsa optik çıkışla ses alırsan gözlerine ve kulaklarına inanamazsın benq611 ile...
  • Ben direk component ile oyunuyorum çok mükemmel oluyor..PS3 üde hdmi a bağlamıştım sonuç epey iyiydi..Yakında premium xbox360 için hdmi aparatı çıkacakmış görüntü farkederse hdmi dan bağlarım onuda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tamerz

Projektorum BENQ 611 Xbox360 alsam bağlantı olur mu? Görüntü nasıl olur acaba?

KESİNLİKLE BAĞLAYABİLİRSİN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.