Şimdi Ara

Xbox1 Oyunları için Son Live Günü !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce yaptığımız bir haberde Xbox oyunlarının Live desteğinin yakın bir zamanda kapanacağını belirtmiştik. Microsoft Ocak ayında yaptığı açıklama ile ilk Xbox'un Live'daki oyun desteğinin kapanacağını belirtmişti. Belirlenen zaman geldi, bugün Xbox oyunlarının Live'daki son günü.

Eğer Xbox sahibi iseniz veya orjinal Xbox oyunlarınızı Xbox 360 üzerinden Live aracılığı ile çoklu oyunculu olarak oynuyorsanız, bugün o eğlenceniz için malesef son gün. Microsoft gün itibari ile orjinal Xbox (Xbox1) oyunlarının fişini Live üzerinden çekiyor.

Özellikle Halo 2'nin azımsanmayacak bir kitle tarafından oynandığını göz önüne alır isek, bu durumu üzülecek bir çok oyuncu bulunuyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Xbox_Oyunlari_icin_Son_Live_Gunu-5707.htm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Allah rahmet eylesin
  • 2-3 gün önce xbox aldık gelen habere bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle

2-3 gün önce xbox aldık gelen habere bak

xbox1 den bahsediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir26

quote:

xbox1 den bahsediyor

klasik okumama hastalığı;

kadir26:acer monitoru xbox da mı kullanıyorsun?
  • RIP Xbox
  • Hala o kadar oyuncusu varken neden böyle bir karar almışlar ki?
  • Para,para,para
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

quote:

xbox1 den bahsediyor

evet xboxda kullanıyorum hocam

• Geçmiş olsun, aynısı xbox360 a yapsa diyelim. 2012 de yeni konsol çıksa 6 yıl daha live deyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 14 Nisan 2010; 16:15:24 >
  • İşin komik yanı; XBOX1 oyunlarının XBOX360 üzerinden bile Live'da devre dışı kalması.

Ama normal tabi bu olay, çünkü XBOX360'a Live desteği olan bir XBOX1 oyunu taktığınızda sistem XBOX1'in Live sistemine geçiyordu.

Olması gereken olmuş yani. Ama neden böyle bir karar aldılar hayret ve biraz komik. Gerçi zamanında XBOX1'den oyun desteğini çabuk çekti Microsoft. Kötü bir durum oldu bu.
  • Amaçları ne ki?
  • Amac live serverlarini rahatlattirmak. Aslında bu olay xbox 1in başarısızlığının göstergesi olarak görülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

Amac live serverlarini rahatlattirmak. Aslında bu olay xbox 1in başarısızlığının göstergesi olarak görülebilir.

hocam xbox 1in basarisizligiyla ne alakasi var basarili olmasaydi bu zamana kadar zaten coktan iptal ederlerdi xbox 1 oyunlarini livedan oynamayi
  • Bundan dolayı arkadaş listesinin kapasitesi artacak diye bir şey okumuştum
  • yükü azaltmak olabilir
    quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Amaçları ne ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

quote:

xbox1 den bahsediyor

Sanırım O Hastalık Sana da Bulaşmış Dostum

Yaw Şu MikiSoft un Yaptığına Bak...
    Sony Hâla PS2 ye Destek Verirken Hem de...

• Sony PS2'ye destek verse ne olacak. PS2'de online oyun oynayan yokki adam akıllı. Genelde herkes PS3'e kaymış durumda veya bilemedin XBOX360 veya Wii'de online takılıyorlar.

Ben sırf Mortal Kombat Armageddon'u orjinal aldım PS2'ye online oynarım diye ama bi girdim oyuna ne göreyim: Oynayan 1 kişi bile yok. Ulan allah belanızı versin be dedim güldüm kendi kendime.
  • Online oynayanlarda aşağıdaki gibi herhalde. Hoşuma gitti eminim sizde beğeneceksiniz videonun sonunu. :) Kopma garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: *scarface*

quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

Amac live serverlarini rahatlattirmak. Aslında bu olay xbox 1in başarısızlığının göstergesi olarak görülebilir.

hocam xbox 1in basarisizligiyla ne alakasi var basarili olmasaydi bu zamana kadar zaten coktan iptal ederlerdi xbox 1 oyunlarini livedan oynamayi

Hocam adamlar konsola oyun çıkarmayı coktan bitirmislerdi zaten. Bir de ps2 ye bak. Hala oyun çıkıyor. Hala baya satılıyor. Online tarafı zayıf bir konsol o ayrı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.