Şimdi Ara

Xbox Series X Teknik Özellikleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer satın aldıkları stüdyolardan sağlam oyunlar duyururlarsa fena satarlar
  • Ms tasarimcilari gercekten isi biliyor.OneX kullanicilari ne demek istedigimi anlayacaktir.Bu series x de cok guzel high tech duruyor
  • Konsol muthis olmus. Artik oyun yapimcilarinin hicbir bahanesi kalmadi, ellerinde oldukca guclu bir alet var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k 120fps i ancak Super Mario da falan verir. 60fps nin her oyunda stabil verilmesi zaten başlı başına büyük başarı olur.
  • Ps5 nasıl 13.3 teraflop olacak? Amd zaten henüz piyasaya sürülmemiş rdna2 mimarili gpularla xbox’i 12 teraflop yapabiliyor. Hadi saglam overclock yapsalar diyelim bu sefer yeni xboxdan da büyük bir hacim ve sıvı soğutmak gerekecek.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Parçalar arasında herhangi Vida yada Film Kablo yok, tamamen moduler Silikon chip dahi sökülüyor. Welcome 2 Next-Gen
    Videoda da dediği gibi, demo için hazırlanmış özel bi cihaz, bu kadar modüler olacağını sanmıyorum. Olursa ne âlâ

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

3.8 ghz derken ???? 8 çekirdek WTF... Adamlar 3700x koymuşlar içine. PC piyasası resmen bitmiştir.

2080 ti altı, 3700x altı her pc çöp olmuştur resmen.

1.6 ghz tablet işlemcili, 7850 grafik kartlı konsollar, portları ile ne kök söktürdüler PC'ye. Bütün oyunların konsol kafada olarak geliştirilmesi ve sonuna kadar kullanılmalarına izin verilen apileri de cabası.

Güçlü olacaklarını biliyordum, ama bu kadar güçlü beklemiyordum. Daha yeni bilgisayar toplamıştık, Allah kahretsin.
    Abartmayın şu kadar. Evet çok güçlu bir donanım koymuşlar; fakat bunu 4k için yapıyorlar zaten. Millet hala one x ile de 2-3 sene gideceği, aynı oyunların farklı grafikte çalışacağı da göz önünde iken hiçbir şey çöp olmaz. En fazla insanlar ekran kartını değisir 4k takıntısı var ise monitör ile beraber.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Videoda da dediği gibi, demo için hazırlanmış özel bi cihaz, bu kadar modüler olacağını sanmıyorum. Olursa ne âlâ

Alıntıları Göster
    Bir heyecanla yazdım'da Chip entegredir. IO board, BD-driver ile anakart arasında haberleşme için illa ki film kablo olur...

Resim ve video'da gösterildiği gibi Parçalar soket olarak hazırlanmışsa ilerleyen zamanda yeni konsol üretmek yerine sadece Ekran kartı boyutunda anakartı değiştirerek upgrade yapılabilir...

• Gelecek heyecan verici,hazır mısın? ; D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.