Şimdi Ara

Xbox oyunlarını multiplayerdan oynayamıyorum ? [Yardım]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hic bir xbox oyununu online olarak oynayamıyorum .. Xbox live uyeligim var ama gold membership falan degil .. Free üyelik , acaba bu yuzden mi oynıyamıyorum.. Multiplayer seceneklerine tıkladıgımda "you do not have the necessary privileges accses xbox live " gibi hatalar alıyorum her oyunda.. Bir bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen .

• online oynaman için live gold üyelin olmazı lazım diğer türlü hata verir.
  • peki bu uyeligi nerden ve ne kadara alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal can

http://forum.donanimhaber.com/m_38508876/mpage_1/key_/tm.htm

arkadaştan alışveriş yapan oldu mu acaba
  • bence gittigidiyorda nuclear dan al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbox forza

bence gittigidiyorda nuclear dan al derim

yukarda verilen linkteki kişi ile aynı galiba
  • Evet aynısı.
  • slm arkadaslar ben x box aldim yeni ama live oynuyamiyorum birde sunu sormak isdiyorum makineyi ilk alinca 3 ay bedava gold uyeligi olmuyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummetsunger

slm arkadaslar ben x box aldim yeni ama live oynuyamiyorum birde sunu sormak isdiyorum makineyi ilk alinca 3 ay bedava gold uyeligi olmuyormu

Yeni cihazda açtığın ilk 3 GamerTag için birer ay Gold Live üyelik kazanırsın. Yani ayda bir GamerTag değiştirmeyeceksen 1 ay Gold üyeliğin olur
  • peki ben neden live oynuyamiyorum
  • your gamer profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality bu hatayi veriyor anladigim kadariyla online oynabilmek icin gerekli izinlerin yok diyor neden boyle bir problem oldu anlayamadim beni arkadaslarim gorebiliyor msj atabiliyor bende atabiliyorum ama online aynamak isdedigim zaman bu hata msj yaziyor mortal kombat 9 sifir orjinal oyun oynamak isdedigim oyun
  • MK9 online için kod istiyor. Oyunun Collector, Tournament veya pre-order değilse, 800 ms pointe kod satın alman gerekiyor. Oda varsa bağlanamıyorsan üyeliğin Gold değil demektir.
  • tesekkurler sorunu halleddim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.