Şimdi Ara

Xbox One 2. el alınan konsolda bulunan digital oyunlar hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox 360 ve xkey ile geçen uzun ve keyifli senelerden sonra forumdaki bir arkadaştan xbox one satın aldım.

Saolsun hesabı ile birlikte verdi cihazı. Ancak şifresini paylaşmadı doğal olarak, ileride başka bir cihaz almayı düşündüğü için.
    Konsolun içinde digital olarak satın alınmış veya kardeşlik ile paylaşılmış oyunlar var. Kardeşlik hesabı silinmiş ancak yinede oyunları oynayabiliyorum.
    Ben xbox360'ta olan hesabımı bu konsola ekleyeceğim, Aldığım kişi şifresini değiştirdiğinde.

Şimdi kafamı kurcalayan bir kaç mevzu var. Bilgili arkadaşlar cevaplarsa çok memnun kalırım çünkü istediğim bilgiye bir türlü ulaşamadım.

1- Bu kullanıcının daha önceden digital ve kardeşlikle aldığı oyunları ben kendi hesabımı açtığım zaman kullanabilecek miyim?
    2- Games with gold ile yüklenen oyunları kendi hesabımla oynayabilecek miyim?

İyi günler dilerim.

• Öncelikle hayirli olsun..

1-Kullanabilirsiniz.
    2-Oynarsiniz kendi hesabinizdan.

Ama şunu bilin konsolu aldiginiz arkadaş ileriki zamamlarda yeni bir konsol alip o konsolda hesabini "my home xbox" yaparsa ozaman o oyunlar acilmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 6 Nisan 2015; 11:18:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Peki ben kendi hesabımı eklediğim de. Mevcut hesapla kardeşlik veya family oluşturur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tajima

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Peki ben kendi hesabımı eklediğim de. Mevcut hesapla kardeşlik veya family oluşturur mu?

KArdeşlik oluşması için karşılıklı iki kişinin mail hesaplarıyla aynı anda onay vermesi gerekir. Arkadaşımın dediği gibi konsolu aldığınız kişi başka bir konsolda açar ve aktif ederse hesabını sizin oyunlar açmaz. Tabii sizi kardeş olarak eklemez ise.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.