Şimdi Ara

Xbox live arkadaşlık acil!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar xbox live arkadaşı arıyorum daha yeniyim adım TalayEROL eklerseniz sevinirim.

• Öncelikle hayırlı olsun.

Hangi oyunların var ? Multi atılacak oyunun varsa istersen ekle beni.
  • Yenisin galiba. Hayırlısı olsun. Ekledim. Beni eklemek isteyen olursa GT: Hipotermi
  • kabul ettim hipotermi sağol birde oyunlarım şunlar halo 4 gears of war 3 borderlands 2 sw the force unleashead 2 birde most wanted 2012 veya forza horizon alacağım
  • halo 4 oynuyorum

gt: mvlt4242
  • bops2 oynuyorum gt:PoseidonTR34
  • arkadaşlar siz beni ekleseniz olutmu benim eklememi beklemeyin açıkçası çünkü son zamanlarda biraz yoğunumda GT:TalayEROL
  • Konsolu açan eklemesinide bilmeli. Boşa zaman kaybı. Yabancılar ile takılmaya devam.
  • TAMAM tamam ekliyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: talaycancan

arkadaşlar siz beni ekleseniz olutmu benim eklememi beklemeyin açıkçası çünkü son zamanlarda biraz yoğunumda GT:TalayEROL

yok öyle armut piş ağazıma düş
  • blackops2 oynuyorum hayırlı olsun hocam GT: ottomanTRmn4tor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antidoksan -- 31 Aralık 2012; 13:21:26 >
  • quote:

arkadaşlar siz beni ekleseniz olutmu benim eklememi beklemeyin açıkçası çünkü son zamanlarda biraz yoğunumda GT:TalayEROL

'live arkadaşlık acil' ve 'bu aralar yoğunum'

'acil' arkadaş lazım ama 'yoğunum'.

değişik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akabeyss -- 31 Aralık 2012; 13:46:45 >
  • quote:

Köylü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yas kacti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbi yoğunum ama eklemeye çalışacağım
  • Beni de ekleyebilirsiniz: Wolfenk
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Köylü.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Köylü.

• Merhaba,bende daha yeni xbox 360 konsolu aldım Live'dan eklemek isteyenler için GT:B4yerLeverkusen Halo 4 online oynamak isteyenlere duyrulur :)
  • quote:

arkadaşlar xbox live arkadaşı arıyorum daha yeniyim adım TalayEROL eklerseniz sevinirim.

ekledim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.