Şimdi Ara

XBOX KARDEŞLİK Mevzusunu ANLAMAK (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
98
Favori
92.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 en fazla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu durum 2 pc kullanıcısı arasında yapılabiliyor mu ? Ultimate paket almış arkadaşım var onunla ortaklaşa kullanabiliyor muyuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfikk kullanıcısına yanıt
    Hayir.konsol+konsol ya da konsol+pc oluyor

• Transfikk kullanıcısına yanıt

• tylerdrden T kullanıcısına yanıt

Böyle yaptık, bendeki oyunları arkadaşım görüyor, yükleyebiliyor ancak oynayamıyor. Oyunlar açılmıyor. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

• aschil kullanıcısına yanıt

Peki Pcden co-op oyun oynayabiliyor muyuz birikte?

• AsiRuhi A kullanıcısına yanıt
    Söylenene göre herhangi bir engel, problem yok. Bende konsollar haricinde bir şey yok, o yüzden test etmedim.

• DLC'lerde ana hesapta DLC'yi kullanabilme adına P1 olması gerekiyordu DLC'li hesabın değil mi? Uzun süre önce açtığım DLC hesabı P2 yaptım diye sanırsam ana hesapta DLC içeriğine erişemiyorum

• sık sık sadece o oyuna özel hesap açıyorum. satın alımları da aynı kartla yapıyorum her seferinde ardından ödeme metodunu da kaldırıyorum hesaplardan güvenlik sebebiyle. şimdiye kadar sorun olmamıştı, bir saat içinde üç hesap açıp aynı kartla her hesaba birer oyun aldığım da oldu. ama dün yine aynı şekilde işlem yaparken ikinci işlemimde kartımı kabul etmedi bilgiler hatalı diyerek. Xbox desteğe bağlandım. sistem şüpheli işlem olarak algılıyor, tek kartla farklı hesaplarda işlem yapınca kartın hesap limiti doluyor gibi bir cevap verdi. ticket oluşturdu ve birkaç saat içinde sorun çözüldü. farklı hesaplarda aynı kartı kullandığım için hesaplarım ya da kartım banlanır mı dediğimde olmaz sanırım diye bir cevap verdi. sonuç olarak o duruma özel sorunu çözdü kartı ekleyip alışveriş yaptım fakat içime bi tedirginlik düştü. sorum şu... sistem bir şekilde anlayabilir mi hesap paylaşımı yaptığımızı? hesap isimlerinden, bir çok hesabın aynı konumdan açılıp aynı kartla alışveriş yapılmasından, ardından bu hesapların bir çok farklı konumda online olmasından vs... çünkü eula'ya göre hesap paylaşımı ve hesap satışları yasak. şimdiye kadar bu durumdan dolayı banlanan oldu mu? ya da benim gibi kartla ilgili problem yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2ceyrekkokorec -- 22 Şubat 2023; 6:50:7 >

• Mevcut kardeşliği nasıl sonlandırıyoruz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Küsüyorsunuz

P1 diğer kişide ekliyse geri ekleyin cihazınıza ve şifreyi değiştirin.

• xbox ultimate hesap var , pcde bu hesabı mağaza hesabı yaptım normal xbox uygulamasında kendi hesabımla ultimate gözüküyor ancak ea play de play gözükmüyor bu sorunu başka yaşayan var mı ? çözümü varsa nasıl çözebilirim

• Arkadaşlar merhaba, ben daha önceki mesajları okusam da pek anlamadım, karışık geldi galiba bana. Size durumumu anlatayım:

Ben PC kullanıcısıyım ve elimde 3 yıllık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği var. Yakın zaman içerisinde Xbox Series S konsolu almayı düşünen en yakın arkadaşım ile kardeşlik yapmayı düşünüyorum. Bunu nasıl yaparız? İkimiz de aynı anda oyun oynarken sorun yaşar mıyız? Yardımcı olursanız size şükran dolu olurum.

• bulduren B kullanıcısına yanıt
    P2 siz,p1 ise konsol kullanan arkadasiniz olmak uzere ilk sayfadaki bilgiler gecerli.p1 home xbox isaretleyin kendi ana hesabindan oynayacak sizde p2 olarak pc de normal oturum acip oynayacaksiniz

• pharm4vita kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam, sağ olun :) Şimdi daha iyi oturdu, konsol pek kullanmadığım için başta çok karışık gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 17 Mart 2023; 19:3:5 >
  • Merhaba game pass ı pc için edineceğim konsolum yok ultimate almanın fazladan bir avantajı oluyormu sadece pc için değermi birde yıllık abonelik yapabiliyormuyuz acaba

• Tncy22 T kullanıcısına yanıt
    Xbox'ınız yok, PC için Game Pass almak istiyorsunuz. 1 aydan fazla abonelik düşünüyorsanız birebir dönüştürme yöntemi ile Game Pass Ultimate almak avantajlı... Mevcut tarife ile PC Game Pass aylık 29 TL. 3 aylık Xbox Live Gold 75 TL, 1 aylık Game Pass Ultimate 45 TL.
    3 aylık XLG aldınız, üzerine 1 aylık GPU alarak XLG süreleriniz birebir oranında GPU'ya dönüştü ve toplamda 4 aylık GPU'nuz 120 TL'ye mal oldu. Bu şekilde aylığı 30 TL'ye denk gelmiş oluyor. Bu PC Game Pass'in 1 aylık aboneliği ile nerdeyse aynı fiyat.

Detaylı bilgi Game Pass Ana Konu sayfasında:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/136257743

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 19 Mart 2023; 11:18:57 >

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Live gold 36ay alınamıyormu artık eskiden öyleymiş sanırım

• Tncy22 T kullanıcısına yanıt
    Mükerrer olarak alınabiliyor (her alımdan sonra yinelenen ödemeyi kapatarak). 3 aylık XLG'lardan istediğiniz süre kadar alıp son adımda 1 aylık GPU alıyorsunuz. Ben en az süreyle örnek vermiştim. Bu şekilde 36 ayı birebir dönüştürme ile 945 TL'ye mal oluyor, aylığı 26,25 TL'ye denk geliyor.

• Yarış oyunlarını destekleyen bir direksiyon istiyorum önerisi olan varmı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.