Şimdi Ara

XBOX'ından memnun olmayan varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemeyip içmeyip bütün yıl para biriktirip sorun çıkarmasını istemiyorum, memnun olmayan varmı?

• bnm henüz xboxım yok alacam bnde ama jasper boardlı bir cihaz alırsan sorun çıkmaz
  • bu saatten sonra jasper düşünmüyorum açıkçası. elite yada slim modellerinden birini alırım.
  • Jasperin sadece anakart modeli olduğunu biliyorsun değil mi?
  • Jasper anakart modelidir.Xbox modelleri ise Arcade,Elite,Slim'dir.Anakartın jasper olsun hangisini alırsan al kafan rahat olsun.
  • Jasper anakarttır ama slimlerin anakartları farklı oluyor.Hocam bi de şu an ne kadar ucuza kaçacağını düşünüyorsundur ama sakın fw li alma benden sana tavsiye ben nasıl geçerim orjinale diye yol arıyorum aman diyim 2 ay da bir al oyununu live a da gir herşeye gir kardeşim benden sana tavsiye
  • ben memnun değilim:)
    çünkü bi türlü yegenlerden bana sıra gelmiyor ayrıca cihazı satmayı bile düşünüyorum
    xbx360 arcade modeli + pal + jasper board + 1.7 liteon + liveye hiç girilmedi yani bansız + 2 kablosuz orijinal beyaz kol + hdmi kablosu + orjinal 1 oyun + 512 mb lik kutusu ve tüm içeriği eksiksiz
    kaça giderki satsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 14 Mart 2011; 9:45:44 >
  • Oyun biraz fiyat arttırır ama konsol yeni ise: 300-350
  • ben çok memnunum,birde jtaglı makina aldım memnuniyetim tavan yaptı,aletde yapamadığın şey yok ama bir hatada sistem göçtü şimdi konsoltürk'e yolladım bakalım can hocam 2 gün sürer dedi,çarşamba elimde olur inşallah makina,sağlam bir şekilde
  • memnunum memnunsun memnunuz memnun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

memnunum memnunsun memnunuz memnun.

arkadaş herşeyi açıklamış + jasper elite im var.FW li ve gayet menmunum.hele hele ps3 e en az 20 GB oyun indirmektense 7.5 GB lık oyunları tercih ederim...
  • memnun olmayan tanımıyoruz.gönlün rahat alabilirsin.
  • Ben 2007 yılında almıştm 2008 yılında ise memnun kalmadığım için sattım.Çok ses yapıyor , dvd tak çıkart ayrı bir dert , grafikler yetersiz ,online oynamak için para veriyorsun ve istediğim yamayı yapamıyorum.(save dosyası atamazsın , internetten bulduğum yamayla türkçe yapamazsın vs.)

Dahada sayardım ama bunlar yeterli bence :)

Kısaca ben memnun kalmadım , pc oyunculuğuna devam ediyorum.Çokta memnunum
  • 10 numara düşünmeden al arkadasım.2yildir kullanıyorum,pişman olmazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.