Şimdi Ara

xbox.com da artık Türkçe! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

bakalım sony ne yapacak şimdi.

Sony donuna yapar ancak

Kaç yıldır resmi olarak TR deler ama daha konsolun menülerini bile TR yapmaktan acizler.

2/10

Biraz daha fazla çaba sarfetmen gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacktric -- 28 Ağustos 2012; 8:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktric

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

Kaç yıldır resmi olarak TR deler ama daha konsolun menülerini bile TR yapmaktan acizler.

2/10

Benim degil Sony nin çapa sarf etmesi gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

2/10

İyi de neden gidip de "Xbox.com da Artık Türkçe" başlıklı bir mesajı Sony karalama kampanyasına çevirmeye çalışıyorsunuz ki? Sony en azından PS1 döneminden beri ürünlerini Türkiye'de satıyor ve garanti konusunda da bu zamana kadar oldukça ilerledi. Eylül 2010'da Store'a erişim imkanı sağladı ve bir kaç ay önce de PS Plus aboneliği almamıza izin verdi. Microsoft ise halen ürünlerini tam olarak Türkiye'ye getirebilmiş değil ve halen Xbox Live Marketplace üzerinden alışveriş yapabilmek için ya oldukça şanslı olup sistemin kabul edebileceği bir kredi kartına sahip olmak, ya da 5-10 lira fazla verip eBay veya başka üçüncü parti internet sitelerinden MS Points kodları almak gerekiyor. Dashboard'a Türkçe desteği gelmiş olması, beta update ile bile olsa, oldukça sevindirici. Ancak bu haberi gidip de Sony'i karalamak için kullanmanın anlamı yok. 6 yıldan fazladır aynı muhabbetleri yapmaktan sıkılmadınız mı Allah aşkına?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacktric -- 28 Ağustos 2012; 9:02:27 >

• Bu şekilde kalmaz tam olarak Türkçe yapacaklardır.
    İnşallah içeriği eksiksiz,kısıtlamasız olur;fiyatlarıysa ülke gerçeklerine(gelir düzeyi) uygun olur.

Bu arada Sony severler Microsoft Türkiye'ye destek vermiyor derken kullandıkları Windows ve Ofisin kaç yıldır Türkçe olduklarınıda göz önünde bulundursunlar.Doğru cümle Microsoft Xboxa destek vermedi onunda en büyük sebebi "Verbatim"
  • Site %10, Xbox %40 Türkçe .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

2/10

İyi de neden gidip de "Xbox.com da Artık Türkçe" başlıklı bir mesajı Sony karalama kampanyasına çevirmeye çalışıyorsunuz ki? Sony en azından PS1 döneminden beri ürünlerini Türkiye'de satıyor ve garanti konusunda da bu zamana kadar oldukça ilerledi. Eylül 2010'da Store'a erişim imkanı sağladı ve bir kaç ay önce de PS Plus aboneliği almamıza izin verdi. Microsoft ise halen ürünlerini tam olarak Türkiye'ye getirebilmiş değil ve halen Xbox Live Marketplace üzerinden alışveriş yapabilmek için ya oldukça şanslı olup sistemin kabul edebileceği bir kredi kartına sahip olmak, ya da 5-10 lira fazla verip eBay veya başka üçüncü parti internet sitelerinden MS Points kodları almak gerekiyor. Dashboard'a Türkçe desteği gelmiş olması, beta update ile bile olsa, oldukça sevindirici. Ancak bu haberi gidip de Sony'i karalamak için kullanmanın anlamı yok. 6 yıldan fazladır aynı muhabbetleri yapmaktan sıkılmadınız mı Allah aşkına?

Xbox.comdan alışveriş yapmak TR PSN'de kredi kartıyla alışveriş yapmak arasında bi fark yok. Xbox.com'a girip kredi kartınızla ilişkilendirdiğiniz paypal hesabınızı eklediğinizde marketplacedeki herhangi bi içeriğe pay with paypal dediğinizde alacağnız içerik kaç dolarsa parayı anında kredi kartınızdan tahsil eder. TR PSN'e kredi kartınızı eklersiniz, Live'a paypal eklersiniz... Sistemin kabul ettiği kredi kartına sahip olmak gibi bi şansa veya 5-10 lira fazla verdiğiniz gibi bide ebaydeki satıcılarla uğraşmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 28 Ağustos 2012; 9:57:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

2/10

fanatik xbox destekçisisin abicim, kabul et. :P sonyciler senin lafları duyunca deliriyorlar :) Ağzını topla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

quote:

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

2/10

fanatik xbox destekçisisin abicim, kabul et. :P sonyciler senin lafları duyunca deliriyorlar :) Ağzını topla :)

Fanatik olmadığımı hiçbir zaman inkar etmedim ki zaten Sony ismini duyunca sinirlerim tepeme çıkıyor ama gel gelelim bu adamların konsollarını da almadan edemiyorum geçen gün Vita aldım ama aletin oyunu yok doğru dürüst ah Sony ah.

• Adamlar yardirdi son donemde helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olmasına sevindim ama telefondan, facebook'a bir çok yerlerde Ingılızce kullanmayı tercih ederim ve Xbox'ı da muhtemelen EN kullanmaya devam edeceğim..
  • 2 konsolu olan biri olarak ve uncharted serisinin oynadığım en iyi ve gelişen seri olduğunu göz önünde tutarak sony e laf etmem abes kaçar. Geçen gün vita ya baktım teknosada, tamı tamına 37 sn sürdü. Bunun 20 sn si içinde oyun yüklümü diye arayarak geçti, 17 sn si ise, tegra 3 ile cep telefonunda daha tırtıksız bir görüntü alıyorum diye düşünmekle geçti. Anladım ki el konsolu bana göre değil :)
  • quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

Hocam sizin derdiniz ney, rahat bırakın bizim
    Biz bir Türkçe oyun duyurulduğunda Xbox'a saldırıyormuyuz? Hayır!Ama arada kendini bilmezler çıkıyor onlarıda kınıyorum.
    Sizden de aynı hoşgörüyü bekliyorum, 6 senedir aynı muhabbet, yeter

• ping-lag den kurtulalımda isterse arapça olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

Biz bir Türkçe oyun duyurulduğunda Xbox'a saldırıyormuyuz? Hayır!Ama arada kendini bilmezler çıkıyor onlarıda kınıyorum.

Hocam sorun etme bu tartışmaları sonuçta sen Sony nin biz ise Microsoftun ortağı değiliz ; kaldıki forumlar tartışma, fikirleri paylaşma platformudur kimi çıkar Microsoftu yeni makinalarda hiç olmayan 3k dan dolayı eleştirir ,Türkçe oyun yok ,live paralı der, bizi adam yerine koymuyorlar, elde kalan konsolları satmak için geliyorlar der; kimisi Sonydeki sarı ışık sorunundan bahseder kullanışsızlığından bahseder kaç senedir burdalar türkçe dashboard yapmadılar der kimi ps kolunun işe yaramaz olduğunu söyler multiplatform oyunların görsel kalitesinin farkından bahseder veya live hizmetiyle psnin kalite farkından dem vurur.
    Konsolları kıyaslamak gayet normal ama sahip olduğun konsola karşı yapılan eleştirileri duyunca şahsına küfür ediyorlarmış gibi hissetmek anormal.

• quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

quote:

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

Hocam sorun etme bu tartışmaları sonuçta sen Sony nin biz ise Microsoftun ortağı değiliz ; kaldıki forumlar tartışma, fikirleri paylaşma platformudur kimi çıkar Microsoftu yeni makinalarda hiç olmayan 3k dan dolayı eleştirir ,Türkçe oyun yok ,live paralı der, bizi adam yerine koymuyorlar, elde kalan konsolları satmak için geliyorlar der; kimisi Sonydeki sarı ışık sorunundan bahseder kullanışsızlığından bahseder kaç senedir burdalar türkçe dashboard yapmadılar der kimi ps kolunun işe yaramaz olduğunu söyler multiplatform oyunların görsel kalitesinin farkından bahseder veya live hizmetiyle psnin kalite farkından dem vurur.
    Konsolları kıyaslamak gayet normal ama sahip olduğun konsola karşı yapılan eleştirileri duyunca şahsına küfür ediyorlarmış gibi hissetmek anormal.

Evet haklısın hocam ama hangi tartışma 6 yıl sürer bana açıklarmısın?
    Biz böyle birbirimizi yiyoruz kendimiz rakip olacağımıza, firmaların rekabetin kızıştırsak daha iyi.Bu durumda kazananlar hem xbox sahipleri hemde PS sahipleri karlı çıkar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

quote:

quote:

quote:

Sony donuna yapar ancak

Evet haklısın hocam ama hangi tartışma 6 yıl sürer bana açıklarmısın?
    Biz böyle birbirimizi yiyoruz kendimiz rakip olacağımıza, firmaların rekabetin kızıştırsak daha iyi.Bu durumda kazananlar hem xbox sahipleri hemde PS sahipleri karlı çıkar

6 yılda sürer daha fazlada rekabet iyidir en büyük kazığı tekelci kuruluşlardan yiyoruz ms te türkiye tam destek verince piyasa daha hızlı gelişecek her iki konsolda yerelleşme konusunda daha iyiye gidecek

• quote:

Bugün itibari ile dashboard dan sonra xbox.com da Türkçe oldu Microsoft TR ye öyle bir giriş yapıyor ki rakiplerinin işi zor vallaha.

+1544247857

Microsoft girdi mi tam girer
  • Yok artık

xbox.com da artık Türkçe!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 28 Ağustos 2012; 13:35:35 >
  • Türkiye'de Xbox 360 bundan sonra daha fazla kullanıcıya hitap edecektir.Hele ki Microsoft Türkçe oyunlar üzerinde çalışma yaparsa o zaman çok daha ciddi şekilde artışlar görebiliriz.
  • cihazı türkçe yapmamız için gerekenler neler arkadaslar ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.