Şimdi Ara

XBOX Almayı Düşünüyorum YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

XBOX almayı düşünüyorum ama bu konsol hakkında çok bilgim yok. Özellikle Xbox'ı seçme nedenim açıkcası KİNECT olayı.

Sizlerden yardım istiyorum. Sizce Xbox almalımıyım? Eğer ki Xbox alacaksam hangisini önerirsiniz?

Teşekkürler.

• Oyun cesitliligi olarak xbox 360 zengin olsada daha iyi donanima sahip dwha iyi bir oyun deneyimi icin xbox one diyorum ilerleyen zamanlarda oyun cesitliligi artacak ve tum yeni nesil oyunlar bu konsola cikacak tabi secim sizin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Oyun cesitliligi olarak xbox 360 zengin olsada daha iyi donanima sahip dwha iyi bir oyun deneyimi icin xbox one diyorum ilerleyen zamanlarda oyun cesitliligi artacak ve tum yeni nesil oyunlar bu konsola cikacak tabi secim sizin :)

Cevap için teşekkürler.

Xbox one için satın alabileceğim yada fiyat araştırması yapabileceğim bir yer var mı peki? Araştırdığım kadarıyla henüz TR'de satışa çıkmamış?
  • XBOX One çok pahalı hacı 1800 tl falan ama değer,bende de olsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor.com,sahibinden.com ve bazı spotçulardan bakabilirsiniz Ortalama fiyatı 1600-1800 ₺ arası. Ama eğer yurtdışından alacaksanız, Amazon.us'da 400 $ civarı bulunuyor.

• Kadıköy'de Kahraman Elektronik'e ait çok sayıda ilan var. Fiyatı da 1.575 TL yazıyor. Sizce normal bir rakam mıdır? Ya da buradan alışveriş yapan var mı? Nasıl bir yer? Güvenilebilir mi?
  • Ben 3 gun once aldim ordan. Hatta bunu xbox uzerinden yaziyorum. N11.com da 1500 9 taksit olarak aldim. Magazada taksite komisyon ekliyor birde. N11de kampanya devam ediyorsa ordan al.
  • t3 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyatın içinde Konsol Kinect ve Joystick var dimi? Oyun falan vermiyorlar? Ha bir de bu aldığınız ürünün adaptörü nasıl Amerikan priz mi?

Yorumlarda çevirici adaptör gayet gürültülü yazıyor. Gerçekten o şekilde mi? Çok gürültü çıkartıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanmanyak -- 23 Mayıs 2014; 11:53:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

Hocam bu fiyatın içinde Konsol Kinect ve Joystick var dimi? Oyun falan vermiyorlar? Ha bir de bu aldığınız ürünün adaptörü nasıl Amerikan priz mi?

Yorumlarda çevirici adaptör gayet gürültülü yazıyor. Gerçekten o şekilde mi? Çok gürültü çıkartıyor mu?

Evet hersey dail. Priz amerikan ama Turkiye'ye gore cevirlmis. Orjinal adaptor oldugundan sessiz.
  • kesinlikle öneririm 360'ı gerçekten rahat en az 3 sene oyalar sizi muhteşem oyunları var kinect ile zayıflamanız bile mümkün ama eğer durumunuz varsa ps4 veya xbox one seçmenizi öneririm onlar bi 10 sene gider
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam du itibariyle Xbox One aldim bilee :))

Biraz tuzlu geldigi icin suan cok oyunum yok ama zamanla oyu saysiini artiinca daha cok zevk alacgima eminim :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

Tesekkurler hocam du itibariyle Xbox One aldim bilee :))

Biraz tuzlu geldigi icin suan cok oyunum yok ama zamanla oyu saysiini artiinca daha cok zevk alacgima eminim :)))

güle güle kullan hayırlı olsun :) önümüzdeki 10 seneyi garanti altına almış oldun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.