Şimdi Ara

xbox 360 harddisk alsam nekadar yararı olur

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben xbox 360 harddisk alsam ne gibi yaralarını görürüm almasam ne gibi zararlarını görürüm ve harddisk almasam oyunların biyere save ediyo orasına sev etsem problem olurmu orası dolarmı anlatırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redhard -- 20 Şubat 2010; 11:19:07 >

• Bu başlığa bak

bulamazsan buraya yaz gereksiz konu açıp kirlilik yapmayın
  • neye bakçam anlamadım
    ben demek istedigim su harddiske para vermesem ne kaybederim yane xbox 360 yeni aldım oyunların save gamenimi atılıyo harddıske film yuklemek yada oyunun tamamını atmak icin almayacagım onun için sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redhard -- 20 Şubat 2010; 11:22:25 >
  • bu başlığa bak denen yere tıkla :D
  • :D baslık olayı rezaletti diyom nediyo anlamdım basta sonra sendeyin okadar dalmısımki :D
  • Sizin oralarda google cekmiyor galiba?
  • -yükleme sürelerinde daha az beklersin.
    -dvd-rom ömrü çok daha uzun olur.
    -makine daha az ısınır.

al mutlaka...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

Sizin oralarda google cekmiyor galiba?

simdi buna espirimi tövbe tövbe bilsem sormam zaten
  • save game harddiske kaydediyomu yoksa xbox hafızasına kaydediyomu ben 4 oyun var dolmaya basladı ondan sordum 4 oyunla dolacaksa save game kesin almam gerecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redhard -- 21 Şubat 2010; 18:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redhard

quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

Sizin oralarda google cekmiyor galiba?

simdi buna espirimi tövbe tövbe bilsem sormam zaten

Anlayana...
    Zilyon tane konu acıldı forumda HDD ile ilgili. Google'a yazsan "Xbox HDD Avantajları" diye zaten karsına cevapları geliyor.
    Ama orda Yeni Mesaj butonu dururken neden google'a yazasın ki dimi?
  • burada daha saglıklı daha iyi bilenler cvp vere bilir google aratsam cıkanı dogru olup oldugunu bilemem donamım haberler daha buyuk oldugu bide kafamdaki soru isaretlerini burda sorarak giderebiliyorum
  • geçen biri gene bir konu açmıştı.. hemen doluşmuşlar onlar.... atmış kendini köprüden adam açtıgına bin pişman...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.