Şimdi Ara

Xbox 360 dvd Room Cok acil yardım please

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Pal xbox 360 dvd room 'um aniden bozuldu . Makine caalısıyor ama dvd room acılmıyor.Hardistdeki demo oyunları oynayabiliyorum.Sanırım yenısını almam gerekıcek.Yarın tahtakaleye gitmeyi düşünüyorum.Tavsiye edebileceğiniz güvenilir biri varmıdır.Dvd room sanırım tamir edilmez. Kaca malolur acaba.Dvd rom fiyatları nedir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolphin81gsss -- 18 Ekim 2008; 2:18:36 >

• sanırım dvd-rom'un kablosunu ters taktığın için dvd-rom'un sürekli debug modda kalmasına neden oldun. bunu muhtelif olarak çözenler var fakat kesin bir çözümü yok malesef. eğer dvd-rom'u yaktıysan ve keyine ulaşılamazsa o konsolda oyun dvd'si çalıştıramazsın artık. bak benden sana bir tavsiye, dvd-rom'u aç ve içine bir oyun koyarak kapat. ardından konsolu aç bakalım oyunu oynatacak mı. eğer oynatırsa dvd-rom "always" debug moda girmiştir ve yanmamıştır. kadıköy ve eminönü'de bu işle uğraşan dükkanlar var fakat fiyatları çooook kazık. sana burada ne işlemler yapman gerektiğini anlatırsam bayağı uzun sürer, malesef vaktim yok fakat sana tavsiyem, 2.el bir dvd-rom al ve kendin yap. tabi bunu yapmak kolay bir şey değil. önce bozulan dvd-rom'u bilgisayara takarak keyini almalısın. daha sonra alacağın dvd-rom'un içine o keyi yüklemelisin. eğer gerekliyse de, spoofing işlemini yaparak dvd-rom'u, senin bozuk dvd-rom'un marka ve modeline göre ayarlamalısın. eğer bunlarla uğraşamam diyorsan da yüklü bir miktar parayı cebine koyup bu bahsi geçen dükkanların yolunu tutmalısın. eğer 100 ytl'den fazla fiyat çekerlerse bana mesaj at, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 18 Ekim 2008; 6:23:29 >

• Tahtakale'de var...Özkan Elektronik 80 liraya yapıyorlar.Toptan değişikliği...Ama sen götürüp derdini anlatırsan senin için en uygun olanını söyleyeceklerdir.
  • Yardımlarınız için cok teşekkürler arkadaşlar.Dvd romdan duman'da geldi bu sabah .Endem'i aradım 100 ytl diyor dvd room değişimi için.yandığı için Key i almakta imkansızmı artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dolphin81gsss

Yardımlarınız için cok teşekkürler arkadaşlar.Dvd romdan duman'da geldi bu sabah .Endem'i aradım 100 ytl diyor dvd room değişimi için.yandığı için Key i almakta imkansızmı artık.

Dvdrom'u söküp müdahale etmediyseniz key kurtulabilir. FW' nin yazılı olduğu flash sökülüp programlayıcıda okunabilir ve daha sonra başka bir dvd-rom' a aktarılabilir.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba;
    Pal xbox 360 dvd room 'um aniden bozuldu . Makine caalısıyor ama dvd room acılmıyor.Hardistdeki demo oyunları oynayabiliyorum.Sanırım yenısını almam gerekıcek.Yarın tahtakaleye gitmeyi düşünüyorum.Tavsiye edebileceğiniz güvenilir biri varmıdır.Dvd room sanırım tamir edilmez. Kaca malolur acaba.Dvd rom fiyatları nedir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Merakımdan soruyorum; dvdrom dan daha önceden tuhaf sesler gelmeye başlamışmıydı, yani sürtünme sesine benzer ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mwm_1

quote:

Arkadaşlar merhaba;

Merakımdan soruyorum; dvdrom dan daha önceden tuhaf sesler gelmeye başlamışmıydı, yani sürtünme sesine benzer ?

O ses benim roomdan da geliyor...Normal birşey.
  • Merakımdan soruyorum; dvdrom dan daha önceden tuhaf sesler gelmeye başlamışmıydı, yani sürtünme sesine benzer ?

hayır herhangi bir ses yoktu akşam 4 kadar pes 2009 oynadık sonra bir daha sabah acılmadı dvd-room . Haftaya cumartesi emınonu ne gidicem artık.Yeni dvd roomum Sonuclarını ozaman paylaşıcam arkadaşlar..
  • quote:

hayır herhangi bir ses yoktu akşam 4 kadar pes 2009 oynadık sonra bir daha sabah acılmadı dvd-room . Haftaya cumartesi emınonu ne gidicem artık.Yeni dvd roomum Sonuclarını ozaman paylaşıcam arkadaşlar..

Anladım, geçmiş olsun.. umarım en kısa sürede fazla yara açmadan halledebilirsin.

edit: imla hatası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mwm_1 -- 19 Ekim 2008; 18:24:27 >
  • Merhaba atik elektronik. Xbox 360 60gb model getırırsem dvd surucusunu degıstırıp fw lı yapabılırmısınız? ucretı ne kadardır. Aynı gun ıcınde almam mumkunmudur?
    quote:

Orjinalden alıntı: Atik_Elektronik

quote:

Yardımlarınız için cok teşekkürler arkadaşlar.Dvd romdan duman'da geldi bu sabah .Endem'i aradım 100 ytl diyor dvd room değişimi için.yandığı için Key i almakta imkansızmı artık.

Dvdrom'u söküp müdahale etmediyseniz key kurtulabilir. FW' nin yazılı olduğu flash sökülüp programlayıcıda okunabilir ve daha sonra başka bir dvd-rom' a aktarılabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.