Şimdi Ara

X3 Reunion

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • x3 Reunion ve X3: Terran Conflict oyunları hangi türde?? Araştırdım simulasyon deniyor fakat oyunda tam olarak ne yapıyoruz? Yani Sins of a Solar Empire da ki gibi üniteler mi yönetiyoruz?(stratejiye girdi) yoksa FSX de uçak kullanır gibi uzay gemisi mi kullanıyoruz? Son olarak oyun online mı single player seçeneği de var mıdır? Teşekkürler..

• Uzay gemisi kullanıyoruz. Ama strateji ve Rpg öğeleri de var. Gemilerimiz, kendimiz ve kurduğumuz, kurabileceğimiz, satın alabileceğimiz uzay fabrikaları, madenleri, uyduları bir sürü edevat bulunmakta. Oyun single player olarak şu ana kadar oynadığım en derin oynanışa sahip.

En kolayı buradan izlemen sanırım.http://www.gametrailers.com/game/6375.html
  • Cevap için teşekkürler..Saracak gibi gözüküyor
  • müzikler ve atmosfer gerçekten harika tam uzay havası veriyor ama çok detay var biraz karışık buldum ben oyunu
  • Oyyun tam anlamıyla bir harika ; ama çok karışık
  • Madem bu kadar oynayan var , peki Türkiye'de bulabilr miyiz ? Yoksa kopyaya mı kalacaz ?Elinde bulunan arkadaşlar görün benii...
  • sendit ten satın alabilirsin ikisi 5 euro 2 sterlin de posta parası verirsin engeç iki haftada eline ulaşır forumda buradan alışveriş yapan çok kişi var fiyatlar gayet makul

http://www.sendit.com/sendit/elysium.search?search=x3+reunion&submit.x=0&submit.y=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 20 Ekim 2008; 11:55:44 >
  • spore'un uzay evresi gibi bakarım videosuna
  • şimdi ben de şöyle güzel bir uzay strateji oyunu arıyordum. bu da sins of solar türünde bişey mi? eğer öyleyse hemen oynamak isterim. bir de bunun online değil de normal multplayer ı var mı? ve bu x serilerinden en son çıkan oyunu hangisi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.