Şimdi Ara

www.kapiteslim.com da 5830 galaxy ace 539,00 tl aldım. Fiyattı sizce uygun mu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.kapiteslim.com/urun/samsung-s5830-galaxy-ace.aspx

arkadsalar 5830 glaxy ace aldım + kargo 7,9 a geldi sizce fiyatı uygun mu

telefonuda önerrmsnz.?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZİYADERİN

http://www.kapiteslim.com/urun/samsung-s5830-galaxy-ace.aspx

telefonuda önerrmsnz.?

dostum almışşsın zaten iyi olsa ne kötü olsa ne hayırlı olsun :) ama kapiteslim.com çok bilindik bir site onu biliyorum güvenilir...

• Hocam iyi almış gibisin diyebiliriz.Bizimkilere ben 560 TL'ye iki kap ile almıştım.
  • Ben burdan telefon almayı düşünüyorum. Siparişin eline kaç gün içinde geçti? Cihazı Kvknın veya başka bi firmanın sitesinden kontrol ettin mi dedikleri gibi garantili mi? Özellikle garantide şüphem var piyasadan bayaa ucuza satıyolrlar paralel gibi geliyor bana
  • sevdim telefonu kullanışlı cihazda bir problem yok başarı, telpa garantili. ama inş garantiye gerek kalmaz
    kutu içinden de bir tane kapaka cıktı hafıza kartı şarj aleti kulaklığı falan herşeyi mevcut.
  • quote:

sevdim telefonu kullanışlı cihazda bir problem yok başarı, telpa garantili. ama inş garantiye gerek kalmaz
    kutu içinden de bir tane kapaka cıktı hafıza kartı şarj aleti kulaklığı falan herşeyi mevcut.

Hocam o aksesuarlar zaten olmak zorunda.Size kapak ekstradan hediye olmuş biraz.
  • öle oldu sanırım hocam- dısardan fiyata baktımda 610 dediler. aynı ürün onun için baya kar'a geçtik :)
  • Arkadaşlar ben 5830'u ucuzsatiyorum.com dan aldım Telpa garantili ve 529 TL + 5 TL kargo verdim, iki gündede teslim aldım, biraz pahalı almışşsınız. Tavsiye ederim.
    http://www.ucuzsatiyorum.com/index.php?p=Products&q_field_active=0&q_field=&q=5830&search.x=10&search.y=16

5830 çok iyi telefon
  • kardeş fiyata baktımda taksitli olarak fiyatı 600 liraya çıkıyor.Peşin Fiyatına taksit yok ki
    yani yinede ben peşin fiyatına aldım 539,00 du . yinede sağol
  • üründe stokta yokmuş
  • bende almayı düşünüyorum fiyatı biraz uygun geldi garantide sıkıntı yaşadınızmı ? birde ucuzsatiyorum.com u çok duymadım güvenilirmi siz üründen memnunmusunuz
  • quote:

üründe stokta yokmuş

stokda görünüyo sipariş verdim hadi hayırlısı :) siparişim gelince tekrar size bilgi veririm

• site üzerinden alırken dikkat. 0'lanmış cihaz yollama ihtimalı var cok ucuz fiyatsa. yani spotta olabilir. bunlara dikkat et. garantili denildiği zaman bu fiyata düşünmek lazım.
    birde hemen samsung yetkili servise fatusaryl gidip kontrol ettr. . . . . .
  • kardeş tek çekim 529 a alabilirsin. Stokta var görünüyor. Hazal bence doğru bi seçim yaptın, ben hiç bi sorun yaşamadım, ayrıca peşin fiyat olarak daha ucuz veren yook.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAVUZDİNÇ

kardeş tek çekim 529 a alabilirsin. Stokta var görünüyor. Hazal bence doğru bi seçim yaptın, ben hiç bi sorun yaşamadım, ayrıca peşin fiyat olarak daha ucuz veren yook.

tek çekimler cok geliyor. taksitli olarak cekimlerde düşük olsaydı iyi olurdu. yapamazmısınz peşin fiyatına taksitli çekim
  • ara bi sor istersen
  • Valla konuşmaları okudum, bu ucuzsatıyorum.com baya cazip geldi. Ben de 5830 almak istiyordum. Baktım,inceledim sanırım sipariş vericem.
  • ucuzsatıyorum daha önce hiç denemedim ve bilmiyorum böyle bir siteyi yorumlarını ve güvenilirği önemli

yoksa spotu var ğreyi var kaçağı var ist garantisi var çinden ğümrükten fazladan gelen var piyasada bilimiyorsun nasıl alacağını

onun içinwww.kapiteslim.com da yorumlarınada baktığımda herkesin çok memnun oldğu ortaya cıkıyor
  • saturnde 600liraya Galaxy W görmüştüm ne gerek var 50-60 lira için dandirik telefonlar almaya.
  • quote:

http://www.kapiteslim.com/urun/samsung-s5830-galaxy-ace.aspx

telefonuda önerrmsnz.?

güzel telefon uygun almısın kapıteslim zaten tanınan bir firma fiyat karsılastırmalarında hep üst sıralarda cıkıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.