Şimdi Ara

WSJ : Google, Android 5.0'lı Nexus modellerinin doğrudan satışını yapacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ceo-tr

şu android işletim sistemini windows kurar gibi kendimiz kursak. üretici firmadan sadece driverları indirip kursak. örneğin samsungdan bir modeli beğendin. istersen işletim sistemi kurulu olarak istersen boş olarak satın alsan.google playden android sürümünü satın alsan.sonra kurulumu kendin yapıp sd kart veya usb ile bilgisayardan üretici sitesinden veya google playden driverları indirip kursan çok güzel olurdu.driver standart. andoid 5 te çıksa 6 da çıksa yükle driver kur. bitti. :)

Kodlama bilmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz. Her firma kendi işlemcisine göre ve telefona göre optimize eder sistemi eğer bu olmaz sen istediğini yüklersen telefonu batırırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

önüne gelen android telefon çıkartırsa olacağı buydu

ortalık android çöplüğüne döndü

android uygulama yapmak başlı başına bir sorun olsa gerek

Özelliklede samsung her hafta yada her ay telefon cıkarıo :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

quote:

Samsung mu? HTC her gün çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertguz

quote:

quote:

Samsung mu? HTC her gün çıkarıyor.

abi samsungunda bir galaxy serisi var :) adamlar alfabeyi baştan sona yapmıs nerdeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Android çok hızlı gidiyor biraz yavaşlayıp daha stabil olmak için çalışmalar yapılsa daha iyi olacak.

Mantığını anlayamadım dostum???

Android dediğin mekanik bir cihaz değil ki? Yazılım. Ve her geçen gün daha stabil oluyor. Sadece sürümlerin ismi değişiyor. Elbette hızlı bir şekilde gelişecek ki İOS'a yetişsin. Sürümlerin cihaz donanımları ile ilgili destek kısmı da bir yere kadar tamamen satış psikolojisi. Bu da telefon firmalarının millete " yeni sürüm istiyorsan yeni cihaz almak zorundasın " dayatması. Yoksa, 800 mhz işlemcili çoğu cihaz ICS'yi kaldırabilecek düzeyde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zazian_12 -- 17 Mayıs 2012; 1:12:17 >
  • Tahminim firmalar için ekmek donanımdan çok yazılımda. Yazılım ve patent hakları ile para kazanmak istiyorlar. Türkiye'deki vergi sitemi de devreye girince olan bize oluyor.
  • quote:

Xperia neo ile 4.0 a geçemedik adamlar 5.0 ı tanıtıcak teknoloji iste yetişebişene aşk olsun

en son sürüm 4.0.3 var oda samsung galaxy s2 de
  • istersen işletim sistemi kurulu olarak istersen boş olarak satın alsan.google playden android sürümünü satın alsan.sonra kurulumu kendin yapıp sd kart veya usb ile bilgisayardan üretici sitesinden veya google playden driverları indirip kursan çok güzel olurdu
  • öğrenciliğin gözü kör olsun symbiandan androide geçemedim hala
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.